XVIII-ajame A. Fokino atminimo Taurės turnyre dalyvaus penkios komandos
Sekančią savaitę startuos XVIII-asis A. Fokino atminimo Taurės turnyras, kuriame dalyvaus penkios komandos – Plikių „Sakuona-Rūgpienių kaimas“, Klaipėdos „Klaipėda City“, FK „Jakai-Granata“, Klaipėdos „Sarema“ ir Klaipėdos „EDM Statyba-Sendvaris“.

Komandos rungtyniaus vieno rato sistema, o pirmosios turnyro rungtynės numatytos kovo 25 d.

Turnyro tvarkaraštį, turnyrinę lentelę ir rungtynių statistiką rasite ČIA.
"Klaipėda City B" tik po dramatiškos kovos ir ilgos baudinių serijos ketvirtfinalyje įveikė "Spartą"
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Kovo 19 d.
Ketvirtfinalis
"Sparta" - "Klaipėda City B" 3:3 (1:1) (baudiniai 3:4)
Drausminės nuobaudos
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybų nuobaudos
"Tobula Instaliacija-Baltai" komandos žaidėjas Andrius Gedgaudas, už nesportinį elgesį po rungtynių "Tobula Instaliacija-Baltai" - FK "Žebenkštis-Euflooria", yra diskvalifikuojamas 2 rungtynėms. Liko 1 rungtynės.
FK "Žebenkštis-Euflooria" komandos žaidėjas Dalius Barakauskis, už nesportinį elgesį po rungtynių "Tobula Instaliacija-Baltai" - FK "Žebenkštis-Euflooria", yra diskvalifikuojamas 2 rungtynėms. Liko 2 rungtynės (nuobauda perkeliama į sekantį salės futbolo sezoną).
FK "Žebenkštis-Euflooria" komandos žaidėjas Mantas Pakamanis, už nesportinį elgesį ir bei smūgiavimą varžovų komandos žaidėjui po rungtynių "Tobula Instaliacija-Baltai" - FK "Žebenkštis-Euflooria", yra diskvalifikuojamas vienerių metų laikotarpiui (iki 2020 m. kovo 20 d.), draudžiant dalyvauti visose KLFF organizuojamose varžybose.
"Jakai-Ekoamžius" komanda pirmoji įveikė ketvirtfinalio barjerą
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Kovo 18 d.
Ketvirtfinalis
"Vienuolikė-Elvitransa" - "Jakai-Ekoamžius" 4:5 (3:3)
"Baltama" laimėjo prieš FK "VS-Jonušai" atkaklią dvikovą dėl pirmosios vietos grupėje
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Kovo 18 d.
C grupė
"Baltama" - FK "VS-Jonušai" 7:5 (2:2)

C grupės galutinė rikiuotė:
1. "Baltama" - 9 tšk.
2. "VS-Jonušai" - 4 tšk. (įvarčiai - 29:13, įvarčių skirtumas - +16)

3. FK "Granata" - 4 tšk. (įvarčiai - 23:14, įvarčių skirtumas - +9)
4. "Memel" - 0 tšk.
"Gargždų Pramogos-SC" po papildomo laiko pateko į Lietuvos salės futbolo A lygos finalą
Lietuvos salės futbolo A lyga
Kovo 10 d.
Pusfinalio antrosios rungtynės
"Gargždų Pramogos-SC" - Jonavos "Vikingai" 1:5 (1:3)

Papildomas laikas (2 kėliniai po 5 min. )
"Gargždų Pramogos-SC" - Jonavos "Vikingai" 2:1 (0:0)
(P.S. per abi pusfinalio rungtynes komandoms pasidalinus po pergalę, buvo žaidžiamas papildomas laikas)
"Atlantas" iš Kauno grįžo be taškų, FK "Palanga" pirmąjį tašką iškovojo dvikovoje su FK "Panevėžiu"
LFF A lyga
3 turas
Kovo 16 d.
Kauno "Stumbras" - Klaipėdos "Atlantas" 2:0 (0:0)

Kovo 17 d.
Palangos FK "Palanga" - Panevėžio FK "Panevėžys" 1:1 (1:0)
Pirmoje rungtynių pusėje reikiamu tempu įvarčius "štampavusi" FK "Granata" po pertraukos "Memel" ekipos gynybą įveikė vos kartą
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Kovo 15 d.
C grupė
FK "Granata" - "Memel" 14:0 (13:0)
2019 m. LFF I-oje lygoje rungtyniaus 16 komandų, tarp kurių Gargždų "Banga" ir Kretingos "Minija"
Po penktadienį įvykusio LFF Vykdomojo komiteto posėdžio patvirtinta, kad 2019 m. LFF I lygos pirmenybėse dalyvaus 16 komandų.

Kartu su Klaipėdos regiono dvejomis komandomis - Gargždų „Banga“ ir Kretingos „Minija“, pirmenybėse rungtyniaus dar šios ekipos - Kėdainių „Nevėžis“, Pakruojo FK „Pakruojis“, Telšių „Džiugas“, Vilniaus „Žalgiris B“, Kauno „Stumbras B“, Vilniaus „Riteriai B“, Vilniaus FK „Vilnius“, Alytaus „Dainava“, „Vilniaus Vytis“, Mažeikių „Atmosfera“, Kauno „Hegelmann Litauen“, Jonavos FK „Jonava“, Kupiškio FK „Kupiškis“ ir Šiaulių FA „Šiauliai“.

Pirmenybių startas numatytas kovo 22 dieną. Pirmųjų turų tvarkaraštis
"Tobula Instaliacija-Baltai" į kitą etapą pateko tik dėka bendroje įskaitoje įmušto vieno įvarčio daugiau nei FK "Žebenšktis-Euflooria"
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Kovo 14 d.
D grupė
FK "Žebenkštis-Euflooria" - "Tobula Instaliacija-Baltai" 1:1 (1:1)

"Klaipėda City" - Nautica" 7:2 (0:2)

D grupės galutinė rikiuotė -
1. "Klaipėda City" - 9 tšk.
2. "Tobula Instaliacija-Baltai" - 4 tšk. (įvarčiai - 5:14, įvarčių skirtumas -9)

3. FK "Žebenkštis-Euflooria" - 4 tšk. (įvarčiai - 4:13, įvarčių skirtumas -9)
4. "Nautica" - 0 tšk.
"Klaipėda City B" komanda po pergalės prieš FC "Suoliuką" šoktelėjo į grupės antrąją vietą ir tęs kovas kitame etape
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Kovo 14 d.
B grupė
"Klaipėda City B" - FC "Suoliukas" 8:4 (4:2)

B grupės galutinė rikiuotė -
1. "Jakai-Ekoamžius" - 7 tšk.
2. "Klaipėda City B" - 4 tšk.

3. FC "Suoliukas" - 3 tšk.
4. "Sarema" - 3 tšk.
Puslapis 4 iš 156 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>

Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 0 0
2. KLAIPĖDOS UOSTAS 0 0
3. AGLUONA-GARANT GROUP 0 0
4. FELIŪGA 0 0
5. FOTOAPARATAS.LT 0 0
6. MEGLARAS 0 0
7. MEMEL 0 0
8. FK "VS-JONUŠAI" 0 0
9. MOSĖDIS 0 0
10. FK "GRANATA" 0 0
11. KRUOPA 0 0
12. PORT MARE 0 0
13. KLAIPĖDA CITY 0 0
14. FC "SUOLIUKAS" 0 0
15. ADRIJUS-KSP 0 0
16. ELVITRANSA 0 0
17. NAUTICA 0 0
18. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
19. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
20. VAKARŲ FRONTAS 0 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai