KRUOPA
Informacija
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
19 (vid. 1.90)
ĮMUŠTA
46 (vid. 4.60)
PRALEISTA
-27
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Martynas JankauskasAndrej KonovalovLaurynas Norkus
7 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Martynas Jankauskas
7
0
0
  Andrej Konovalov
2
0
0
  Laurynas Norkus
2
0
0
  Scott Palmer
2
1
0
  Andrius Puotkalis
2
0
0
  Marius Komovas
2
0
0
  Jevgenij Zaicev
1
1
0
  Eduardas Davidonis
1
0
0
  Sergej Fiodorov
0
0
0
  Vladimiras Molis
0
0
0
  Arūnas Arbatauskas
0
0
0
  Nerijus Genupskis
0
2
0
  Oleg Vinogradov
0
0
0
  Oleg Afinogenov
0
0
0
  Andrej Makov
0
0
0
  Eugenijus Davidonis
0
0
0
  Vasilij Nevolia
0
0
0
  Audrius Šopis
0
0
0
  Rolandas Uznys
0
0
0
  Aleksej Fedosejev
0
0
0
  Eduard Garšanov
0
0
0
  Vitalis Bieliauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
INFO
Rezultatas
2020-06-10
1 turas
MEMEL
4:3
KRUOPA
2020-06-18
2 turas
KRUOPA
2:3
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
2020-06-25
3 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
6:3
KRUOPA
2020-06-29
4 turas
DANĖS PERLAS
0:3
KRUOPA
2020-07-09
5 turas
KRUOPA
2:4
FK SOKERIS
2020-08-04
6 turas
KRUOPA
0:3
MEMEL
2020-08-11
7 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
6:2
KRUOPA
2020-08-17
8 turas
KRUOPA
0:9
EDM STATYBA-SENDVARIS
2020-09-02
9 turas
KRUOPA
3:2
DANĖS PERLAS
2020-09-07
10 turas
FK SOKERIS
9:1
KRUOPA

Sekančios rungtynės
INFO

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
20.30
7 turas
KLAIPĖDOS FM-2004 - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
15 turas
KFA-FC NEPTŪNAS - FK MOSĖDIS

20.10
15 turas
FK PLIUSAS - FC "SUOLIUKAS"

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 7 21
2. ROSA B 6 10
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 7 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 32
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 31
3. FK "VS-JONUŠAI" 13 30
4. KFA-FC NEPTŪNAS 13 28
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 13 23
8. NAUTICA 13 22
9. FK "GRANATA" 13 21
10. FC "SUOLIUKAS" 13 15
11. NEWLINK.LT 14 10
12. FK MOSĖDIS 13 9
13. FELIŪGA 13 7
14. VAKARŲ FRONTAS 13 7
15. FK PLIUSAS 13 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015