"Klarksonas-Plikiai", po pergalės prieš "KUSK", sugrįžo į trejetuką, "Irenita" pasiekė lengvą pergalę prieš "Baltus"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Sausio 9 d.
„Klarksonas-Plikiai“ – „KUSK“ 9:4 (5:2)
„Baltai“ – „Irenita“ 6:15 (2:7)
"Klaipėda City", nugalėjusi "Spartą, visiškai arti tiesioginio patekimo į pusfinalį
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Sausio 9 d.
„Sparta“ – „Klaipėda City“ 3:5 (1:3)
"Klaipėda City-2" neužlleidžia III-os lygos lyderių pozicijos, "Miško Pasaka" rezultayvioje kovoje įveikė "Meglar" komandą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Sausio 9 d.
„Karinės Jūrų Pajėgos“ – „Klaipėda City-2“ 2:8 (1:4)
„Meglar“ – „Miško Pasaka“ 6:10 (3:5)
"Nautica" įrodė pranašumą prieš "Sportidus-KVK"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Sausio 8 d.
„Sportidus-KVK“ – „Nautica“ 2:4 (1:2)
Daug lemenčią dvikovą dėl patekimo į šešetuką laimėjo "Atsargnių suoliukas"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Sausio 8 d.
„AGRpakas-Sendvaris“ – „Atsarginių suoliukas“ 5:8 (3:3)
"Agluonėnai" sulaukė pirmosios pergalės, "Ginduliai" kyla iš turnyrinės lentelės "dugno"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Sausio 8 d.
„Agluonėnai“ – „KPVM“ 12:4 (6:3)
„Ginduliai“ – „Memel“ 4:3 (1:0)
"Klaipėdos Universiteto" įvarčių "lavina" į "Bočių" vartus, "Gargždų Pramogos-Policijos Asociacija" įsitvirtina antroje pozicijoje
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Sausio 7 d.
„Klaipėdos Universitetas“ – „Bočiai“ 26:1 (16:0)
„GP-Policijos Asociacija“ – „Titanic“ 7:3 (4:1)
"Kruopa" pratesė "Saremos" nesėkmių seriją
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Sausio 6 d.
„Sarema“ – „Kruopa“ 1:2 (1:1)
"Vakarų frontas" užsitikrino tiesioginį patekimą į pusfinalį, "Policijos mokykla" nesulaukė varžovų
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Sausio 6 d.
„Bočiai-Transkela“ – „Vakarų frontas“ 3:4 (1:2)
„LAJM“ – „Policijos mokykla“ 0:3 (b.ž.)
"Kuršiai" antroje rungtynių pusėje panaikino "Begos" trijų įvarčių persvarą, "Klaipėdos Policija" laimėjo svarbią dvikovą prieš "Sokerį"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Sausio 6 d.
„Kuršiai“ – „Bega“ 5:4 (0:3)
„Klaipėdos Policija“ – „Sokeris“ 9:6 (6:5)
"KUSK" ir "GP-Policijos Asociacijos" dvikovoje užfiksuotos lygiosios, "Irenita" antroje rungtynių pusėje įsižaidė ir įtikinamai nugalėjo "Bočius"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Gruodžio 19 d.
„KUSK“ – „GP-Policijos Asociacija“ 5:5 (3:2)
„Irenita“ – „Bočiai“ 7:2 (1:2) FOTO
Puslapis 172 iš 178 << < 169 170 171 172 173 174 175 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

16.00
MEMEL - KFA AKADEMIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

18.00
FK VS-JONUŠAI - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.00
PORT MARE - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
FK GIRULIAI - SPARTA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
2 turas.

15.00
KLAIPĖDOS FM - LCC MOOSE FC
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK GRANATA 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0