"Gargždų Pramogos-Policijos Asociacija" nutraukė "Klaipėdos Universiteto" hegemoniją, debiutinį sezoną "Irenita" baigė tarp prizininkų
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Vasario 28 d.
FINALAS „Kl. Universitetas“ - „GP-Policijos Asociacija“ 2:3 (0:1) FOTO
Rungtynės dėl III-os vietos „Nautica“ - „Irenita“ 2:7 (2:3) FOTO
I-os lygos apdovanojimų ceremonija - FOTO
Šeštadienį Finalų diena finišavo Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I-os lygos varžybos. Gausiai susirinkę žiūrovai išvydo intriguojančią, atkaklią ir žūtbūtinę dvikovą tarp „Klaipėdos Universiteto“ ir „Gargždų Pramogos-Policijos Asociacijos“ komandų. Pastaroji komanda buvo rimtai nusiteikusi nutraukti „Klaipėdos Universiteto“ komandos kelių metų dominavimą Klaipėdos miesto salės futbole ir per pusantro finalo kėlinio pademonstravusi pavyzdingą gynybą, privertė varžovus atsidurti sunkioje situacijoje.
„Klaipėda City-2“ - „Bega“ 6:4 (2:1)
Vasario 27 d. finišavo Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lygos varžybos. Finale triumfavo „Miško Pasakos“ komanda, kuri po pirmo etapo buvo užėmusi tik penktąją vietą, tačiau atkrentamosiose varžybose iškovojo „pasakiškas“ pergales ir puikiai sužaidusi finalo antrąjį kėlinį, 5:1 (1:1) nugalėjo „Kuršius“.
III-ąją vietą iškovojo „Klaipėda City-2“ komanda, kuri antroje rungtynių pusėje palaužė „Begos“ koamndos pasipriešinimą ir „mažąjį finalą“ laimėjo rezultatu 6:4 (2:1).
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių atkrentamosios varžybos

"Gargždų Pramogos-Policijos Asociacija" pusfinalyje išsaugojo savo vartus "sausus" ir po keturių metų vėl pateko į I-os lygos finalą
Vasario 19 d.
PUSFINALIAI
„GP-Policijos Asociacija“–„Nautica“ 4:0 (1:0) FOTO
Pastaruosius du sezonus „Gargždų Pramogos-Policijos Asociacija“ ir „Nautica“ sezoną užbaigdavo dvikovomis dėl trečiosios vietos, kurias abukart laimėjo „GP-Policijos Asociacija“. Šiemet atkrentamųjų varžybų poros susidėliojo taip, kad viena iš komandų pusfinalio dvikovoje galėjo iškovoti vietą finale, kuriame abi šios komandos rungtyniavo prieš ketverius metus (2010-2011 m.) ir tąkart triumfavo „Nautica“, laimėjusi finalinę dvikovą (6:3).
Šioje pusfinalio dvikovoje dominavo gynyba ir įvarčio iš žaidimo reikėjo laukti daugiau nei kėlinį. Tiesa, pirmasis įvartis krito 13-ąją minutę, kai „GP-Policijos Asociacijos“ žaidėjai privertė varžovų vartininką prasižengti savoje baudos aikštelėje ir uždirbtą 6 metrų baudinį sėkmingai atliko Karolis Urbaitis (1:0). Vėliau pirmoje rungtynių pusėje nors ir buvo nemažai smūgių į abiejų komandų vartus, tačiau jie dažnai skriedavo į vartų virpstus arba juos atremdavo vartininkai.
"Klaipėdos Universitetas" ketvirtą sezoną iš eilės rungtyniaus I-os lygos finale
Vasario 18 d.
PUSFINALIAI
„Klaipėdos Universitetas“ – „Irenita“ 7:1 (2:0) FOTO
Intriguojanti I-os lygos pusfinalio dvikova tarp „Klaipėdos Universiteto“ ir „Irenitos“ komandų pritraukė gausų būrį salės futbolo mėgėjų. Rungtynių pradžioje „Irenita“ lenkė varžovus pagal atliktus smūgius į vartus, tačiau pirmasis įvartis krito į šios komandos vartus – „Klaipėdos Universiteto“ žaidėjas Ernestas Razonas tiksliu smūgiu „išlaviravo“ ne tik tarp savų žaidėjų bei varžovų gynėjų, bet ir tarp „Irenitos“ vartininko rankų (1:0). Kiek vėliau vėl sėkė „Irenitos“ gan dažni antpuoliai, tačiau visą pirmąjį kėlinį „KU“ vartininkas Liudvikas Valius išliko nepramušamas, o patys „Klaipėdos Universiteto“ žaidėjai, slenkant pirmajai rungtynių pusei į pabaigą, Mariaus Stonkaus įvarčiu užbaigė vieną iš greitų atakų ir padvigubino persvarą (2:0).
