"Nautica", rungtynių pabaigoje atlaikiusi "LCC Moose FC" ekipos šturmą, žengė į kitą etapą
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Kovo 21 d.
Aštuntfinalis
"LCC Moose FC" - "Nautica" 3:4 (0:2)
Skelbiama registracija į 2018 m. Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybes
Skelbiama registracija į 2018 m. Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybes, kurias planuojama vykdyti dvejose lygose. Esamų ir naujų komandų vadovams informavus (e-paštu - modestas@klff.lt arba telefonu 8-656 56593), pateiksime papildomą informaciją dėl komandų apsisprendimo dalyvauti pirmenybių atitinkamoje lygoje.

Priminsime, kad šiose pirmenybėse negalės dalyvauti LFF A lygoje, LFF I lygoje, LFF II lygoje bei užsienio šalių lygose registruoti žaidėjai.
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybėms komandos iki pirmų rungtynių galės registruoti iki 25 žaidėjų bei nuo pirmenybių pradžios iki rugsėjo 1 dienos komandoje galės keistis iki 10 žaidėjų.
Žaidėjai pirmenybėse vienu metu gali atstovauti tik vienai komandai ir per sezoną galės rungtyniauti ne daugiau kaip dvejose komandose.

Komandų vadovams bus siūloma, kad nuo šio sezono rungtynėms teisėjautų ne po vieną, o po du teisėjus.

Artimiausiu metu informuosime dėl komandų vadovų susirinkimo, kuriame bus peržvelgti varžybų nuostatai ir kiti klausimai.

Žemiau pateiktoje lentelėje pateikiame kokios komandos, pagal varžybų nuostatus ir paėjusio sezono rezultatus turi teisę dalyvauti atitinkamoje lygoje.

"Sparta" nesunkiai įveikė ir ketvirtfinalio barjerą, FK "Konteka" rezultatyvioje kovoje nugalėjo FK "Žebenkštį"
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Kovo 20 d.
Ketvirtfinalis
"Sparta" - "Meglaras" 8:1 (5:0)

FK "Žebenkštis" - FK "Konteka" 8:10 (6:5)
Anonsas
Sveikiname Valdą Trakį!
39-ojo gimtadienio proga sveikiname Valdą Trakį, kuris per savo futbolininko karjerą ilgą laikotarpį atstovavo Lietuvos nacionalinei futbolo rinktinei, rungtyniavo ir tapo čempionu Lietuvos futbolo grandų ekipose bei žaidė Rusijos, Vokietijos, Škotijos, Graikijos ir kitų šalių klubuose. Pastaruoju metu Valdas Trakys puikiai pradėjo vyr. trenerio karjerą ir kartu su FK „Palanga“ pasiekė šio futbolo klubo istorines pergales, nugalėdami LFF I-oje lygoje ir iškovoję teisę dalyvauti LFF A lygoje.
Linkime Valdui Trakiui nenustoti tobulėti, siekti dar didesnių pergalių ne tik Lietuvos, bet ir Europos futbolo aikštėse.
Sveikiname Šenderį Giršovičių!
Kovo 20-ąją dieną garbingo 65-ojo gimtadienio proga sveikiname Šenderį Giršovičių, praeityje rungtyniavusį Vilniaus Žalgirio, Rygos „Dauguvos“, Klaipėdos „Atlanto“ ir „Granito“ ekipose, treniravusį Lietuvos futbolo čempionų komandas – Klaipėdos „Sirijus“, Šiaulių „Kareda“, Kauno FBK „Kaunas“ bei kiek vėliau dirbusį Klaipėdos „Atlanto“, Liepojos „Metalurgo“ vienuolikėse, o šiuo metu dirba sporto direktoriumi Kretingos FK „ Minijoje“.
Linkime stiprios sveikatos, neblėstančio džiaugsmo, visada lydinčios sėkmės ir išugdyti dar ne vieną žymų futbolininką!
Rungtynių pabaigoje "Klaipėda City" išsigelbėjo iki baudinių serijos, bet permainingoje baudinių serijoje reabilitavosi "KU-Miško Pasaka"
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Kovo 19 d.
Ketvirtfinalis
"Klaipėda City" - "KU-Miško Pasaka" 5:5 (1:1) (baudiniai - 2:3)
"Gargždų Pramogos-SC" ekipa nepadėjo "Koralui" užsitikrinti prizinės vietos, tad paskutiniame ture "Koralas" turės spręsti savo užduotis, tiek padėti gargždiškiams
„Betsafe – Futsa A lygoje“ šį savaitgalį sužaistos priešpaskutinio turo rungtynės, kurios skirtingai susiklostė Klaipėdos regiono komandoms. Klaipėdos „Koralas“ šeštadienį 8:2 savoje aikštėje įveikė Vilniaus „VDA“ bei laukė palankaus rezultato iš Gargždų. Deja, sekmadienį Gargždų komandai tik pirmąjį kėlinį pavyko sužaisti lygiosiomis (3:3) su Panevėžio „Baltija“, o antrajame kėlinyje patirtas skaudus sutriuškinimas ir pralaimėtos rungtynės rezultatu 3:9.
Tad Gargždų komandai nepavyko išlaikyti sau palankios pozicijos bei užtikrinti „Koralo“ komandai trečiosios vietos jau prieš paskutnį turą. Tą klaipėdiečiai turės padaryti patys paskutiniame ture kovoje prieš į pirmąją vietą pakilusią Kauno „Vyčio“ komandą, tuo pačiu padėti gargdiškiams kovoje dėl pirmos vietos.
III-os lygos finale FK "Žebenkštis" laimėjo prieš "Nauticą"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Kovo 16 d.
FINALAS
"Nautica" - FK "Žebenkštis" 3:6 (0:2)
Penktadienį vakare finalo dvikova tarp „Nautica“ ir FK „Žebenkštis“ komandų finišavo Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III-os lygos varžybos. Nerezultatyviame pirmajame kėlinyje dvejais įvarčiais pasižymėti pavyko tik FK „Žebenkštis“ komandos žaidėjui Robertui Rimučiui, kuris įpusėjus kėliniui tiksliu smūgiu užbaigė Vytauto Žukausko nuo savųjų vartų pradėtą reidą (1:0), o kėliniui baigiantis pats Robertas suklaidinęs savo varžovą, pasiuntė kamuolį į vartų kampą (2:0).
Įsibėgėjus antrajam kėliniui „Nauticai“ Marselio Balasanovo užbaigta tikslia ataka pavyko pralaužti varžovų gynybą (1:2), bet netrukus Dovydas Stonys „pramušė“ varžovų vartininką ir FK „Žebenkštis“ atstatė turėtą persvarą (3:1). „Nauticos“ gretose rungtyniaujantys salės futbolo veteranai sugebėjo rasti jėgų, kad per kelias minutes išlygintų rezultatą Mariaus Stoukaus ir Maksimo Jegorovo tiksliais smūgiais (3:3). Be lygus rezultatas išsilaikė vos minutę ir FK „Žebenštis“ puikiai įžaidė kamuolį po varžovų pražangos ir Gražydas Žakys vėl išvedė savo komandą į priekį (4:3). Dar per porą minučių dvejais įvarčiais pasižymėjo geriausiu III lygos žaidėjų išrinktas Vytautas Žukauskas, kuris ir įtvirtino FK „Žebenkšties“ pergalę finale (6:3).
Rezultatyviausiu Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III-os lygos žaidėju tapo Martynas Vėlyvis, kuris „EDM Statyba-Sendvaris“ ir FK „Konteka“ gretose įmušė 42 įvarčius.
Sveikiname Rimantą Mikalauską garbingo 50-ojo jubiliejaus proga!
Kovo 17 d. garbingą 50-ies metų jubiliejų švenčia Rimantas Mikalauskas, jau ilgiau nei dešimtmetį vadovaujantis VšĮ „Gargždų futbolas“, kurios pagrindinė komanda Gargždų „Banga“ per vadovaujamą laikotarpį buvo sugrįžusi į LFF A lygą, iškovojusi teisę dalyvauti UEFA Europos lygos atrankoje, pastaraisiais metais iškovoja prizines vietas LFF I-oje lygoje bei puikiai prisideda prie to, kad Gargžduose futbolas tik populiarėtų ir vaikų futbolo grupės tik gausėtų.
Sveikiname Rimantą Mikalauską linkėdami pakilios nuotaikos, neblėstančios energijos ir neišsenkančių idėjų, kurios tik dar labiau garsintų Gargždų futbolą!
"Titanic" komanda nesunkiai iš tolimesnės kovos eliminavo "Vienuolikę-Elvitransą", "Sparta" tik po permainingos kovos laimėjo prieš "Vakarų Frontą"
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Kovo 15 d.
Aštuntfinalis
"Vienuolikė-Elvitransa" - "Titanic" 1:14 (0:5)

"Sparta" - "Vakarų Frontas" 7:5 (2:3)
Puslapis 1 iš 113 1 2 3 4 > >>