Gausus būrys Klaipėdos regiono komandų LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės prasidės antrąjį birželio mėnesio savaitgalį ir tarp 13 komandų beveik pusė komandų bus iš Klaipėdos regiono – pernai sėkmingai rungtyniavusios Gargždų „Banga B“ ir Šilutės FK „Šilutė“ bei net keturios komandos iš Klaipėdos miesto ir rajono – FK „Atlantas“ FC „Neptūnas“, FK „Rosa“ ir Plikių „Sakuona-Plikiai“.
Kartu su šiomis komandomis dar dalyvaus Radviliškio „ŠSPC-Radviliškis“, Plungės FK „Babrungas“, Joniškio FK „Saned“, Telšių FC „Džiugas B“, Tauragės FK „Tauras“, Šiaulių „Juventa-99“ ir Šiaulių FA „Šiauliai B“.
Kaip ir LFF I-oje lygoje, taip ir šiose varžybose bus 1,5 rato sistema – t.y. po pirmojo rato komandos susiskirstys į dvi grupes ir sužais dar po kartą su tomis komandomis, su kuriomis pateks į vieną iš šių grupių.
LFF I-oje lygoje 14 komandų, iš Klaipėdos regiono tik Kretingos "Minija"
Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos pirmenybės prasidės birželio 5-ąją ir jose šiemet dalyvaus 14 komandų - Telšių „Džiugas“, Kėdainių „Nevėžis“, FA „Šiauliai“, „Vilniaus Vytis“, Kauno „Hegelmann Litauen“, Kretingos „Minija“, Vilniaus „BFA“, Alytaus DFK „Dainava“, Mažeikių „Atmosfera“, FK „Jonava“, Vilniaus „Žalgiris B“, „Panevėžys B“, Vilniaus „Riteriai B“ ir „Kauno Žalgiris B“.
Tad iš Klaipėdos regiono šiose varžybose dalyvaus tik Kretingos „Minija“.
Kadangi dėl karantino teko sutrumpinti šių varžybų formatą, pasirinkta 1,5 rato sistema – t.y. po pirmojo rato komandos susiskirstys į 1-8 ir 9-14 vietų grupes ir sužais dar po kartą su tomis komandomis, su kuriomis pateks į vieną iš šių grupių.
Jei neprireiks papildomų rungtynių ar atidėjimų, lygos sezoną užbaigti numatoma spalio 31 d.
Kretingos „Minija“ pirmus du turus žais savo stadione - birželio 6 d. (šeštadienį) 17.00 val. susitiks su Jonavos FK „Jonava“, o birželio 12 d. (penktadienį) 18.00 val. priims Panevėžio FK „Panevežys B“ ekipą.
Sugrįžtame į futbolo aikštes
Paskelbus, kad nuo birželio 1 d. jau bus leidžiamas ir mėgėjų futbolas, tad ir su mėgėjų varžybomis sugrįžtame į futbolo aikštes.
Sekančią savaitę, nuo birželio 1 dienos, visoms Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybėse ir Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybėse dalyvausiančioms komandoms planuojame suorganizuoti po vienerias draugiškas rungtynes, kurios bus puiki galimybė ir komandoms, ir teisėjams sugrįžti į ritmą po ilgo karantino laikotarpio.
Abejas pirmenybės planuojame pradėti nuo birželio 8 d.

Draugiškų rungtynių tvarkaraštis (rungtynės vyks Klaipėdos centrinio stadiono Mažojoje dirbtinės dangos aikštėje (Sportininkų g. 46):
Birželio 1 d. 20.00 val. „TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI“ - „KLAIPĖDA CITY“
Birželio 1 d. 21.10 val. „FELIŪGA“ – „KRUOPA“ (35+)
Birželio 2 d. 19.00 val. "KFA- FC NEPTŪNAS" - „NAUTICA“
Birželio 2 d. 20.10 val. FK „VS-JONUŠAI“ - FC „SUOLIUKAS“
Birželio 3 d. 20.00 val. PORT MARE“ - FK „GRANATA“
Birželio 3 d. 21.10 val. FK „SMK“ - „SENDVARIS“ (35+)
Birželio 4 d. 20.00 val. EDM STATYBA-SENDVARIS“ - „VAKARŲ FRONTAS“,
Birželio 4 d. 21.10 val. „NEWLINK.LT“ – FK „SOKERIS“ (35+)
Birželio 5 d. 19.00 val. FK „MOSĖDIS“ - „DANĖS PERLAS“ (35+)
Birželio 5 d. 20.10 val. „MEMEL“ (35+) - FK „PLIUSAS“
Informacija dėl Klaipėdos regiono futbolo varžybų
Tikimės, kad jau vis labiau artėja laikotarpis kai, sulaukusios leidimo, ir futbolo mėgėjų komandos galės varžytis tarpusavyje planuojamose varžybose. Apklausus futbolo klubų ir komandų vadovus, pateikiame pirminę informaciją, kokios komandos planuoja dalyvauti atitinkamose varžybose.

