NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
Informacija
8
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
25
TAŠKAI
56 (vid. 5.60)
ĮMUŠTA
23 (vid. 2.30)
PRALEISTA
33
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mantas ZubavičiusMarius ValskisTadas Labukas
11 įvarč.11 įvarč.7 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Mantas Zubavičius
11
0
0
  Marius Valskis
11
0
0
  Tadas Labukas
7
0
0
  Robertas Poškus
5
0
0
  Giedrius Kšanas
4
1
0
  Mindaugas Kinčius
4
0
0
  Saulius Mikalajūnas
2
0
0
  German Michno
2
1
0
  Genadij Loginovič
2
0
0
  Tomas Žiukas
2
2
0
  Audrius Tolis
2
0
0
  Artūras Ščerbakovas
1
0
0
  Andrej Višnevskij
1
0
0
  Algis Tolutis
1
0
0
  Marius Stoukus
0
0
0
  Marius Ežerskis
0
0
0
  Tadas Gudauskas
0
0
0
  Igor Metelica
0
0
0
  Edmundas Gaigalas
0
1
0
  Maksim Alilujev
0
0
0
  Armandas Pocius
0
0
0
  Aleksandr Orinka
0
0
0
  Constantin Wunder
0
0
0
  Renat Mosejevas
0
0
0
  Sigitas Kulikauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
INFO
Rezultatas
2020-06-09
1 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
1:1
EDM STATYBA-SENDVARIS
2020-06-18
2 turas
KRUOPA
2:3
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
2020-06-23
3 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
3:6
FK SOKERIS
2020-06-30
4 turas
MEMEL
0:6
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
2020-07-07
5 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
8:1
DANĖS PERLAS
2020-08-04
6 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
1:5
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
2020-08-11
7 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
6:2
KRUOPA
2020-08-18
8 turas
FK SOKERIS
2:8
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
2020-08-25
9 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
10:3
MEMEL
2020-09-04
10 turas
DANĖS PERLAS
5:6
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI

Sekančios rungtynės
INFO

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
20.30
7 turas
KLAIPĖDOS FM-2004 - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
15 turas
KFA-FC NEPTŪNAS - FK MOSĖDIS

20.10
15 turas
FK PLIUSAS - FC "SUOLIUKAS"

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 7 21
2. ROSA B 6 10
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 7 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 32
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 31
3. FK "VS-JONUŠAI" 13 30
4. KFA-FC NEPTŪNAS 13 28
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 13 23
8. NAUTICA 13 22
9. FK "GRANATA" 13 21
10. FC "SUOLIUKAS" 13 15
11. NEWLINK.LT 14 10
12. FK MOSĖDIS 13 9
13. FELIŪGA 13 7
14. VAKARŲ FRONTAS 13 7
15. FK PLIUSAS 13 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015