III Naujausi rezultatai
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

1 turas
NEPTŪNAS B
FK VS-JONUŠAI
2020-08-02
4
2

2 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
KLAIPĖDOS FM-2004
2020-07-29
2
0

1 turas
ROSA B
KLAIPĖDOS FM-2004
2020-07-21
1
4

4 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
FK VS-JONUŠAI
2020-07-19
0
0


  Visi rezultatai >>

8x8 Naujausi rezultatai
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

8 turas
FELIŪGA
KLAIPĖDA CITY
2020-08-07
0
3

8 turas
VAKARŲ FRONTAS
FK "GRANATA"
2020-08-06
1
6

8 turas
FK MOSĖDIS
FK "VS-JONUŠAI"
2020-08-06
0
3

8 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
FK SMK
2020-08-05
4
1


  Visi rezultatai >>

8x8 Naujausi rezultatai
Klaipėdos miesto veteranų 8x8 futbolo pirmenybės

6 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
2020-08-04
1
5

6 turas
KRUOPA
MEMEL
2020-08-04
0
3

6 turas
DANĖS PERLAS
FK SOKERIS
2020-08-03
2
10

5 turas
KRUOPA
FK SOKERIS
2020-07-09
2
4


  Visi rezultatai >>

Gargždų "Banga" minimalia persvara nusileido į lyderių pozicijas sugrįžusiam Vilniaus "Žalgiriui"
LFF A lyga
Rugpjūčio 7 d.
14 turas
Vilniaus "ŽALGIRIS" - Gargždų "BANGA" 1-0 (1-0) VIDEO
Penktadienį Vilniuje „Banga“ rungtyniavo su kelias pergales paeiliui pasiekusiu „Žalgiriu“. Savo gerą formą vilniečiai įrodė ir rungtynių pradžioje, kai įsibėgėjus rungtynėms po pakelto kampinio „Žalgirio“ žaidėjai rezultatyviai užbaigė ataką (1-0).
„Banga“ jau ne pirmą kartą šiame sezone įgija vieno žaidėjo pranašumą ir jį turi visą antrąją rungtynių pusę, tačiau gargždiškiams nesiseka tuo pranašumo išnaudoti kuriant rezultatyvias atakas. Antrajame kėlinyje arčiausiausiai tikslo dukart buvo atsidūręs Robertas Vėževičius, bet jam išlyginti rezultato nepavyko. Ir šįkart buvo susikurta proga per pridėtą rungtynių laiką, tačiau ir ji neišnaudota, tad teko pripažinti „Žalgirio“ pergale rezultatu 1-0 ir ji leido vilniečiams sugrįžti į pirmąją vietą.


Rezultatyviose rungtynėse "Neptūnas B" nugalėjo FK "VS-Jonušai" ekipą
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugpjūčio 2 d.
Nukeltos iš 1 turo
NEPTŪNAS B - FK VS-JONUŠAI 4-2 (2-1) VIDEO
Sekmadienį vakare prasidėjusių rungtynių pradžioje netrūko įvairių išskirtinių momentų – jau 5-ąją minutę „Neptūnas B“ nerealizavo 11 metrų baudinio, dar sekančioje atakoje varžovai tolimu smūgiu sudrebino vartų skersinį, o dar po minutės Jogaila Šimkus rezultatyviai užbaigė FK „VS-Jonušai“ komandos ataką. Bet „Neptūnas B“ varžovams įgyta persvara leido džiaugtis vos kelias minutes ir po kampinio Tomas Jonušas tiksliu smūgiu galva išlygino rezultatą (1-1).
Vėliau žaidimas kiek aprimo, tiksliau jau grėsmių prie abiejų komandų vartų buvo mažiau. Bet pirmojo kėlinio pabaigoje Martynas Velyvis įsiveržė į baudos aikštelę ir pasiuntė kamuolį į laisvą varžovų vartų kampą (2-1). Vos tik prasidėjus antrajam kėliniui tas pats Martynas Velyvis, gavęs gerą perdavimą iš aikštės vidurio, prasiveržė link vartų ir atliko dar vieną tikslų smūgį (3-1).
Antrojo kėlinio viduryje po pražangos į baudos aikštelę pasiųstą kamuolį FK „VS-Jonušai“ komandos žaidėjas netyčia nukreipė į savus vartus ir jau persvara išaugo iki trijų įvarčių (4-1). Tik ją jau po minutės FK „VS-Jonušai“ ekipai po greitos atakos pavyko sušvelninti Šarūno Genčiaus įvarčiu (4-2).
Per paskutines dvidešimt minučių darbo pakankamai turėjo abiejų komandų vartininkai, bet rezultatas daugiau nebepakito ir „Neptūnas B“ pasiekė pergalę rezultatu 4-2.


Laimėjusi nukeltas rungtynes "Banga B" pakilo į lyderės pozicijas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Nukeltos iš 3 turo
Rugpjūčio 2 d.
Plungės "BABRUNGAS" - Gargždų "BANGA B" 0-4 (0-2)
Nukeltose trečiojo turo rungtynėse Gargždų "Bangos" dubleriai sekmadienį Plungėje pasiekė rezultatyvią pergalę 4-0 (2-0) prieš "Babrungą" ir LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse pakilo į pirmąją vietą.
Įpusėjus pirmajam kėliniui gargždiškius į priekį išvedė Ignas Venckus bei ilgai netrukus persvara buvo padvigubinta Timuro Beržonskio. Vos tik prasidėjus antrajam kėliniui Ignas Venckus antrąkart pasižymėjo šiose rungtynėse, o paskutinį įvartį Plungės komandos žaidėjai įmušė į savo vartus.


"Banga" neleido persekiotojams sumažinti atsilikimo
LFF A lyga
Rugpjūčio 1 d.
13 turas
Gargždų "BANGA" - Vilniaus FK "RITERIAI" 1-1 (1-1) VIDEO FOTO

LFF A lygos čempionatui persiritus į antrąją pusę „Bangos“ komandos pagrindiniu tikslu tampa išlikti ketvirtoje vietoje, aišku neatmetant galimybės vytis ir pirmaujantį trejetuką. Tad gargždiškiams svarbiomis tapo rungtynės su žemiau žengiančiomis FK „Panevėžio“ ir FK „Riteriai“ komandomis. Su pastaraja šeštadienį „Banga“ kovojo savoje aikštėje.
Rungtynių pradžioje „Bangos“ žaidėjai buvo užklupti varžovų aktyvaus puolimo ir pirmomis minutėmis po sumaišties šeimininkų baudos aikštelėje, kamuolys buvo pasiųstas į gargždiškių vartus (0-1). Netrukus svečių persvara galėjo net ir padvigubėti, tik varžovams nepavyko atlikti smūgių iš pavojingų vietų po pakeltų kampinių.
Vėliau žaidimui kiek aprimus, „Bangos“ žaidėjas Karolis Urbaitis pats uždirbo galimybę smūgiuoti nuo 11 metrų atžymos, pats ir sėkmingai realizavo baudinį bei išlygino rezultatą (1-1).
Po pertraukos aktyviais reidais labiau pasižymėjo „Bangos“ puolėjai, bet pora smūgių galva skriejo tik greta vartų, netrukus smūgiais galva atsakė ir „Riterių“ puolėjai ir gargždiškius nuo įvarčių gelbėjo vartininkas.
Puikią galimybę įspūdingai išplėšti pergalę turėjo Jonas Bičkus, bet iš baudos aikštelės prieigų smūgiuotas kamuolys, likus pusei minutės iki finalio švilpuko, skriejo į virpstą.
Tad po šių lygiųjų „Banga“ nuo „Riterių“ komandos išlaikė aštuonių taškų atotrūkį.


"Minija" iš Kauno parsivežė pirmąją šio sezono pergalę
LFF I lygos pirmenybės
9 turas
Rugpjūčio 1 d.
"KAUNO ŽALGIRIS B" - Kretingos "MINIJA" 0-3 (0-0) FOTO
Į Kauną „Minija“ vyko su mintimis „kada gi jeigu ne šiandien“, nes per pirmus aštuonis turus nesulaukę pirmosios pergalės šįkart jos buvo tikimąsi, ypač kai buvo rungtyniaujama su tik vieną pergalę iškovojusiais „Kauno Žalgirio“ dubleriais.
Per pirmąją rungtynių pusę „Minijai“ prie savo tikslo priartėti nepavyko, bet ir neleido šeimininkams įgyti persvaros (0-0). Tačiau įpusėjus antrajam kėliniui legionierių pastangomis „Minija“ pralaužė varžovų gynybą ir per dešimt minučių „krito“ net trys įvarčiai į kauniečių vartus. Du kartus pasižymėjo Joao Pedra Ferreira Da Silva ir vienu įvarčiu prie pergalės prisidėjo Sibusiso Magwaza.
Pasiekusi pergalę rezultatu 3-0, „Minija“ turnyrinėje lentelėje aplenkė „Kauno Žalgiris B“ komandą ir dabar užima 12-ąją vietą tarp keturiolikos komandų.


