FK "Jakai" pirmenybes pradėjo lengva pergale prieš "Meglarą", praėjusio sezono nugalėtoja "Klaipėda City" tik po sunkios kovos įveikė FK "Granatą"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
1 turas
Balandžio 24 d.
"Meglaras" - FK "Jakai" 1:9 (1:4)

"Klaipėda City" - FK "Granata" 2:1 (1:1)

Sveikiname Svajūną Česnulį!
Balandžio 24-ąją dieną 47-ojo gimtadienio proga sveikiname Svajūną Česnulį, kuris šiuo laikotarpiu aktyviai dirba su Lietuvos U-17 vaikinų rinktine. Ilgą laikotarpį Svajūnas Česnulis buvo už FK „Šilutė“ komandos vairo, kai ji rungtyniavo LFF A lygoje ir LFF I lygoje.

Linkime stiprios sveikatos, visada lydinčios sėkmės ir atrasti bei išugdyti dar ne vieną Lietuvos futbolo talentą!

231-ių rungtynių maratonas prasidėjo "Kruopos", "Agluonos-Garant Group" pergalėmis ir nulinėmis lygiosiomis tarp "Vakarų Frontas" ir "Klaipėdos Uostas" ekipų
1 turas
Balandžio 23 d.
"Elvitransa" - "Kruopa" 0:5 (0:3)

"Feliūga" - "Agluona-Garant Group" 1:7 (0:3)

"Vakarų Frontas" - "Klaipėdos Uostas" 0:0 (0:0)

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių 1 turo anonsas ir rezultatai
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
1 turas
Balandžio 20 d. (penktadienis)
„Gargždų Pramogos-SC“ – Palangos FK „Palanga B“ 4:2 (2:0)
Balandžio 21 d. (šeštadienis)
Plungės „Babrungas“ – Šilutės FK „Šilutė“ 3:0 (1:0)
Klaipėdos „Atlantas B“ – Biržų „Širvėna“ 5:0 (2:0)
Mažeikių „Atmosfera“ – Joniškio FK „Saned“ 2:0 (1:0)
Balandžio 22 d. (sekmadienis)
Šiaulių FA „Šiauliai“ – FK-SC „Akmenės Cementas“ 2:3 (0:2)
Balandžio 25 d. (trečiadienis)
Gargždų „Banga B“ – Kretingos „Minija“ 1:2 (1:1)

Pirmoje sezono išvykoje "Banga" nusileido "Nevėžiui", dar vienas "Koralo" pralaimėjimas leido DFK "Dainavai" pakilti į turnyrinės lentelės viršūnę
LFF I lygos pirmenybės
5 turas
Balandžio 21 d.
NEVĖŽIS - BANGA 1:0 (1:0)
DFK "DAINAVA" - KORALAS 4:0 (3:0)
Kėdainiuose pirmas rungtynes išvykoje žaidusi Gargždų "Banga" pirmajame kėlinyje praleido įvartį į savus vartus ir pirmąkart šiame sezone atsidūrė besivejančiųjų padėtyje. Deja, iki pertraukos gargždiškiams žaidimas sunkiai klijavosi ir puikių galimybių prie "Nevėžio" vartų neturėjo.
Po pertraukos "Banga" buvo žymiai aktyvesnė, o jų siekį bent išlyginti rezultatą, šeimininkai dar palengvino antrojo kėlinio viduryje, kai vienas iš "Nevėžio" žaidėjų už antrą įspėjimą rungtynėse buvo pašalintas iš aikštės. Tačiau "Bangai" vieno žaidėjo persvaros išnaudoti nepavyko ir turėjo pripažinti varžovų pergalę 1:0 bei pirmąjį savo šio sezono pralaimėjimą.
Į Dzūkiją vykęs "Koralas" nesugebėjo rimčiau pasipriešinti pirmenybių vienai stipriausių komandų DFK "Dainavai" ir pralaimėjo rezultatu 0:4. Tai buvo penktasis "Koralo" pralaimėjimas paeiliui, tuo tarpu DFK "Dainava", pasinaudojusi "Bangos" kluptelėjimu, pakilo į turnyrinės lentelės viršūnę.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybėse vietoje FA "Koralas-KFA" rungtyniaus "Atviros jaunimo erdvės", pirmenybių startas jau pirmadienį
Šios savaitės eigoje Futbolo Akademijos „Koralas-KFA“ atstovai informavo, kad neberungtyniaus Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybėse (likę keli žaidėjai jungsis prie „Titanic“ komandos) ir komandų skaičius pirmenybėse buvo sumažėjęs iki 21 komandos.

