Ketvirtadienį sužaistos ketverios III lygos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Lapkričio 13 d.
„Meglar“–„KJP“ 3:4 (1:2)
„FC Agluonėnai“–„Kuršiai“ 2:13 (1:4)
„Klaipėdos Policja“–„Ginduliai“ 14:2 (8:1)
„Miško pasaka“–„Memel“ 6:3 (3:2)

"KU" ir "Sportidus-KVK" pirmosios pergalės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Lapkričio 12 d.
„Kl.Universitetas“–„KUSK“ 5:3 (3:3),
„Baltai“–„Sportidus-KVK“ 2:4 (1:1).
Permainingose dvikovose pajėgesnės buvo "Policijos mokyklos" ir "Vakarų fronto" komandos
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
„Policijos mokykla“–„Bočiai-Transkela“ 6:2 (2:2).
„Atsarginių suoliukas“–„Vakarų frontas“ 5:8 (2:1).

Rezultatyviose rungtynėse pirmas pergales šventė FK "Sokeris" ir "Klaipėda city-2"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
„Bega“ – FK „Sokeris“ 8:12 (4:6),
„KPVM“ – „Klaipėda city-2“ 3:8 (2:4).
"Sarema" I-oje lygoje debiutavo pergale prieš "Bočius"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I Lyga.
„Bočiai“ – „Sarema“ 3:7 (3:1).
Pirmadienio vakarą prasidėjo Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės, kurių I-os lygos pirmose rungtynėse tarpusavyje kovojo „Bočiai“ ir „Sarema“. Pirmoje rungtynių pusėje ryžtingiau ir tiksliau puolime žaidę „Bočiai“, pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 3:1. Tačiau lyg greitai su I-os lygos „krikštu“ apsipratusi „Sarema“ po pertraukos akivaizdžiai pranoko „Bočius“ tiek puikiai sužaidusi gynyboje, tiek įmušusi šešis įvarčius be atsako ir pasiekusi pirmąją pergalę jau savo debiutinėse I-os lygos rungtynėse 7:3.
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių tvarkaraščiai ir nuostatai
Sekančią savaitę prasidės 2014-2015 'metų Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės, kuriose trijose lygose rungtyniaus 34 komandos. Pateikiame visų trijų lygų pirmųjų turų tvarkaraščius:
I lygos tvarkaraštis
II lygos tvarkaraštis
III lygos tvarkaraštis
Prieš prasidedant salės futbolo sezonui per komandų vadovų susirinkimus priimti keli taisyklių ir nuostatų pakeitimai, kurie bus taikomi Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybėse.
Pateikiame visų trijų lygų nuostatus –
I lygos nuostatai
II lygos nuostatai
III lygos nuostatai
Išskiriame kelis esminius pasikeitimus tiek visoms lygoms bendrai, tiek atskiroms lygoms:
Puslapis 167 iš 167 << < 164 165 166 167
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
15 turas.

19.00
MOSĖDIS - NAUTICA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
15 turas.

20.05
AGLUONA-GARANT GROUP - NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
15 turas.

21.10
ELVITRANSA - FK "VS-JONUŠAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 14 39
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
3. SAREMA 14 33
4. FK "VS-JONUŠAI" 14 33
5. FK "GRANATA" 14 31
6. FC "SUOLIUKAS" 14 30
7. KLAIPĖDA CITY 14 28
8. KLAIPĖDOS UOSTAS 14 25
9. KRUOPA 14 24
10. NAUTICA 14 23
11. FELIŪGA 14 19
12. ELVITRANSA 14 19
13. VAKARŲ FRONTAS 14 18
14. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
15. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 14 10
16. FOTOAPARATAS.LT 14 9
17. MEMEL 14 6
18. MOSĖDIS 14 6
19. AGLUONA-GARANT GROUP 14 4
20. MEGLARAS 14 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai