NEWLINK.LT
Informacija
3
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
10
PRALAIMĖJIMAI
10
TAŠKAI
16 (vid. 1.14)
ĮMUŠTA
61 (vid. 4.36)
PRALEISTA
-45
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Darius ŠaulysPaulius KučinskisJulius Merkelis
3 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Darius Šaulys
3
1
0
  Paulius Kučinskis
3
0
0
  Julius Merkelis
2
0
0
  Dainius Žvirblis
2
0
0
  Valentinas Rumiancevas
1
2
0
  Martynas Macas
1
1
0
  Romualdas Žukauskas
1
1
0
  Mantas Mockus
1
0
0
  Almantas Eidėjus
1
0
0
  Valdas Bulvydas
1
0
0
  Arvydas Trizno
0
0
0
  Sergėjus Bačko
0
1
0
  Roman Poprūga
0
0
0
  Audrius Sutkus
0
0
0
  Vilius Zaleckis
0
0
0
  Gintautas Ramonas
0
0
0
  Oleksii Ivlichev
0
0
0
  Gediminas Žalys
0
1
0
  Domantas Kairys
0
0
0
  Tomas Zubė
0
0
0
  Andrius Steponaitis
0
0
0
  Gediminas Butenis
0
0
0
  Emanuelis Kamarauskas
0
0
0
  Artūras Iljinas
0
0
0
  Pranas Griškevičius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Dovydas Šaulys
0
0
0
  Vilius Jurčius
0
0
0
  Arnoldas Liutika
0
1
0
Sužaistos rungtynės (14)
INFO
Rezultatas
2020-06-08
1 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
4:0
NEWLINK.LT
2020-06-26
3 turas
NEWLINK.LT
1:14
GARANT GROUP
2020-07-02
4 turas
FK "GRANATA"
7:0
NEWLINK.LT
2020-07-13
5 turas
NEWLINK.LT
1:5
KFA-FC NEPTŪNAS
2020-07-16
6 turas
VAKARŲ FRONTAS
3:3
NEWLINK.LT
2020-07-20
7 turas
NEWLINK.LT
2:4
NAUTICA
2020-08-03
8 turas
FK PLIUSAS
0:3
NEWLINK.LT
2020-08-11
9 turas
NEWLINK.LT
3:2
FC "SUOLIUKAS"
2020-08-18
10 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
6:0
NEWLINK.LT
2020-08-25
11 turas
NEWLINK.LT
0:4
FELIŪGA
2020-08-31
12 turas
FK MOSĖDIS
0:1
NEWLINK.LT
2020-09-10
13 turas
NEWLINK.LT
0:4
FK "VS-JONUŠAI"
2020-09-17
14 turas
KLAIPĖDA CITY
2:1
NEWLINK.LT
2020-09-21
15 turas
NEWLINK.LT
1:6
FK SMK

Sekančios rungtynės
INFO

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
20.30
7 turas
KLAIPĖDOS FM-2004 - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
15 turas
KFA-FC NEPTŪNAS - FK MOSĖDIS

20.10
15 turas
FK PLIUSAS - FC "SUOLIUKAS"

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 7 21
2. ROSA B 6 10
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 7 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 32
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 31
3. FK "VS-JONUŠAI" 13 30
4. KFA-FC NEPTŪNAS 13 28
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 13 23
8. NAUTICA 13 22
9. FK "GRANATA" 13 21
10. FC "SUOLIUKAS" 13 15
11. NEWLINK.LT 14 10
12. FK MOSĖDIS 13 9
13. FELIŪGA 13 7
14. VAKARŲ FRONTAS 13 7
15. FK PLIUSAS 13 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015