FELIŪGA
Informacija
2
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
10
PRALAIMĖJIMAI
7
TAŠKAI
16 (vid. 1.23)
ĮMUŠTA
43 (vid. 3.31)
PRALEISTA
-27
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Jurgis PetrauskasTadas SurblysPetras Jokužis
6 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Jurgis Petrauskas
6
2
0
  Tadas Surblys
2
1
0
  Petras Jokužis
2
1
0
  Darius Gritkus
2
2
1
  Aidas Viršilas
1
1
0
  Mantas Pakalniškis
1
0
0
  Rytis Zabita
1
0
0
  Justas Rupeika
1
0
0
  Vygandas Jurkaitis
0
0
0
  Romualdas Runkauskas
0
0
0
  Aivaras Kubilius
0
0
0
  Vaidas Maziliauskas
0
1
0
  Andrej Palec
0
0
0
  Vitalij Sokolov
0
0
0
  Aleksej Vorovskij
0
1
0
  Domininkas Matutis
0
1
0
  Karolis Jundulas
0
0
0
  Nerijus Viskantas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (13)
INFO
Rezultatas
2020-06-11
1 turas
FELIŪGA
1:2
NAUTICA
2020-06-17
2 turas
FK PLIUSAS
3:2
FELIŪGA
2020-06-25
3 turas
FELIŪGA
0:5
FC "SUOLIUKAS"
2020-06-29
4 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4:0
FELIŪGA
2020-07-13
6 turas
FELIŪGA
2:1
FK MOSĖDIS
2020-07-23
7 turas
FK "VS-JONUŠAI"
5:3
FELIŪGA
2020-08-07
8 turas
FELIŪGA
0:3
KLAIPĖDA CITY
2020-08-13
9 turas
FK SMK
1:1
FELIŪGA
2020-08-20
10 turas
FELIŪGA
0:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
2020-08-25
11 turas
NEWLINK.LT
0:4
FELIŪGA
2020-09-03
12 turas
FELIŪGA
0:7
GARANT GROUP
2020-09-08
13 turas
FK "GRANATA"
4:1
FELIŪGA
2020-09-21
14 turas
FELIŪGA
2:5
KFA-FC NEPTŪNAS

Sekančios rungtynės
INFO
15 turas
2020-09-23
20.00
VAKARŲ FRONTAS
-
FELIŪGA

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
20.30
7 turas
KLAIPĖDOS FM-2004 - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
15 turas
KFA-FC NEPTŪNAS - FK MOSĖDIS

20.10
15 turas
FK PLIUSAS - FC "SUOLIUKAS"

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 7 21
2. ROSA B 6 10
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 7 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 32
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 31
3. FK "VS-JONUŠAI" 13 30
4. KFA-FC NEPTŪNAS 13 28
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 13 23
8. NAUTICA 13 22
9. FK "GRANATA" 13 21
10. FC "SUOLIUKAS" 13 15
11. NEWLINK.LT 14 10
12. FK MOSĖDIS 13 9
13. FELIŪGA 13 7
14. VAKARŲ FRONTAS 13 7
15. FK PLIUSAS 13 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015