Bet užimti jų vietą pirmenybėse išreiškė „Atviros Jaunimo Erdvės“ ekipa, kuri sėkmingai sudalyvavo „Draugystės Erdvė 2018“ turnyre. Tad prisidėjus šiai komandai vėl turime lyginį komandų skaičių (22) ir taip komandos išvengs laisvų turų.

Turų eiga išlieka pirminė (kuri ir buvo po burtų traukimo), tik atitinkamame ture komandos rungtyniaus ne su FA „Koralas-KFA“, o su nauja „Atviros Jaunimo Erdvės“ komanda.

Tvarkaraštį sekite klff.lt svetainėje – 8x8 pirmenybių tvarkaraščio skiltyje.

Ištraukti LFF Taurės varžybų I-ojo etapo burtai
Šiandien LFF būstinėje buvo ištraukti 2018 m. LFF Taurės varžybų I-ojo etapo burtai. Tarp 48 komandų Klaipėdos regioną atstovaus 8 komandos.
Gargždų „Banga“ pirmajame etape namie turės vieną iš stipriausių varžovų, taip pat LFF I-oje lygoje rungtyniaujantį Telšių „Džiugą“.
Kretingos „Minijai“ teks vykti į Šiaulius ir kovoti su LFF III lygoje rungtyniausiančia Šiaulių „Adiada“.
Į išvyką keliaus ir Šilutės FK „Šilutė“, kuri dėl patekimo į kitą etapą rungtyniaus su Kėdainių FK „Kėdainiai“ komanda, žaisiančia LFF III lygoje.
Dar tolimesnė kelionė lauks FK „Koralo“, kuriems teks vykti į sostinę ir rungtyniauti su LFF II lygos Pietų zonos dalyve Vilniaus „Panerio“ vienuolike.
Tuo tarpu „Sakuona-Rūgpienių kaimas“ Taurės varžybas pradės savoje aikštėje su Vilniaus „Baltijos FA“.
Burtai lėmė, kad iškart į kitą etapą pateko Gargždų „Gargždų Pramogos-SC“, o pagal varžybų nuostatus tik nuo antrojo etapo dalyvavimą LFF Taurės varžybose pradės ir Klaipėdos „Atlantas“ bei Palangos FK „Palanga“.
Pirmojo etapo rungtynės bus žaidžiamos balandžio 27 – gegužės 1 d. laikotarpiu.
I-ojo etapo porų sąrašas:

"Sakuona-Rūgpienių kaimas" neleido "Saremai" apginti nugalėtojų titulo ir po keturių metų pertraukos laimėjo turnyrą
XVII-asis A. Fokino atminimo Taurės turnyras
Balandžio 19 d.
FINALAS
"Sakuona-Rūgpienių kaimas" - "Sarema" 4:1 (2:0)

„Draugystės erdvė 2018“ turnyro nugalėtojais tapo skuodiškiai
Mėgėjų salės futbolo turnyras „Draugystės erdvė 2018“
Dėl III vietos - VDG silkės – „Brazilai“ 2:6 (1:2)
FINALAS – „Žemaite“ - „Atviros jaunimo erdvės“ 4:2 (2:1)

"Sparta" paskutine ataka iškovojo III-ąją vietą XVII-ajame A. Fokino atminimo Taurės turnyre