Plungėje pergalę pasiekusi "Juventa-99" paliko "Babrungą" ir be pirmųjų įvarčių, ir be pirmųjų taškų
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Birželio 23 d.
7 turas
"Babrungas" - "Juventa-99" 0:2 (0:1)
SC-FK "Akmenės Cementas" savo žiūrovų akivaizdoje nugalėjo "Atlanto" dublerius
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Birželio 22 d.
7 turas
SC-FK "Akmenės Cementas" - "Atlantas B" 3:0 (1:0)
"Sarema" užsitikrino pirmąją vietą po pirmojo rato, "Titanic" komanda vieninteliu įvarčiu į "Kretingos Grūdų" vartus iškovojo pirmąją pergalę
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Birželio 22 d.
FC "Suoliukas" - "Sarema" 0:2 (0:1)

"Titanic" - "Kretingos Grūdai" 1:0 (0:0)
Nukeltose rungtynėse "Nautica" įveikė "Agluonos" komandą
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Birželio 22 d.
"Agluona" - "Nautica" 0:3 (0:0)
"Širvėna" savo aikštėje laimėjo svarbią kovą prieš "Atmosferą", antrą pergalę paeiliui pasiekusi "Minija" išvykoje įveikė FA "Šiauliai" komandą
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Birželio 21 d.
7 turas
"Širvėna" - "Atmosfera" 2:1 (1:0)

FA "Šiauliai" - "Minija" 2:3 (1:1)
"Sakuona-Rūgpienių kaimas" ekipa įveikė "Baltus" ir dar labiau įtvirtino savo lyderystę
LFF III lygos Klaipėdos regiono futbolo pirmenybės
Birželio 21 d.
7 turas
"Sakuona-Rūgpienių kaimas" - "Baltai" 3:1 (2:0)
"Vienuolikė-Elvitransa" neatsilieka iškovotais taškais nuo lyderių, "Sparta" ir FK "Granata" rungtynių pabaigose išplėšė pergales minimaliomis persvaromis
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Birželio 20 d.
"Futbolo mokykla" - "Vienuolikė-Elvitransa" 0:6 (0:3)

"Sparta" - "Meglaras" 4:3 (2:0)

FK "Granata" - "Agluona" 3:2 (0:2)
"Koralas-Tobula Instaliacija" laimėjo emocingą dvikovą prieš "Vakarų Frontą", "Nautica" ir FK "Jakai" pasiekė eilines pergales
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Birželio 19 d.
"Koralas-Tobula Instaliacija" - "Vakarų Frontas" 4:1 (2:1)

"Memel" - "Nautica" 0:8 (0:4)

FK "Jakai" - "Adrijus" 5:2 (2:1)
Sekmadienį "Kretingos Grūdai" ir "Koralas B" savo varžovus įveikė vienodu rezultatu
LFF III lygos Klaipėdos regiono futbolo pirmenybės
Birželio 18 d.
Nukelta iš 1-ojo turo
"Baltai" - "Kretingos Grūdai" 1:6 (0:3)

6 turas
"Koralas B" - "EDM-Statyba-Sendvaris" 6:1 (1:1)
"Širvėna" laimėjo Klaipėdoje ir sugrįžo į turnyrinės lentelės viršūnę
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Birželio 18 d.
6 turas
"Atlantas B" - Širvėna" 0:2 (0:1)
"Atmosfera" lengvai įveikė "Babrungą", pirmus įvarčius įmušusi "Minija" šventė pirmąją pergalę, "Gargždų Pramogos-SC" laimėjo rezultatyvią kovą Šiauliuose
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Birželio 16 d.
6 turas
"Atmosfera" - "Babrungas" 4:0 (2:0)

"Minija" - SC-FK "Akmenės Cementas" 2:1 (0:0)

"Juventa-99" - "Gargždų Pramogos-SC" 3:5 (1:4)
Puslapis 1 iš 90 1 2 3 4 > >>
Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Biržų "ŠIRVĖNA" 6 16
2. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 6 13
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 7 13
4. Mažeikių "ATMOSFERA" 7 10
5. Šiaulių "JUVENTA-99" 6 8
6. Kretingos "MINIJA" 6 7
7. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 6 6
8. Klaipėdos "ATLANTAS B" 5 4
9. Plungės "BABRUNGAS" 5 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6 14
2. Gargždų "BANGA B" 6 11
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 5 10
4. Šilalės FK "ŠILALĖ" 4 8
5. Klaipėdos "SAREMA" 5 8
6. Klaipėdos "KORALAS B" 4 4
7. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 4 3
8. Klaipėdos "BALTAI" 5 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 5 0
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 6 10
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 8 21
2. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 8 21
3. NAUTICA 9 21
4. KRUOPA 8 18
5. SPARTA 9 18
6. VAKARŲ FRONTAS 9 18
7. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 8 13
8. FK "GRANATA" 8 12
9. ADRIJUS 8 7
10. FUTBOLO MOKYKLA 9 6
11. MEGLARAS 8 2
12. AGLUONA 8 2
13. MEMEL 8 0