Paskutiniame ture vietų dalybos po pirmojo etapo
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Vasario 3 d.
„Klaipėda City-2“ – „Bega“ 9:5 (1:3)
„Karinės Jūrų Pajėgos“ – „Klaipėdos Policija“ 4:7 (0:3)
„Agluonėnai“ – „Sokeris“ 0:3 (b.ž.)
„Memel“ – „KPVM“ 5:6 (2:3)
"GP-Policijos Asociacija" užsitikrino vietą pusfinalyje, "Irenita" - ketvirtfinalyje, "Kruopa" - kito sezono I-oje lygoje
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Sausio 30 d.
„KUSK“ – „Kruopa“ 5:5 (0:4)
„Irenita“ – „Sportidus-KVK“ 10:1 (4:1)
„Baltai“ – „GP-Policijos Asociacija“ 5:11 (2:3)
"Miško Pasakos" ir "Meglar" komandų pergalės prieš autsaiderius
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Sausio 30 d.
„Miško Pasaka“ – „Karinės Jūrų Pajėgos“ 3:0 (b.ž.)
„Meglar“ – „Agluonėnai“ 7:3 (4:0)
II-os lygos ketvirtfinalio etapą įveikė "LCC Kicks" ir "Policijos mokykla"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga
Sausio 29 d.
KETVIRTFINALIAI
„LCC Kicks“ – „Atsarginių suoliukas“ 4:1 (2:0)
„Policijos mokykla“ – „Bočiai-Transkela“ 3:2 (1:0)
"Klaipėdos Universiteto" pergalių seriją nutraukė "Nautica", "Saremos" pergalė nebeleis "Titanic" komandai pakilti iš paskutinės vietos
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Sausio 28 d.
„Nautica“ – „Klaipėdos Universitetas“ 4:4 (1:2)
„Titanic“ – „Sarema“ 2:6 (1:4)
„Bočiai“ – „Klarksonas-Plikiai“ 3:8 (1:3)
III-oje lygoje atkakli kova dėl antrojo tiesioginio kelialapio į pusfinalį
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Sausio 27 d.
„Bega“ – „Memel“ 12:5 (7:2)
„Klaipėdos Policija“ – „Kuršiai“ 5:2 (4:2)
„KPVM“ – „Ginduliai“ 14:3 (7:2)
„Sokeris“ – „Klaipėda City-2“ 2:8 (1:3)
"KUSK" tik po pertraukos palaužė "Saremos" penketuką, "Irenitos" puolimas "nušlavė" "Klarksoną-Plikius"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Sausio 23 d.
„Sarema“ – „KUSK“ 2:5 (1:0)
„Klarksonas-Plikiai“ – „Irenita“ 5:16 (1:8)
„GP-Policijos Asociacija“ – „Bočiai“ 3:0 („Bočių“ komandoje rungtyniavo neregistruoti žaidėjai ir šiai komandai užskaitytas techninis pralaimėjimas)
II-os lygos pirmojo etapo paskutinėse rungtynėse paskutiniųjų vietų dalybos
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga
Sausio 23 d.
„LAJM“ – „Optimistai“ 6:12 (1:4)
Po "Klaipėdos Policijos" pergalės paaiškėjo šeštukas tęsiantis kovas atkrintamosiose varžybose
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Sausio 23 d.
„Agluonėnai“ – „Klaipėdos Policija“ 5:8 (2:4)
„Karinės Jūrų Pajėgos“ – „KPVM“ 1:12 (1:7)
"Nautica" nepraranda vilties pakovoti dėl II vietos po pirmojo etapo
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Sausio 22 d.
„Kruopa“ – „Nautica“ 2:6 (1:3)
"Spartai" lygiosios su "Policijos mokykla" pavirto "sezono pralaimėjimu"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga
Sausio 22 d.
„Sparta“ – „Policijos Mokykla“ 3:3 (1:1)
Puslapis 162 iš 171 << < 159 160 161 162 163 164 165 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19 turas.

20.00
KLAIPĖDOS UOSTAS - VAKARŲ FRONTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 17 48
2. SAREMA 18 43
3. FK "GRANATA" 18 43
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 19 43
5. KLAIPĖDA CITY 19 40
6. FK "VS-JONUŠAI" 18 39
7. FC "SUOLIUKAS" 19 34
8. NAUTICA 18 33
9. KLAIPĖDOS UOSTAS 18 30
10. KRUOPA 19 29
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 18 27
12. ELVITRANSA 18 26
13. FELIŪGA 19 24
14. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 19 22
15. VAKARŲ FRONTAS 18 21
16. MOSĖDIS 19 9
17. MEMEL 19 9
18. FOTOAPARATAS.LT 19 8
19. AGLUONA-GARANT GROUP 19 5
20. MEGLARAS 19 5
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai