Rungtynių pabaigoje "Klaipėda City" išsigelbėjo iki baudinių serijos, bet permainingoje baudinių serijoje reabilitavosi "KU-Miško Pasaka"
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Kovo 19 d.
Ketvirtfinalis
"Klaipėda City" - "KU-Miško Pasaka" 5:5 (1:1) (baudiniai - 2:3)

"Gargždų Pramogos-SC" ekipa nepadėjo "Koralui" užsitikrinti prizinės vietos, tad paskutiniame ture "Koralas" turės spręsti savo užduotis, tiek padėti gargždiškiams
„Betsafe – Futsa A lygoje“ šį savaitgalį sužaistos priešpaskutinio turo rungtynės, kurios skirtingai susiklostė Klaipėdos regiono komandoms. Klaipėdos „Koralas“ šeštadienį 8:2 savoje aikštėje įveikė Vilniaus „VDA“ bei laukė palankaus rezultato iš Gargždų. Deja, sekmadienį Gargždų komandai tik pirmąjį kėlinį pavyko sužaisti lygiosiomis (3:3) su Panevėžio „Baltija“, o antrajame kėlinyje patirtas skaudus sutriuškinimas ir pralaimėtos rungtynės rezultatu 3:9.
Tad Gargždų komandai nepavyko išlaikyti sau palankios pozicijos bei užtikrinti „Koralo“ komandai trečiosios vietos jau prieš paskutnį turą. Tą klaipėdiečiai turės padaryti patys paskutiniame ture kovoje prieš į pirmąją vietą pakilusią Kauno „Vyčio“ komandą, tuo pačiu padėti gargdiškiams kovoje dėl pirmos vietos.

III-os lygos finale FK "Žebenkštis" laimėjo prieš "Nauticą"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Kovo 16 d.
FINALAS
"Nautica" - FK "Žebenkštis" 3:6 (0:2)
Penktadienį vakare finalo dvikova tarp „Nautica“ ir FK „Žebenkštis“ komandų finišavo Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III-os lygos varžybos. Nerezultatyviame pirmajame kėlinyje dvejais įvarčiais pasižymėti pavyko tik FK „Žebenkštis“ komandos žaidėjui Robertui Rimučiui, kuris įpusėjus kėliniui tiksliu smūgiu užbaigė Vytauto Žukausko nuo savųjų vartų pradėtą reidą (1:0), o kėliniui baigiantis pats Robertas suklaidinęs savo varžovą, pasiuntė kamuolį į vartų kampą (2:0).
Įsibėgėjus antrajam kėliniui „Nauticai“ Marselio Balasanovo užbaigta tikslia ataka pavyko pralaužti varžovų gynybą (1:2), bet netrukus Dovydas Stonys „pramušė“ varžovų vartininką ir FK „Žebenkštis“ atstatė turėtą persvarą (3:1). „Nauticos“ gretose rungtyniaujantys salės futbolo veteranai sugebėjo rasti jėgų, kad per kelias minutes išlygintų rezultatą Mariaus Stoukaus ir Maksimo Jegorovo tiksliais smūgiais (3:3). Be lygus rezultatas išsilaikė vos minutę ir FK „Žebenštis“ puikiai įžaidė kamuolį po varžovų pražangos ir Gražydas Žakys vėl išvedė savo komandą į priekį (4:3). Dar per porą minučių dvejais įvarčiais pasižymėjo geriausiu III lygos žaidėjų išrinktas Vytautas Žukauskas, kuris ir įtvirtino FK „Žebenkšties“ pergalę finale (6:3).
Rezultatyviausiu Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III-os lygos žaidėju tapo Martynas Vėlyvis, kuris „EDM Statyba-Sendvaris“ ir FK „Konteka“ gretose įmušė 42 įvarčius.

Sveikiname Rimantą Mikalauską garbingo 50-ojo jubiliejaus proga!
Kovo 17 d. garbingą 50-ies metų jubiliejų švenčia Rimantas Mikalauskas, jau ilgiau nei dešimtmetį vadovaujantis VšĮ „Gargždų futbolas“, kurios pagrindinė komanda Gargždų „Banga“ per vadovaujamą laikotarpį buvo sugrįžusi į LFF A lygą, iškovojusi teisę dalyvauti UEFA Europos lygos atrankoje, pastaraisiais metais iškovoja prizines vietas LFF I-oje lygoje bei puikiai prisideda prie to, kad Gargžduose futbolas tik populiarėtų ir vaikų futbolo grupės tik gausėtų.
Sveikiname Rimantą Mikalauską linkėdami pakilios nuotaikos, neblėstančios energijos ir neišsenkančių idėjų, kurios tik dar labiau garsintų Gargždų futbolą!

"Titanic" komanda nesunkiai iš tolimesnės kovos eliminavo "Vienuolikę-Elvitransą", "Sparta" tik po permainingos kovos laimėjo prieš "Vakarų Frontą"
Kovo 15 d.
Aštuntfinalis
"Vienuolikė-Elvitransa" - "Titanic" 1:14 (0:5)

"Sparta" - "Vakarų Frontas" 7:5 (2:3)

2018 m. Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos (pateikiamos komandų sudėtys)
2018 m. Klaipėdos salės futbolo Taurės varžybose dalyvavo 11 salės futbolo sezoną pratęsti norinčių komandų - "Titanic", "KU-Miško Pasaka", "Klaipėda City", "Sparta", "LCC Moose FC", "Nautica", FK "Žebenkštis", FK "Konteka", "Vienuolikė-Elvitransa", "Meglaras" ir "Vakarų Frontas".

Varžybų nuostatai

Pateikiame salės futbolo Taurės varžybų "tinklelį":

"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" išlieka padėties šeimininke kovoje dėl BETSAFE - FUTSAL A lygos nugalėtojų titulo, "Koralas" sulaukė taip pat palankaus rezultato
BETSAFE - FUTSAL A LYGA
Kovo 11 d.
FC "VYTIS" - "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 2:2 (2:1)
Nors rungtynių pirmasis kėlinys klostėsi sunkiai ir jam įpusėjus gargždiškiai atsiliko nuo "Vyčio" komandos 0:2, vis gi gargždiškiai dar iki pertraukos spėjo sumažinti atsilikimą Valdo Pocevičiaus įvarčiu (1:2).
Antrajame "Gargždų Pramogos-SC" neleido šeimininkams nei karto pasižymėti, o patys kėlinio viduryje išlygino rezultatą Manto Perepliotovo įvarčiu (2:2).
Tokiu rezultatu pasibaigusios rungtynės leidžia Gargždų komandai likus dviem turams išlikti padėties šeimininke kovoje dėl nugalėtojų titulo!

Beje, palankiai situacija BETSAFE - FUTSAL A lygoje sekmadienį susiklostė ir dėl trečios vietos kovojančiam „Koralui“, kuris šeštadienį nors ir nusileido 2:7 Jonavos „Vikingams“, bet pralaimėjimą patyrė ir pagrindinė konkurentė Panevėžio „Baltija“, kuri netikėtai 5:10 pralaimėjo pirmus taškus iškovojusiai „Vievio žiedo“ komandai.

Tarptautinis veteranų (U-50) futbolo turnyras „Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti“
Šeštadienį, kovo 10 d. Klaipėdoje įvyko Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos kartu su Klaipėdos m. veteranų FSK "Klaipėdos veteranai" organizuotas tarptautinis veteranų (U-50) futbolo turnyras „Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti“, kuriame dalyvavo Kaliningrado, Šiaulių, Plungės ir Klaipėdos komandos.
Rato sistema sužaidusios komandos, tik paskutiniame ture išsiaiškino komandų išsidėtymą galutinėje rikiuotėje, kurią nulėmė įvarčių skirtumas tarpusavio rungtynėse. Šiaulių komanda lemiamoje dvikovoje 2:0 įveikė Kaliningrado komandą, kuri 1:0 buvo įveikusi klaipėdiečius, o klaipėdiečiai pirmoje dvikovoje 2:1 nugalėjo šiauliečius. Plungiškiai pralaimėjo visoms šioms komandoms – Kaliningradui (1:4), Šiauliams (0:1) ir Klaipėdai (1:6).
Tad susumavus rezultatus turnyro nugalėtoja tapo Šiaulių komanda, antrąją vietą iškovojo klaipėdiečiai, Kaliningrado ekipa užėmė trečiąją vietą, ketvirti liko plungiškiai.
Geriausiais komandų žaidėjais išrinkti – Viktor Biuriukov (Kaliningradas), Gintas Bakas (Plungė), Vigerdas Kavolis (Šiauliai) ir Oleg Čmyr (Klaipėda).

„Futboliuko“ šventė praūžė Klaipėdos lopšelyje-darželyje „Sakalėlis“
Penktadienį „Futboliuko“ šventė praūžė Klaipėdos lopšelyje-darželyje „Sakalėlis“. Sportiškai nusiteikusių vaikų futbolo šventėje dalyvavo Klaipėdos miesto savivaldybės Sporto skyriaus vedėjas Saulius Paliulis, Klaipėdos miesto savivaldybės Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Sigita Muravjova, Masinio futbolo asociacijos atstovas Martynas Karpavičius, Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos direktorius Modestas Jackus bei „Atlanto“ treneris Donatas Navikas ir futbolininkai Andrius Bartkus, Marius Papšys ir Tadas Labukas.
Lopšelio-darželio „Sakalėlis“ direktorė Loreta Bagočienė, pasidžiaugė, kad jų darželyje į futbolo atrakcijas su džiaugsmu įsitraukia ne tik vaikai, bet ir darbuotojai, tėveliai. Vaikai ilgai ruošėsi šiam renginiui, futbolą išbandė ne tik savoje salėje, bet ir ant sniego, žaista ne tik su tėveliais, bet ir su močiutėmis. Ir šiandien viską vainikuoja ilgai lauktas finalinis renginys, kuriame su „Sakalėlio“ auklėtiniais futbolą dar labiau pažino ir lopšelio-darželio „Nykštukas“ ir lopšelio-darželio „Čiauškutė“ vaikučiai.
Renginį vedusios Vilma Paulikienė ir Gintarė Bondarovienė pasidžiaugė, kad Lietuvos futbolo federacija organizuoja tokį projektą ir įtraukia darželius. Tik sužinojusios, kad „Futboliuko“ šventė vyks jų lopšelyje-darželyje, iškart užvirė ilgas pasiruošimo procesas, kuriam nebuvo abejingas nei vienas darbuotojas, nei dauguma tėvelių.
Tai atsispindėjo ir šventės metu, kai pilnoje salėje į futbolo šventę įsitraukė ne tik vaikai, bet ir auklėtojos, ne tik vaikams, bet ir močiutėms buvo džiugu futbolo aikštelėje stoti prieš „Atlanto“ futbolininkus.
Lietuvos futbolo federacija ir Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacija dėkoja lopšeliui-darželiui „Sakalėlis“, už puikiai suorganizuotą šventę, kuri paliko neišdildomus įspūdžius ne tik vaikams.

Tarptautinis veteranų U-50 futbolo turnyrą „LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENAI PAMINĖTI“
Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacija kartu su Klaipėdos m. veteranų FSK "Klaipėdos veteranai" organizuoja Tarptautinį veteranų U-50 futbolo turnyrą „LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENAI PAMINĖTI“.
Kovo 10 d. įvyksiančiame turnyre dalyvaus svečiai iš Kaliningrado, Plungės ir Šiaulių ekipos bei šeimininkai klaipėdiečiai.