"Neptūnas" rungtynių pabaigoje neišlaikė persvaros, blankios "Bangos B" ekipos rungtynės Plungėje, "Minija" dramatiškai pralaimėjo Vilniuje
LFF I lyga
7 turas
Gegužės 8 d.
Klaipėdos "NEPTŪNAS" - Kazlų Rūdos "ŠILAS" 1-1 (1-0) VIDEO
LFF I lygos pirmenybėse Klaipėdos "Neptūnas" po pirmajame kėlinyje Mariaus Papšio įmušto įvarčio ilgą laiką pirmavo rezultatu 1-0, bet 87-ąją rungtynių minutę Kazlų Rūdos "Šilo" komanda išlygino rezultatą 1-1. Neišlaikyta persvara neleido "Neptūno" komandai turnyrinėje lentelėje taškais susilyginti su "Šilo" komanda.

Gegužės 9 d.
Plungės "BABRUNGAS" - Gargždų "BANGA B" 3-0 (1-0) VIDEO
Po trijų sėkmingų rungtynių Gargždų "Banga B" sekmadienį Plungėje sužaidė blankias rungtynes su "Babrungu". Šeimininkus į priekį vedė brazilas Henrique Sarmengue Devens, kuris šiose rungtynėse įmušė du įvarčius, o prie plungiškių pergalės rezultatu 3-0 (1-0) dar vienu įvarčiu prisidėjo Mantas Rusys.
"Bangos" dubleriai sužaidę 6 rungtynes ir surinkę 10 taškų, dalinasi 7-8 vietomis su Kazlų Rūdos "Šilu".

Vilniaus "ŽALGIRIS B" - Kretingos "MINIJA" 3-1 (1-0)
Dar vieną dramą sekmadienį teko išgyventi Kretingos "Minijai", kuri su Vilniaus "Žalgiriu B" ekipa rungtynėms slenkant į pabaigą rungtyniaudama mažumoje sugebėjo išlyginti rezultatą 1-1, bet per pridėtą laiką praleido du Meinardo Mikulėno įvarčius ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 1-3.

Nenutrūko FK "Šilutės" pergalių serija, "Klaipėdos FM" iškovojo tašką Garliavoje
LFF II lyga
6 turas
Šilutės FK "ŠILUTĖ" - Vilniaus FM "ATEITIS" 3-0 (1-0)
FK "Šilutė" savoje aikštėje 3-0 (1-0) nugalėjo Vilniaus FM "Ateitis" komandą bei pratęsė savo pergalių seriją iki 6 pergalių. Šiose rungtynėse du 11 metrų baudinius realizavo Jonas Lukas Kovalskis ir dar vieną įvartį įmušė Evaldas Užkuraitis.

FK "GARLIAVA" - "KLAIPĖDOS FM" 2-2 (2-1)
Tašką pavyko iškovoti Klaipėdos FM auklėtiniams, kurie nors ir dukart atsilikinėjo nuo rungtynių favoritės FK "Garliavos", bet rungtynių pabaigoje sėkmingai realizavę 11 metrų baudinį ir išlyginę rezultatą (2-2), klaipėdiečiai savo taškų kraitį papildė dar vienu tašku ir turnyrinėje lentelėje šoktelėjo į viršų per kelias pozicijas.

"Bangos" iškovotas pirmas taškas rungtyniaujant su pirmojo ketvirtuko komandomis
Optibet A lyga
Gegužės 7 d.
13 turas
Gargždų "BANGA" - Panevėžio FK "PANEVĖŽYS" 2-2 (0-1) VIDEO
Pirmajame rungtynių kėlinyje šeimininkams sunkiai prilygti FK "Panevėžio" komandai, kuri 32-ąją rungtynių išsiveržė į priekį. Tačiau Simono Urbio įspūdingas įvartis įkvėpė komandos draugus kovai antroje rungtynių pusėje ir "Banga" dukart išlyginusi rezultatą, su FK "Panevėžiu" baigė rungtynes lygiosiomis 2-2.
Tai buvo pirmasis "Bangos" iškovotas taškas šiame sezone, rungtyniaujant su pirmojo ketvirtuko komandomis.

Kitą savaitgalį numatytas 2021 m. LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių startas
Jau nuo kito savaitgalio startuos 2021 m. LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės, kuriose šiemet rungtyniaus 8 komandos - Klaipėdos NEPTŪNAS B, Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS, Klaipėdos FM B, Klaipėdos ROSA, Plikių SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS, Klaipėdos rajono FK VS-JONUŠAI, Palangos FK GINTARAS, Kretingos MINIJA B.

Komandos rungtyniaus dviejų ratų sistema ir kiekvienai komandai teks sužaisti po 14 rungtynių.

Pateikiame pirmenybių pirmojo rato turų eigą. Pateiktos turų datos preliminarios ir tikslus tvarkaraštis, suderinus su komandomis bus pateiktas artimiausiu metu.