Rungtynių pradžioje ir pabaigoje pasižymėjęs "EDM Statyba-Sendvaris" nugalėjo "Klaipėdos FM-2004" auklėtinius
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Liepos 29 d.
2 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS FM-2004 2-0 (1-0) VIDEO
Vos įsibėgėjus rungtynėms „EDM Statyba-Sednvaris“ komanda uždirbo kampinį bei jį pakėlus, Lukas Šarkauskis smūgiavo galva į vartus ir „Klaipėdos FM-2004“ ekipos gynėjas nuo vartų linijos bandė išmušti kamuolį, tačiau nukreipė jį į savo komandos vartininką, o nuo jo kamuolys kirto vartų liniją (1-0).
Toliau iki pertraukos abiejų komandų gynėjai sėkmingiau griovė varžovų atakas nei sekėsi puolėjams jas kurti, tad ypač pavojingų momentų per visą pirmąjį kėlinį buvo mažai.
Antroje rungtynių pusėje „Klaipėdos FM-2004“ komanda bandė perimti iniciatyvą į savo rankas ir dažnais reidais link varžovų vartų bandė susikurti galimybė išlyginti rezultatą. Įpusėjus kėliniui buvo sukurta ypatingai gera proga, bet atakos smaigalyje atsidūręs Gustas Saladžius vos iš kelių metrų smūgiavo šalia vartų. Rungtynių pabaigoje perdaug puolimu susigundžiusius Klaipėdos FM auklėtinius kontrataka užklupo „EDM Statyba-Sendvario“ puolėjai, kurie neleistinai buvo sustabdyti vartininko baudos aikštelės prieigose. Prie kamuolio stojęs Artiom Drozdov puikiu smūgiu palei tolimąjį vartų virpstą įmušė pergalę įtvirtinusį įvartį (2-0).
„EDM Statyba-Sendvaris“ per trejas rungtynes pasiekė dvi pergales, o „Klaipėdos FM-2004“ komandai tai buvo pirmoji nesėkmė.


Gargždų "Banga" pergalę pasiekė vos neiššvaisčiusi turėtą trijų įvarčių persvarą
LFF A lyga
Liepos 28 d.
12 turas
"KAUNO ŽALGIRIS" - Gargždų "BANGA" 2-3 (0-2) VIDEO
Antradienį Kaune „Banga“ trečią kartą šiame sezone susitiko su „Kauno Žalgiriu“. Pirmuose dvejuose ratuose gargždiškiai pergalių nepasiekė - namie sužaidė lygiosiomis 1-1, o išvykoje pralaimėjo rezultatu 0-1.
Šįkart įpusėjus pirmajam kėliniui po per trumpą laiką įmuštų Karolio Urbaičio ir Renato Matos da Silva įvarčių „Banga“ įgijo dviejų įvarčių persvarą (2-0). Įsibėgėjus antrajam kėliniui Deividas Lukošius rezultatyviai užbaigė ataką ir „Banga“ atrodė jau įtikinamai pirmavo (3-0). Tačiau vėliau per dešimties minučių laikotarpį „Bangos“ žaidėjai net dukart pasiuntė kamuolį į savus vartus ir jų persvarą liko vos minimali (2-3). Per likusią 20-ies minučių atkarpą „Banga“ labiau siekė tik išsaugoti likusį pranašumą, o šeimininkams nors ir pavyko dažnai lankytis ‚Bangos“ baudos aikštelė prieigose, tačiau patys šiose rungtynėse įvarčių neįmušė.
Po šios pergalės "Banga" įsitvirtino LFF A lygos ketvirtoje vietoje, artimiausius varžovus lenkdama šešiais taškais.


Jakuose vyko moterų futbolo turnyras "Čia gera sugrįžti"
Jakuose šeštadienį vyko Jakų bendruomenės suorganizuotas moterų futbolo turnyras "Čia gera sugrįžti", kuriame dalyvauja 7 komandos iš įvairių Lietuvos miestų - Kupiškio, Marijampolės, Gargždų, Šiaulių, Vievio, Klaipėdos ir žinoma Jakų komanda.
Turnyre netrūko geros nuotaikos, džiaugsmą keliančių ir pergales nulemiančių įvarčių bei galiausiai viską vainikavo triumfo akimirkos. Namų sienos padėjo Jakų moterų komandai, mininčiai dviejų metų sukaktį, tapti šio turnyro nugalėtoja.
Kitos prizinės vietos paaiškėjo tik po trijų komandų tarpusavio rungtynių rezultatų skaičiavimo, nes jos surinko po lygiai taškų. Tarpusavio dvikovose su kitomis pretendentėmis į prizines vietas sėkmingiau rungtyniavusi Šiaulių "Mamukai" komanda užėmė antrąją vietą, Klaipėdos "Karys.lt" komanda džiaugėsi trečiąja pozicija, o viešnios iš Kupiškio liko ketvirtos. Dar turnyre rungtyniavo Gargždų "Bangos" mamos, Vievio "Fly ladies" ir "Marijampolė City" ekipos.

VIDEO FOTO


Triskart pirmavusi "Minija" pralaimėjo rezultatyvią dvikovą "Džiugui"
LFF I lygos pirmenybės
8 turas
Liepos 25 d.
Kretingos "MINIJA" - Telšių "DŽIUGAS" 3-5 (2-2)


Ilgą laiką dviejų žaidėjų pranašumą turėjusi "Banga" iš Marijampolės parsivežė (tik) tašką
LFF A lyga
Liepos 23 d.
11 turas
Marijampolės "SŪDUVA" - Gargždų "BANGA" 0-0 (0-0) VIDEO
Gargždų „Banga“ ketvirtadienį Marijampolėje pradėjo LFF A lygos trečiąjį ratą. Rungtynės su čempione „Sūduva“ pradėjo labiau skirdama dėmesį gynybai, tačiau sunkiai sekėsi stabdyti šeimininkų atakas. „Bangai“ situacija kiek keitėsi, kai pirmojo kėlinio viduryje ir antrojo kėlinio pradžioje iš aikštės buvo pašalinti „Sūduvos“ žaidėjai, tad beveik visą antrą kėlinį „Banga“ turėjo dviejų žaidėjų pranašumą. Tačiau gargždiškiams nepavyko ne tik šio pranašumo išnaudoti, bet ir keletą minučių žaidus vos prieš 8 varžovus, taip pat nesugebėta pakeisti rezultato savo naudai.
Tad iš Marijampolės sugrįžo „Banga“ dviprasmiškomis nuotaikomis – taškas dvikovoje su čempione, bet nepasinaudota rungtynėse susiklosčiusia situacija.

Puslapis 1 iš 216 1 2 3 4 > >>
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
18.00
3 turas
NEPTŪNAS B - EDM STATYBA-SENDVARIS
20.00
4 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS - KLAIPĖDOS FM-2004
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 7
2. NEPTŪNAS B 2 6
3. KLAIPĖDOS FM-2004 2 3
4. FK VS-JONUŠAI 2 1
5. ROSA B 1 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 8 20
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 19
3. GARANT GROUP 7 16
4. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
5. KLAIPĖDA CITY 8 16
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
7. FK SMK 8 12
8. FC "SUOLIUKAS" 7 11
9. NAUTICA 8 10
10. FK "GRANATA" 7 9
11. FK MOSĖDIS 7 9
12. NEWLINK.LT 7 4
13. FELIŪGA 7 3
14. FK PLIUSAS 8 3
15. VAKARŲ FRONTAS 8 1


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6 13
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 13
3. FK SOKERIS 6 12
4. MEMEL 6 6
5. DANĖS PERLAS 6 6
6. KRUOPA 6 3

KLFF partneriaiKLFF.lt - 2015