"Atlantas" išvykoje lygiosiomis sužaidė su FK "Riteriais"
LFF A lyga
19 turas
Rugpjūčio 10 d.
Vilniaus "Riteriai" - "Atlantas" 1:1 (0:1)

Pralaimėjusi "Banga" prarado lyderės poziciją, net šeši "Minijos" įvarčiai Pakruojyje
LFF I lygos pirmenybės
19 turas
Rugpjūčio 10 d.
Vilniaus "Vytis"- Gargždų "Banga" 3:0 (2:0)

Pakruojo FK "Pakruojis"- Kretingos "Minija"0:6 (0:3)
Vasaros paplūdimio sporto festivalio paplūdimio futbolo turnyro nugalėtojais tapo "Sparta"
Rugpjūčio 10 d. Smiltynėje vyko „Vasaros paplūdimio sporto festivalis“, kuriame vyko ir paplūdimio futbolo kovos. Turnyre dalyvavo penkios ekipos, kurios tarpusavyje sužaidė vieną ratą.
Sėkmingiausiai sekėsi „Spartos“ komandai, kuri pasiekė pergales visose keturiose rungtynėse (12 tšk.). Tik lemiamą dvikovą su nugalėtojais pralaimėjusi FC „Suoliuko“ komanda (9 tšk.) užėmė antrąją vietą. Nesėkmingai turnyrą pradėjusi, bet lemiamas dvi kovas laimėjusi „Orinka ir Co“ komanda, iškovojo trečiąją vietą. Ketvirtoje vietoje likusi FK „Granata“ laimėjo vienintelę dvikovą prieš „Mosėdis“ ekipa, kuriai tai buvo pirmoji patirtis paplūdimio futbole.
Komandas prizininkes apdovanojimų ceremonijoje pasveikino Klaipėdos sporto ir kūno kultūros skyriaus vedėja Rasa Rumšienė.



KLAIPĖDOS FM KOMANDA – VIII-ojo TARPTAUTINIO 2005 m.gim. JAUNIŲ (U-15) FUTBOLO TURNYRO “KLAIPĖDOS MERO TAURĖ 2019” II v. LAIMĖTOJA
Šių metų rugpjūčio 8-9 d. Klaipėdos futbolo mokykla organizavo aštuntąjį tarptautinį keturiolikmečių jaunių futbolo turnyrą „Klaipėdos Mero taurė 2019“. Dėl prestižinės taurės miesto centrinio stadiono natūralios vejos bei dirbtinės dangos aikštėse kovėsi 8 komandos iš Baltarusijos, Rusijos ir Lietuvos.
Klaipėdos miestą atstovavo trenerių Romualdo Norkaus ir Remigijaus Alonderio vadovaujama pirmoji Futbolo mokyklos ekipa bei Anatolijaus Timofejevo treniruojama antroji komanda.

"Port Mare" tik antrajame kėlinyje palaužė "EDM Statyba-Sendvario" ekipos pasipriešinimą, "Klaipėdos Uostas" ir FK "Granata" pergalės po atkaklių dvikovų
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
13 turas
Rugpjūčio 8 d.
"EDM Statyba-Sendvaris" - "Port Mare" 1:6 (1:2)

"Klaipėdos Uostas" - "Newlink.lt-Klaipėdos Sporto Projektai" 3:1 (2:1)

FK "Granata" - "Vakarų Frontas" 4:2 (1:1)
Antrasis ratas baigėsi "Klaipėdos FM" komandos pergale, leidusia pakilti į trečiąją vietą
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
10 turas
Rugpjūčio 7 d.
"EDM Statyba-Sendvaris" - "Klaipėdos FM" 2:5 (1:2)
"Sarema" laimėjo svarbią dvikovą prieš "Klaipėda City" kovoje dėl prizinių vietų, trečioji paeiliui "Elvitransos" pergalė
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
13 turas
Rugpjūčio 7 d.
"Klaipėda City" - "Sarema" 0:2 (0:1)

"Mosėdis" - "Elvitransa" 1:7 (0:2)
Po pergalės FK "VS-Jonušai" šoktelėjo į trejetuką, o "Agluona-Garant Group" pakilo iš paskutinės vietos
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
13 turas
Rugpjūčio 6 d.
"Fotoaparatas.lt" - FK "VS-Jonušai" 2:5 (1:3)

"Agluona-Garant Group" - "Memel" 5:3 (2:2)
Po rezultatyvios pergalės "Sakuona-Rūgpienių kaimas" dar labiau įtvirtino savo lyderystę
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
10 turas
Rugpjūčio 5 d.
"Sarema" - "Sakuona-Rūgpienių kaimas" 2:8 (1:5)
Tik po atkaklių dvikovų pirmadienį pergales iškovojo "Nautica", "Tobula Instaliacija-Baltai" ir "Kruopa"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
13 turas
Rugpjūčio 5 d.
Meglaras" - "Nautica" 4:7 (2:1)

FC "Suoliukas" - "Tobula Instaliacija-Baltai" 0:2 (0:1)

"Feliūga" - "Kruopa" 2:5 (1:2)
Atsinaujinusi FK "Palanga" nusileido "Riteriams", "Atlantas" pralaimėjo "Žalgiriui"
LFF A lyga
18 turas
Rugpjūčio 3 d.
Vilniaus "Riteriai" - FK "Palanga" 1:0 (1:0)

Rugpjūčio 4 d.
Klaipėdos "Atlantas" - Vilniaus "Žalgiris" 1:3 (1:1)
Puslapis 2 iš 167 < 1 2 3 4 5 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 15 42
2. SAREMA 15 34
3. FK "GRANATA" 15 34
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 15 34
5. FK "VS-JONUŠAI" 15 33
6. KLAIPĖDA CITY 15 31
7. FC "SUOLIUKAS" 15 30
8. KLAIPĖDOS UOSTAS 15 28
9. NAUTICA 15 26
10. KRUOPA 15 24
11. ELVITRANSA 15 22
12. VAKARŲ FRONTAS 15 21
13. FELIŪGA 15 19
14. EDM STATYBA-SENDVARIS 15 18
15. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 15 13
16. FOTOAPARATAS.LT 15 9
17. MEMEL 15 6
18. MOSĖDIS 15 6
19. MEGLARAS 15 5
20. AGLUONA-GARANT GROUP 15 4
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai