KFA-FC NEPTŪNAS
Informacija
9
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
28
TAŠKAI
62 (vid. 4.77)
ĮMUŠTA
22 (vid. 1.69)
PRALEISTA
40
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vladislav KučerovGleb Son Aleksandr Fiodorov
14 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Vladislav Kučerov
14
1
0
  Gleb Son
7
1
0
  Aleksandr Fiodorov
6
1
0
  Mark Šin
6
0
0
  Denis Matihin
6
1
0
  Jonas Latakas
4
0
0
  Tautvydas Špiegis
3
0
0
  Jonas Vaitkus
3
0
0
  Nikita Kornilov
3
0
0
  Dovydas Švambaris
3
0
0
  Donatas Gaižauskas
2
0
0
  Benas Babenskas
1
1
0
  Igor Kyrlan
1
0
0
  Maksim Ščerbina
1
0
0
  Emilijus Golikovas
1
0
0
  Arminas Elkimavičius
0
0
0
  Mindaugas Jusis
0
0
0
  Rytis Statkus
0
1
0
  Vadim Trefilov
0
0
0
  Aleksej Lyskov
0
0
0
  Dominykas Čiesna
0
0
0
  Mindaugas Mickus
0
0
0
  Oskaras Lubys
0
0
0
  Edgaras Anaškin
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (13)
INFO
Rezultatas
2020-06-10
1 turas
FK "VS-JONUŠAI"
2:1
KFA-FC NEPTŪNAS
2020-06-19
2 turas
KFA-FC NEPTŪNAS
2:2
KLAIPĖDA CITY
2020-06-24
3 turas
FK SMK
0:6
KFA-FC NEPTŪNAS
2020-07-01
4 turas
KFA-FC NEPTŪNAS
2:1
EDM STATYBA-SENDVARIS
2020-07-13
5 turas
NEWLINK.LT
1:5
KFA-FC NEPTŪNAS
2020-07-15
6 turas
KFA-FC NEPTŪNAS
5:1
GARANT GROUP
2020-07-20
7 turas
FK "GRANATA"
3:6
KFA-FC NEPTŪNAS
2020-08-19
10 turas
NAUTICA
1:7
KFA-FC NEPTŪNAS
2020-08-27
11 turas
KFA-FC NEPTŪNAS
12:1
FK PLIUSAS
2020-09-03
12 turas
FC "SUOLIUKAS"
3:9
KFA-FC NEPTŪNAS
2020-09-09
13 turas
KFA-FC NEPTŪNAS
1:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2020-09-17
14 turas
KFA-FC NEPTŪNAS
1:3
VAKARŲ FRONTAS
2020-09-21
14 turas
FELIŪGA
2:5
KFA-FC NEPTŪNAS

Sekančios rungtynės
INFO
15 turas
2020-09-22
19.00
KFA-FC NEPTŪNAS
-
FK MOSĖDIS

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
20.30
7 turas
KLAIPĖDOS FM-2004 - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
15 turas
KFA-FC NEPTŪNAS - FK MOSĖDIS

20.10
15 turas
FK PLIUSAS - FC "SUOLIUKAS"

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 7 21
2. ROSA B 6 10
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 7 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 32
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 31
3. FK "VS-JONUŠAI" 13 30
4. KFA-FC NEPTŪNAS 13 28
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 13 23
8. NAUTICA 13 22
9. FK "GRANATA" 13 21
10. FC "SUOLIUKAS" 13 15
11. NEWLINK.LT 14 10
12. FK MOSĖDIS 13 9
13. FELIŪGA 13 7
14. VAKARŲ FRONTAS 13 7
15. FK PLIUSAS 13 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015