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybėse planuoja dalyvauti LFF II lygos Vakarų pirmenybėms besiruošiančių futbolo klubų dublerių komandos – Plikių „SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS B“, Klaipėdos FK „NEPTŪNAS B“, Klaipėdos FK „ROSA B“. Savo ilgametį dalyvavimą pirmenybėse turėtų pratęsti Klaipėdos „EDM STATYBA-SENDVARIS“, o Klaipėdos „SAREMA“ dar svarsto savo galimybes dėl dalyvavimo. Prie šių komandų sieks prisijungti ir LFF III lygos pirmenybėse debiutuoti FK „VS-JONUŠAI“.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybėse startuoti nusiteikusios šios komandos – „PORT MARE“, FK „GRANATA“, „TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI“, „KLAIPĖDA CITY“, FK „VS-JONUŠAI“, FC „SUOLIUKAS“, „NAUTICA“, „EDM STATYBA-SENDVARIS“, „VAKARŲ FRONTAS“, „FELIŪGA“, „NEWLINK.LT“, FK „MOSĖDIS“, FK „SMK“, FK „PLIUSAS“ ir "KFA- FC NEPTŪNAS".
Prie šių komandų dar svarsto prisijungti FK „SAREMA“

KLFF Valdybos sprendimu 8x8 futbolo pirmenybėse bus leidžiama registruoti LFF I lygos pirmenybėse registruotus žaidėjus gimusius 2001 m. arba vėliau, LFF II lygos Vakarų Zonos pirmenybėse registruotus žaidėjus gimusius 1999 m. arba vėliau.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybėse turėtų dalyvauti – „SENDVARIS“, „KRUOPA“, „DANĖS PERLAS“, „MEMEL“ ir FK "SOKERIS"
Sprendimas dėl Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių pabaigos
Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos Valdyba, atsižvelgdama į vis tebesitęsiantį karantiną ir keliamus apribojimus futbolo varžyboms bei atsižvelgusi į Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių pagrindines atkrentamąsias varžybas patekusių komandų vadovų nuomones, nusprendė skelbti šių pirmenybių pabaigą neišsiaiškinant nei nugalėtojų, nei kitų prizininkų.

Visų rungtynių nesužaidusioms komandoms bus pritaikytos startinio mokesčio nuolaidos sekančiose KLFF vykdomose varžybose, kuriose atitinkamos komandos dalyvaus.
"Klaipėda City" antroje rungtynių pusėje panaikino trijų įvarčių atsilikimą ir sužaidė lygiosiomis su "Plikiai-Rūgpienių kaimas" ekipa
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
Kovo 12 d.
Pagrindinė grupė
"Klaipėda City" - "Plikiai-Rūgpienių kaimas" 5-5 (1-3)

"Mažosios Taurės" grupė
"Tobula Instaliacija-Baltai" - "Klaipėdos Policija" 10-5 (3-1)

Atsižvelgdami į Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Lietuvos futbolo federacijos sprendimus dėl koronaviruso pandemijos pasaulyje sustabdyti visus Lietuvoje uždarose vietose vykstančius renginius, KLFF informuoja, kad nuo kovo 13 d. laikinai stabdomos Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės.
Sprendimas dėl tolimesnių varžybų eigos bus priimtas įvertinus tolesnę įvykių eigą ir valstybės įstaigų rekomendacijas bei KLFF Valdybos sprendimus.
Vykdoma komandų registracija Klaipėdos regiono futbolo varžyboms
Pradedama komandų registracija Klaipėdos regiono lauko futbolo sezonui. Skelbiamos registracijos šioms pirmenybėms:

- LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės (2-3 ratų sistema, birželio-spalio mėnesiais)

- Klaipėdos regiono moterų 8x8 futbolo pirmenybės (2-3 ratų sistema, birželio-rugsėjo mėnesiais),

- Klaipėdos regiono 8x8 futbolo pirmenybės (1 rato sistema, birželio-spalio mėnesiais),

- Klaipėdos regiono veteranų (U-35) 8x8 futbolo pirmenybės (1 rato sistema, birželio-rugsėjo mėnesiais),

Artimiausiu metu paskelbsime komandų vadovų susirinkimų dėl atitinkamų pirmenybių datas ir laikus.

Išsamesnė informacija ir komandų registracija e-paštu – modestas@klff.lt arba telefonu 8-656 56593.

Pateikiame sąrašus komandų , kurios pageidauja dalyvauti atitinkamose varžybose.

Po trečiadienio dvikovų išaiškėjo komandų užimtos vietos Pagrindinės grupės apatinėje pusėje
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
Kovo 11 d.
Pagrindinė grupė
"KFA Akademija" - "Sparta" 7-3 (3-1)

"Kruopa" - "FK "VS-Jonušai" 5-4 (2-2)

"Mažosios Taurės" grupė
"FK "Mosėdis" - "LCC Moose FC" 3-5 (1-2)
Laimėdama svarbias rungtynes "Elvitransa" išsaugojo galimybes patekti į atkrentamąsias varžybas
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
Kovo 10 d.
"Mažosios Taurės" grupė
"Klaipėdos FM-1" - "Elvitransa" 6-7 (3-3)
"LCC Moose FC" ir FK "Granata"sumažino atsilikimą nuo "Mažosios Taurės" grupėje pirmaujančios FK "Giruliai" ekipos
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
Kovo 9 d.
"Mažosios Taurės" grupė
"LCC Moose FC" - "Klaipėdos Policija" 7-5 (4-4)

FK "Giruliai"- FK "Granata" 5-6 (4-3)
Pagrindinėje grupėje išaiškėjo aštuntukas patenkantis į atkrentamąsias varžybas, "EDM Statyba-Sendvaris" sužaidė lygiosiomis su "Klaipėdos FM-1"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
Kovo 8 d.
Pagrindinė grupė
"Plikiai-Rūgpienių kaimas" - "Kruopa" 9-5 (3-3)

"Klaipėda City" - "Nautica" 2-1 (1-0)

"Sparta" - FK "Žebenkštis" 10-0 (b.ž.)
(FK "Žebenkštis" nesurinko komandos rungtynėms su "Sparta" ir jai įskaitomas pralaimėjimas rezultatu 0-10 bei taikoma -1 taško nuobauda)

"Mažosios Taurės" grupė
"EDM Statyba-Sendvaris" - "Klaipėdos FM-1" 4-4 (3-3)
Puslapis 1 iš 187 1 2 3 4 > >>
KLFF partneriai