LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių antrojo turo anonsas
Ketvirtadienį prasidės LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių antrasis turas.

Pirmose šio turo rungtynėse Klaipėdos „Neptūno“ dubleriai po rezultatyvios pirmojo turo kovos išbandys savo rezultatyvumą prieš Plikių „Sakuona-Rūgpienių kaimas“ komandą, kuri šiam sezonui kiek atnaujino savo pajėgas, bet dėl nukeltų rungtynių dar negalėjo jų išbandyti pirmajame ture.

Po kurio laiko vyrų futbolas sugrįš ir į Palangos miesto stadioną, o pergalingai pirmenybėse debiutavusi FK „Gintaras“ komanda sekmadienį 15.00 val. priims Kretingos „Minijos“ dublerius. Abi komandos pirmose sezono rungtynėse taip pat pasižymėjo rezultatyvumu, o kiek jis kris rungtyniaujant tarpusavyje?

Sekmadienį vakare Klaipėdoje tarpusavyje susitiks „EDM Statyba-Sendvaris“ ir „Rosa“ komandos, kurioms pirmasis turas nesusiklostė sėkmingai ir ši tarpusavio dvikova bus gera proga pagerinti savo susižaidimą bei pakovoti dėl pirmųjų taškų.

Ketvirtoji turo dvikova tarp „Klaipėdos FM B“ ir FK „VS-JONUŠAI“ komandų, „Klaipėdos FM B“ komandos prašymu kol kas nukeliama.

Kretingos "Minijos" dubleriai pranoko dar nesusistygavusią "Rosą"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
1 turas
Gegužės 17 d.
Kretingos "MINIJA B" - Klaipėdos "ROSA" 6-0 (3-0) VIDEO
Kretingos „Minijos“ dubleriai per pirmas penkioliką minučių įgijo trijų įvarčių persvarą rungtyniaudama su Klaipėdos „Rosa“, kuriai pirmose rungtynėse, ypač jų pradžioje, dar trūko susižaidimo. Kretingiškių darbą dar palengvino ir tai, kad „Rosos“ žaidėjas uždirbo 11 m. baudinį žaidimu ranka savo baudos aikštelėje ir Aidas Pipiras jau 6-ąją minutę išvedė į priekį „Minija B“ ekipą (1-0). Dar po kurio laiko Deivydas Gedvilas po pakelto kampinio galva nukreipė kamuolį į klaipėdiečių vartus (2-0), o prabėgus kelioms minutėms Aidas Pipiras savo antru įvarčiu užbaigė greitą ataką (3-0).
Vėliau iki pertraukos „Rosai“ pavyko įsižaisti ir jau ji sukūrė keletą atakų, tik atakos smaigalyje šiai komandai pritrūko tiek „aštrumo“, tiek tikslumo.
Antrojo kėlinio pradžioje dvejais įvarčiais pasižymėjo puolėjas Gvidas Jonušas (5-0), o pirmąją „Minijos B“ komandos pergalę „hetriku“ įvirtino Aidas Pipiras (6-0).

FK "Gintaras" laimėjo permainingą debiutinę dvikovą, "Neptūnas B" didele persvara įveikė "EDM Statyba-Sendvarį"
1 turas
Gegužės 16 d.
Klaipėdos raj. FK "VS-JONUŠAI" - Palangos "GINTARAS" 2-5 (2-1) VIDEO
LFF III lygos pirmenybėse Palangos "Gintaras" debiutavo aktyviu spurtu rungtynių pradžioje bei ganėtinai greitu Luko Bielskio įvarčiu (0-1). Tačiau lyg patikėjusi, kad rungtynės taip lengvai klostysis, Palangos komanda gerokai atleido vadžias ir leido "VS-Jonušų" komandai pajusti žaidimą bei išnaudoti varžovų klaidas gynyboje - Igno Tamašausko įvarčiu išlygino rezultatą bei Jogailos Šimkaus tiksliu smūgiu įgijo persvarą 2-1.
"Gintarui" susigrąžinti iniciatyvą pavyko tik antroje rungtynių pusėje, bet ilgą laiką nepramušė varžovo vartininko, o tai pavyko padaryti tik Vitalijui Paulauskui, kuris juvelyriškai perkėlė kamuolį per vartininką į tolimąjį vartų kampą (2-2). O pirmąją pergalę "Gintarui" nukalė veteranas Tadas Labukas, kuris atsidūręs reikiamose vietose rezultatyviai užbaigė tris atakas ir nulėmė pergalę rezultatu 5-2.

Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" - Klaipėdos "NEPTŪNAS B" 0-8 (0-4) VIDEO
Sekančiose rungtynėse "Neptūno" dubleriai dominavo nuo pirmųjų minučių, bet prireikė pusės pirmojo kėlinio, kol pasiekė pirmąjį įvartį - tolimu ir tiksliu smūgiu varžovų vartininką užklupo Aleksandr Fiodorov. Pramušus "EDM Statybos-Sendvario" gynybines užtvaras, netrukus skriejo dar trys įvarčiai ir "Neptūnas B" įgijo keturių įvarčių persvarą (4-0).
Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje nelabai ir pakito, o "Neptūno B" komandos persvara tik augo po dviejų Aurimo Barsteikos įvarčių (6-0), Rungtynėms baigiantis įvarčiu po kampinio prisidėjo Dovydas Švambaris, o rezultatyvų "Neptūno B" komandos žaidimą šiose rungtynėse užbaigė Aleksandras Fiodorovas (8-0).

FK "Šilutė" sutriuškinimu sugrįžo į pergalių kelią, "Klaipėdos FM" nusileido patyrusiai "Panerio" komandai
LFF II lyga
8 turas
Šilutės FK "ŠILUTĖ" - Telšių "DŽIUGAS B" 6-0 (2-0)
LFF II lygos pirmenybėse po pralaimėjimo kartėlio praėjusiame ture, FK "Šilutė" sportinį pyktį išliejo prieš Telšių "Džiugo B" komandą, kurią sutriuškino rezultatu 6-0 (2-0). Įvarčius įmušė šeši žaidėjais - Ernestas Razonas, Darius Paldauskas, Deividas Puodžiūnas, Dovijus Česnulis, Andrius Marcinkevičius ir Giedrius Ratkus.

Vilniaus "PANERYS" - "KLAIPĖDOS FM" 6-0 (0-0) VIDEO
Klaipėdos futbolo mokyklos ekipa patyrė dar vieną nesėkmę. Tomo Domarko ir Mariaus Komovo treniruojami klaipėdiečiai Vilniuje pralaimėjo atgimstančiam "Paneriui" futbolo klubui - 0:6 (0:1).
Klaipėdiečiams tik pirmajame kėlinyje garbingai pavyko kovoti su antroje pirmenybių lentelės vietoje žengiančiais vilniečiais, bet vėliau šeimininkų pranašumas jau nekėlė abejonių.

"Banga" sužaidė lygiosiomis su pagrindine konkurente dėl prizinės vietos
LFF moterų A lyga
6 turas
Gargždų "Banga" - "Kauno Žalgiris" 1-1 (0-0) FOTO