PIRMENYBIŲ NUOSTATAI

Gargždų "Banga" buvo arti svarbios pergalės
Gegužės 3 d.
12 turas
Telšių "DŽIUGAS" - Gargždų "BANGA" 1-1 (0-1) VIDEO
Likus vos kelioms minutėms iki rungtynių pabaigos Gargždų "Bangai" apmaudžiai "išsprūdo" pergalė iš rankų, kai Telšių komanda sugebėjo išlyginti rezultatą 1-1.
Gargždiškiai ilgą laiką pirmavo rungtynėse po Beno Aniso įvarčio.
Po šių lygiųjų abi komandos žengia greta 6-7 vietoje ir jas skiria vos vienas taškas.

"Bangos" moterų komanda pralaimėjo Vilniaus MFA "Žalgiris-MRU" ekipai
LFF moterų A lyga
5 turas
Gegužės 2 d.
Gargždų "Banga" - Vilniaus MFA "Žalgiris-MRU" 0-2 (0-1) FOTO
Sekmadienį Gargžduose "Bangos" moterų komanda rungtyniavo su Vilniaus MFA "Žalgiris-MRU" komanda. Deja, svarbią dvikovą gargždiškės pralaimėjo vilnietėms rezultatu 0-2 (0-1) ir nepavyko pasivyti šios komandos pagal iškovotus taškus.

Kretingos "Minija" per pridėtą rungtynių laiką paleido pergalę iš savo rankų
LFF I lyga
Nukeltos iš 2 turo
Kretingos "MINIJA" - Vilniaus "RITERIAI B" 1-1 (0-0) VIDEO
Kretingos "Minijai" rungtyniaujant LFF I lygoje vis nepavyksta ištrūkti iš nesėkmių ruožo. Rungtynių su Vilniaus "Riteriai B" komanda pirmajame kėlinyje Kretingos komandos žaidėjui nepavyko realizuoti 11 m. baudinio.
Antrajame kėlinyje "Minijai" pavyko išsiveržti į priekį, kai varžovai nukreipė kamuolį į savus vartus (1-0), bet pasiekti pirmosios pergalės savoje aikštėje nepavyko - per pridėtą rungtynių laiką varžovai surengė rezultatyvią ataką ir išlygino rezultatą (1-1).

"Klaipėdos FM" komandai Šiauliuose iškovoti taškų nepavyko
LFF II lyga
6 turas
Balandžio 30 d.
Šiaulių FA "ŠIAULIAI B" - "KLAIPĖDOS FM" 3-1 (1-0) VIDEO
Šiauliuose "Klaipėdos FM" komanda žaidė LFF II lygos rungtynes su Šiaulių FA "Šiauliai B" komanda ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 1-3 (0-2). Klaipėdiečių gretose įvarčiu pasižymėjo Jokūbas Malinauskis.
Kol kas "Klaipėdos FM" komandai per penkias žaistas rungtynes pavyko pasiekti vieną pergalę.

"Banga" po atkaklios kovos pralaimėjo svarbias rungtynes "Riteriams"
Balandžio 29 d.
11 turas
Gargždų "BANGA" - Vilniaus "RITERIAI" 0-2 (0-1) VIDEO
Ketvirtadienį Gargždų miesto stadione „Banga“ 0:2 nusileido Vilniaus „Riteriams“. Pirmieji progas pasižymėti turėjo gargždiškiai, tačiau jie arba smūgiavo vartininkui į rankas, arba smūgis iš pavojingos vietos nepavykdavo.
Tuo tarpu artėjant pertraukai, šeimininkams praradus kamuolį savo aikštės pusėje, „Riteriai“ surengė kontrataką ir M.Pavlovski iš kelių metrų pasiuntė kamuolį į vartus – 0:1.
Antrajame kėlinyje gargždiškiai bandė atstatyti pusiausvyrą, tačiau svečiai užtikrintai gynėsi ir viskas, ką pavyko padaryti, tolimais smūgiais patikrinti „Riterių“ vartininko budrumą.
Likus kelioms minutėms "Riteriai" surengė dar vieną rezultatyvią kontrataką ir A.Lezama nuo baudos aikštelės linijos pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą – 0:2.
Tad "Banga" pralaimėjo svarbias rungtynes turnyrinės lentelės kaimynams.

Registracija įvairioms 8x8 futbolo varžyboms

Kadangi dar tęsiasi karantinas bei draudimas rungtyniauti futbolo mėgėjams, komandų registracija įvairioms 8x8 futbolo varžyboms pratęsiama iki gegužės 10 d. Šiame sezone planuojamos šios varžybos:
- Klaipėdos regiono moterų 8x8 futbolo pirmenybės
- Klaipėdos miesto 8x8 futbolo Taurės varžybos
- Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
- Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
- Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės

Atitinkamų varžybų sistemos bus pasirinktos per komandų vadovų susirinkimus, kai bus patvirtintas galutinis komandų skaičius.

Išsamesnė informacija ir komandų registracija e-paštu – modestas@klff.lt arba telefonu 8-656 56593.