Šeštadienį Gargžduose Žemaitijos regiono veteranų salės futbolo pirmenybių finalai
Šeštadienį Gargždų "Policijos salėje" (Gamyklų g. 29) įvyks Žemaitijos regiono veteranų salės futbolo pirmenybių finalai, kuriuose Gargždų SC-"AMK-Gargždų Veteranas" sieks apginti nugalėtojų titulą.

Finalų dienos tvarkaraštis
Balandžio 6 d.
11.00 val. SC AMK Gargždų Veteranas – Plungės ,,Babrungas“
12.00 val. Tauragės ,,Tauras“ – Šiaulių ,,Masera“
13.00 val. dėl 3 vietos.
14.00 val. FINALAS
"Klaipėda City" pasiekė antrąją pergalę turnyre, įveikdama FK "Jakai-Granata" ekipą
XVIII-asis A. Fokino atminimo Taurės turnyras
Balandžio 3 d.
3 turas
FK "Jakai-Granata" - "Klaipėda City" 0:3 (0:1)
2019 m. LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse dalyvaus 10 komandų
Po įvykusio LFF Vykdomojo komiteto posėdžio paaiškėjo komandos, kurios rungtyniaus 2019 m. LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse.

Šiame sezone šios ppirmenybėse dalyvaus 10 ekipų, tarp kurių keturios iš Klaipėdos regiono – Klaipėdos „Atlantas B“, Palangos FK „Palanga B“, Gargždų „Banga B“ ir Šilutės „Šilutė“.

Kartu su jomis rungtyniaus Naujosios Akmenės FK „Akmenės cementas“, „Kelmės futbolo klubas“, Plungės „Babrungas“, Telšių „Džiugas B“, Joniškio „Saned“ ir Radviliškio FSK „Radviliškis“.

Balandžio 4 d. numatytas komandų vadovų susirinkimas.
FK "Palanga" išvykoje nusileido "Riteriams"
2 turas
"EDM Statyba-Sendvaris" - FK "Jakai-Granata" 1:1 (0:0)
KLFF pasirašė bendradarbiavimo sutartį su UAB „Hummel LT“
Pirmadienį KLFF prezidentas Rimantas Žvingilas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su UAB „Hummel LT“ direktoriumi Artūru Vitalijumi Krukiu,

UAB „Hummel LT“ prisidės prie KLFF organizuojamų pirmenybių bei turnyrų įsteigdami įvairius prizus varžybų dalyviams, komandoms prizininkėms bei įvairių akcijų-atrakcijų laimėtojams.
Gargždų "Bangos" merginos pergalingai pradėjo moterų A lygos čempionatą
LFF moterų A lyga
Kovo 31 d.
1 turas
Gargždų "Banga" - Šiaulių SG-FA 3:0 (1:0)
"Gargždų Pramogos-SC" pralaimėjo ir antrąsias finalo rungtynes "Vyčiui", kuris apgynė čempionų titiulą
Lietuvos salės futbolo A lyga
Kovo 31 d.
Finalo antrosios rungtynės
Kauno "Vytis" - "Gargždų Pramogos-SC" 6:2 (2:2)
"Minijos" nesėkmingas startas Vilniuje, antrasis A. Bačianskio įvartis nulėmė antrąją "Bangos" pergalę
LFF I lygos pirmenybės
2 turas
Kovo 30 d.
Vilniaus FK "Vytis" - Kretingos "Minija" 2:0 (1:0)

Gargždų "Banga" - FA "Šiauliai" 1:0 (1:0)
Trečiasis "Atlanto" pralaimėjimas paeiliui
LFF A lyga
4 turas
Kovo 30 d.
Klaipėdos "Atlantas" - Vilniaus 'Žalgiris" 0:3 (0:1)
Savo gynybos gniaužtuose "Baltama" privertė įstrigti "Klaipėda City" ekipą ir neleido jai iškovoti Klaipėdos salės futbolo šio sezono antrojo titulo
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Kovo 29 d.
FINALAS
"Klaipėda City" - "Baltama" 1:4 (0:0)

Savose grupėse nugalėtojomis tapusios ir iki finalo nužygiavusios „Klaipėda City“ ir „Baltama“ komandos pademonstravo atkaklią kovą paskutinėje Klaipėdos salės futbolo sezono dvikovoje. Tiesa, pusfinalyje tik paskutinėmis minutėmis išsigelbėjusi „Baltamos“ komanda, finalo dvikovoje žymiai drausmingiau rungtyniavo gynyboje ir beveik visas rungtynės savo gniaužtuose išlaikė „Klaipėdos City“ komandos puolimą. Nors abi komandos per pirmąją rungtynių pusę susikūrė bent po kelias puikias progas išsiveržti į priekį, tačiau iki pertraukos rezultatas išliko nepakitęs 0:0.
Vos tik prasidėjus antrajam kėliniui „Baltamos“ puolėjas Audrius Vitkauskas įsiveržė į varžovų baudos aikštelę ir vos ne „sugrūdo“ kamuolį į „Klaipėda City“ vartus, išvesdamas savo komandą į priekį 1:0. Prabėgus dar kelioms minutėms tas pats Audrius Vitkauskas dar kartą pasižymėjo, kai po komandos vartininko Aleksandro Orinkos perdavimo per visą aikštę galva nukreipė kamuolį į vartus (2:0).
„Klaipėda City“ komandai varžovų gynybą įveikti pavyko tik likus kelioms minutėms, kai situaciją bandyta gelbėti penktuoju aikštės žaidėju ir „išsuktą“ ataką puikiu smūgiu užbaigė Dovydas Zakrevskij (1:2). „Klaipėda City“ ekipa buvo visai arti to, kad išlygintų rezultatą, bet dar viena jų ataka baigėsi smūgiu į skersinį, o sekančias jų atakas „Baltama“ komanda nutraukė ir dukart – Rokas Borusas ir Žymantas Butkus - pasiuntė kamuolį į „Klaipėda City“ vartus iš savos aikštės pusės bei įtvirtino „Baltamos“ ekipos pergalę (4:1) Klaipėdos salės futbolo Taurės varžybų finale.
Finalo rungtynėse geriausiais komandų žaidėjais pripažinti – Audrius Vitkauskas („Klaipėda City“) ir Dovydas Zakrevskij („Klaipėda City“). Specialūs prizai įteikįti Taurės varžybose rezultatyviausiai komandose žaidusiems – Donatui Stankevičiui („Klaipėda City“, 22 įvarčiai) ir Aivarui Lukošiui („Baltama“, 14 įvarčių).