"Banga" nepasipriešino lyderei "Sūduvai"
Optibet A lyga
14 turas
Gargždų "BANGA" - Panevėžio FK "PANEVĖŽYS" 2-2 (0-1) VIDEO
Pirmą kartą ant natūralios žolės šiemet žaidusi „Sūduva“ 4:0 (2:0) laimėjoprieš per pastarąsias penkerias rungtynes nelaimėjusią Gargždų „Bangą“. Pirmame kėlinyje žaidimas iš esmės vyko į vienus vartus – pirmasis įvartis buvo pelnytas jau 13-ąją minutę. Užsitęsusio išpuolio metu kamuolys dėkingai atšoko Romainui Habranui ir šis jį be vargo pasiuntė į vartus.
Savo dominavimą sūduviečiai įtvirtino 22-ąją minutę: R. Habrano spirtą kamuolį Ignas Driomovas atmušė prieš save, tad jį tikslo link nukreipė tinkamoje situacijoje atsidūręs Xabi Auzmendi.
Kėlinio pabaigoje „Banga“ kiek suaktyvėjo, tačiau išsiskyrė tik netaikliu Dariaus Zubausko smūgiu galva, kai jam perdavimą iš dešiniojo krašto atliko Skirmantas Rakauskas.
Antrojo kėlinio viduryje svečiai turėjo nuostabų šansą sugrįžti į rungtynes – tiesa, Karolio Urbaičio bandymą atrėmė vėl įvarčio nepraleidęs Makis Giannikoglou.
Dar kartą 77-ąją minutę pasižymėjo R. Habranas. Prancūzas sulaukė puikaus Jevgeno Jefremovo perdavimo ir nepriekaištingai mušė į tolimąjį vartų kampą, o trečią pridėto laiko minutę įvarčiu džiaugėsi po keitimo aikštėje pasirodęs Aleksandras Makasis.
34 taškus turinti „Sūduva“ užtikrintai laikosi turnyro lentelės viršūnėje, „Banga“ – su 11 taškų žengia 7-oje pozicijoje.

Informacija apie Regioninę moterų futbolo lygą
Pernai startavusi nauja lyga, skirta įvairaus amžiaus futbolą žaidžiančios mėgėjoms, šiemet įtrauks visus Lietuvos regionus. Moterų regioninė futbolo lyga skirta skatinti įvairaus amžiaus merginas ir moteris užsiimti aktyvia fizine veikla bei populiarinti moterų futbolą visuose šalies regionuose.
Lietuvos moterų futbolo asociacija, Lietuvos masinio futbolo asociacija ir Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacija vykdys Regioninės moterų lygos Vakarų regiono pirmenybes. Šiame sezone iš viso 5 regionuose planuoja dalyvauti 47 komandos, o Vakarų regione dalyvauti jau išreiškė 7 ekipos – Klaipėdos „Karys.lt“, „Klaipėdos FM“, Jakų FK „Jakai“, Plungės „Babrungas“, Telšių „Džiugas“, Mažeikių „Triumfas“ ir Tauragės "Jūra".
Vakarų regiono komandos žaistų du ratus, o varžybos būtų vykdomos turais – kelioms komandoms suvažiuojant į vieną stadioną ir sužaidžiant 2-3 rungtynes.
Vakarų regiono koordinatorė Lina Kaselytė tikisi, kad užsitęsęs karantinas ir COVID-19 iššūkiai nesujauks planų artimiausiu metu pradėti varžybas, nes komandos išsiilgusios sugrįžti į aikšteles ir mėgautis futbolu.
Užsiregistruoti dalyvauti galite susisiekę su Vakarų regiono koordinatore iki š. m. gegužės 27 dienos. Vakarų regionas (Klaipėdos, Tauragės ir Telšių apsk.) – Lina Kaselytė, 8602 51866, linakaselyte@gmail.com
Futbolo mėgėjoms suteikiama galimybė dalyvauti futbolo varžybose, kuriose žaidžiama 8 prieš 8. Organizatoriai pabrėžia, jog varžybose šiemet galės žaisti merginos nuo 12 metų amžiaus, tačiau būsimuose sezonuose amžiaus cenzas bus keliamas.
Daugiau informacijos LFF pateiktame straipsnyje.

"Banga B" neišlaikė persvaros Kazlų Rūdoje, "Minijos" dar vienas minimalus pralaimėjimas, "Neptūnas" laimėjo permainingas rungtynes
LFF I lyga
8 turas
Gegužės 14 d.
Kazlų Rūdos "ŠILAS" - Gargždų "BANGA B" 2-2 (1-1) VIDEO
Audriaus Broko įvartis rungtynių pabaigoje neleido ir kitai Klaipėdos regiono komandai -"Bangai B" - džiaugtis pergale rungtynėse su "Šilu". Gargždų "Bangos" dubleriai rungtynes Kazlų Rūdoje baigė lygiosiomis 2-2. Gargždiškių gretose įvarčiai pasižymėjo Edgaras Aniulis ir Paulius Lotužys.

Gegužės 15 d.
Kretingos "MINIJA" - Panevėžio FK "PANEVĖŽYS B" 0-1 (0-0) VIDEO
Dar vieną nesėkmę savoje aikštėje teko patirti Kretingos "Minijai", kuri po atkaklios kovos nusileido FK "Panevėžio" dubleriams. Kretingos komandos pralaimėjimą nulėmė vienintelis rungtynių įvartis (0-1), kurį varžovai įsibėgėjus antrajam kėliniui įmušė nuo 11 m. atžymos.

Vilniaus "RITERIAI B" - Klaipėdos "NEPTŪNAS" 3-4 (2-1)
Permainingas rungtynes sostinėje sužaidė Klaipėdos "Neptūnas". Rungtynių pradžia Klaipėdos komandai susiklostė sėkmingai ir jau 9-ąją minutę pirmavo po Eriko Vainoro įvarčio. Tačiau šeimininkai iki pertraukos įgijo persvarą 2-1, o antroje rungtynių pusėje ir padidino iki 3-1. Vis gi per paskutines 15 minučių "Neptūnas' pademonstravo charakterį ir Jono Bičkaus ir Mariaus Papšio įvarčiais išlygino rezultatą (3-3), o likus kelioms minutėms po Aleksandro Fiodorovo tikslaus smūgio "Neptūnas" iškovojo dramatišką pergalę rezultatu (4-3).

Šį savaitgalį startuoja LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Šį savaitgalį startuoja 2021 m. LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės, kuriose šiemet dalyvaus 8 komandos. Pirmojo turo trejos rungtynės bus sužaistos sekmadienį ir pirmadienį.

Klaipėdoje sekmadienį vyks dvejos rungtynės – 17.15 val. susitiks Klaipėdos rajono FK „VS-Jonušai“ su pirmenybėse debiutuojančia Palangos „Gintaro“ ekipa., o po šių rungtynių tarpusavyje susitiks praėjusio sezono pajėgiausios komandos – Klaipėdos „EDM Statyba-Sendvaris“ ir Klaipėdos „Neptūnas B“.

Pirmadienį Kretingoje LFF III lygos pirmenybėse debiutuos ir „Minijos“ dubleriai, kurie išbandys jėgas su savo pajėgas atnaujinančia Klaipėdos „Rosos“ komanda.

Ateinančios savaitės viduryje prasidės ir antrojo turo dvikovos, kur turo pirmose rungtynėse „Neptūnas B“ rungtyniaus su Plikių „Sakuonos-Rūgpienių kaimo“ ekipa.

Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybių starto laukia 7 komandos
Leidimo kada bus galima vykdyti mėgėjų futbolo varžybas laukia ir Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybių komandos, kurioms nusiteikusios 7 ekipos - NAUTICA-ATLANTO VETERANAI, EDM STATYBA-SENDVARIS, MEMEL, KRUOPA-GIRULIAI, DANĖS PERLAS, FK GINTARO VETERANAI, KLAIPĖDA CITY.

Lyginant su praėjusiais metais šiemet pirmenybėse nedalyvaus FK „Sokeris“, o vietoje jų į pirmenybes pasijungs dvi naujos ekipos – „Gintaro veteranai“ ir „Klaipėda City“.

Pirmenybes numatyta vykdyti dvejais ratais, tad komandų lauktų po 12 rungtynių.
Komandose galima registruoti iki 25 žaidėjų (vyresnius nei 1986 m. gimimo žaidėjus, neatsižvelgiant į tai kokiose lygose jie rungtyniauja)