Registracija 2015 m. Klaipėdos m. salės futbolo Taurės varžyboms (papildyta su dalyvaujančiomis komandomis)
Vasario mėn. pabaigoje – kovo mėn. pradžioje planuojama pradėti Klaipėdos salės futbolo Taurės varžybas. Šios varžybos būtų vykdomos trečiąkart – 2013 m. Taurės varžybų nugalėtoja tapo „Klaipėdos Valstybinės Kolegijos“ (KVK) komanda, o 2014 m. – „Nauticos“ ekipa.
Taurės varžybos būtų vykdomos atkrintamųjų varžybų principu (vieno minuso sistema) ir varžybų etapų skaičius priklausytų nuo dalyvaujančių komandų skaičiaus.
Planuojamas startinis mokestis komandai – 35 Eur.
Būtų vykdoma nauja komandų žaidėjų registracija, tad žaidėjai galėtų rungtyniauti kitose komandose nei rungtyniavo šių metų pirmenybėse.
Išsamesnė informacija ir komandų registracija (iki vasario 20 d.) e-paštu – modestas@klff.lt arba telefonu 8-656 56593. Vasario 24 d. 18.00 val. Klaipėdos centrinio stadiono konferencijų salėje planuojamas komandų vadovų susirinkimas ir burtų traukimas.
III-os lygos finale kovos "Kuršiai" ir "Miško Pasaka"
Vasario 17 d.
PUSFINALIAI
„Kuršiai“ – „Bega“ 3:1 (0:1)
„Klaipėda City-2“ – „Miško Pasaka“ 3:7 (1:4)
Vasario 27 d. 19.00 val. KU salė - "Klaipėda City-2" - "Bega"
Finalas
Vasario 27 d. 20.00 val. KU salė - "Kuršiai" - "Miško Pasaka"
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybių II-os lygos finalą laimėjo "Klaipėda City"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga
Vasario 13 d. FOTO
FINALAS
„Klaipėda City“ - „Vakarų Frontas“ 4:2 (1:0)
„Policijos Mokykla“ – „LCC Kicks“ 6:4 (2:0)
Penktadienio vakarą paaiškėjo Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II-os lygos prizininkai. Šios lygos pirmąjį etapą laimėjusi „Klaipėda City“, pajėgesnė buvo ir finalinėse rungtynėse, kuriose 4:2 (1:0) įveikė „Vakarų fronto“ komandą.
Atkaklią dvikovą dėl III-sios vietos laimėjo „Policijos mokyklos“ ekipa, kuri lemiamoje dvikovoje 6:4 (2:0) nugalėjo „LCC Kicks“ komandą.

"Irenita" taip pat užtikrintai žengė į pusfinalį, "Klarksonui-Plikiams" nepavyko pakartoti žygio iki finalo
KETVIRTFINALIAI
Vasario 12 d.
„Irenita“ – „Klarksonas-Plikiai“ 7:2 (3:1)
"Nautica" didele persvara įveikė tik kėlinį pasipriešinusią ir sėkmės stokojusią "Sportidus-KVK" ekipą
Vasario 11 d.
„Nautica“ – „Sportidus-KVK“ 7:1 (1:0)
Drausminės nuobaudos
I lyga
„Klaipėdos Universiteto“ komandos žaidėjas Marius Komovas, už nesportinį elgesį rungtynėse „Nautica“ - „Klaipėdos Universitetas“, diskvalifikuojamas penkerioms rungtynėms (šiame ir ateinančiame sezone).
III lyga
„Sokeris“ komandos žaidėjas Dovydas Nossan, už pašalinimą dėl nesportinio elgesio rungtynėse „Sokeris“ - „Klaipėda City-2“, diskvalifikuojamas ketverioms rungtynėms - „Agluonėnai“ – „Sokeris“ ir sekančioms trijoms rungtynėms (šiame ir ateinančiame sezone).