FK MOSĖDIS
Informacija
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
10
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
17 (vid. 1.31)
ĮMUŠTA
71 (vid. 5.46)
PRALEISTA
-54
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vilmantas PociusRobertas KasparasJokūbas Pajarskas
8 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Vilmantas Pocius
8
0
0
  Robertas Kasparas
3
0
0
  Jokūbas Pajarskas
2
0
0
  Herkus Gulbinas
2
0
0
  Dovydas Pajarskas
0
0
0
  Gabrielius Jasas
0
0
0
  Artūras Saunorius
0
0
0
  Mantvydas Bertulis
0
0
0
  Mindaugas Jasas
0
0
0
  Rimvydas Mankus
0
0
0
  Tautvydas Šlymas
0
0
0
  Osvaldas Čemertinas
0
0
0
  Vaidotas Bukelevičus
0
0
0
  Povilas Mikalauskis
0
0
0
  Vitalijus Pocius
0
1
0
  Mindaugas Blagnis
0
0
0
  Mantas Drungilas
0
1
0
  Valdas Narbutas
0
0
0
  Linas Šmaižys
0
2
1
  Jokūbas Venclauskis
0
0
0
  Jonas Adomauskas
0
0
0
  Airidas Savickas
0
0
0
  Mindaugas Žilys
0
0
0
  Edvinas Rubavičius
0
0
0
  Modestas Pargaliauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Marius Spyčius
1
0
0
  Karolis Jocys
1
0
0
  Tomas Laukys
0
0
0
  Valdas Žvinklys
0
0
0
  Tomas Būda
0
0
0
Sužaistos rungtynės (13)
INFO
Rezultatas
2020-06-09
1 turas
FK MOSĖDIS
2:1
VAKARŲ FRONTAS
2020-06-16
2 turas
NAUTICA
1:2
FK MOSĖDIS
2020-06-22
3 turas
FK MOSĖDIS
7:0
FK PLIUSAS
2020-06-30
4 turas
FC "SUOLIUKAS"
6:2
FK MOSĖDIS
2020-07-07
5 turas
FK MOSĖDIS
1:4
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2020-07-13
6 turas
FELIŪGA
2:1
FK MOSĖDIS
2020-08-06
8 turas
FK MOSĖDIS
0:3
FK "VS-JONUŠAI"
2020-08-14
9 turas
KLAIPĖDA CITY
14:1
FK MOSĖDIS
2020-08-20
10 turas
FK MOSĖDIS
0:6
FK SMK
2020-08-27
11 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
9:0
FK MOSĖDIS
2020-08-31
12 turas
FK MOSĖDIS
0:1
NEWLINK.LT
2020-09-08
13 turas
GARANT GROUP
15:1
FK MOSĖDIS
2020-09-14
14 turas
FK MOSĖDIS
0:9
FK "GRANATA"

Sekančios rungtynės
INFO
15 turas
2020-09-22
19.00
KFA-FC NEPTŪNAS
-
FK MOSĖDIS

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
20.30
7 turas
KLAIPĖDOS FM-2004 - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
15 turas
KFA-FC NEPTŪNAS - FK MOSĖDIS

20.10
15 turas
FK PLIUSAS - FC "SUOLIUKAS"

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 7 21
2. ROSA B 6 10
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 7 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 32
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 31
3. FK "VS-JONUŠAI" 13 30
4. KFA-FC NEPTŪNAS 13 28
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 13 23
8. NAUTICA 13 22
9. FK "GRANATA" 13 21
10. FC "SUOLIUKAS" 13 15
11. NEWLINK.LT 14 10
12. FK MOSĖDIS 13 9
13. FELIŪGA 13 7
14. VAKARŲ FRONTAS 13 7
15. FK PLIUSAS 13 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015