LFF I lyga
5 turas
Balandžio 18 d.
Marijampolės "SŪDUVA B" - Gargždų "BANGA B" 0-2 (0-2)
Įsibėgėjus pagrindinei komandai, įsibėgėja ir Gargždų "Bangos" dubleriai, kurie šiandien vyko į Marijampolę ir rezultatu 2-0 įveikė "Sūduvos" dublerius.
Pirmojo kėlinio 18-ąją minutę Paulius Lotužys "Bangos B" komandą išvedė į priekį, realizavęs 11 metrų baudinį, o dar po minutės ir padvigubino komandos persvarą 2-0.
Po penktojo turo kovų, "Banga B" su 7 taškais tarp 14 komandų rikiuojasi 6-oje vietoje.

FK "Šilutė" pratęsė pergalių seriją iki keturių, nesėkminga "Klaipėdos FM" išvyka į sostinę
LFF II lyga
4 turas
Balandžio 17 d.
Šilutės FK "ŠILUTĖ" - Utenos "Utenis" 1-0 (1-0)
Šilutės FK „Šilutė“ antrą savaitgalį iš eilės laimi rungtynes vieninteliu įvarčiu ir jau ketvirtą turą iš eilės į savo sąskaitą įsirašo tris taškus. Šilutiškiai šeštadienį savo aikštėje 1-0 nugalėjo Utenos FK „Utenį“. Vėl pergalę nulėmusį įvartį 10-ąją minutę įmušė Ernestas Mickevičius.
Šilutės ekipa išlieka tarp trijų komandų, kurios iki šios dienos dar neprarado taškų.

Vilniaus "ŽALGIRIS C' - "KLAIPĖDOS FM" 4-0 (1-0)
Išvyka į sostinę nesėkmingai susiklostė "Klaipėdos FM" komandai, kuri jau 5-ąją rungtynių minutę praleido pirmąjį Vilniaus "Žalgirio C" komandos įvartį. Jei iki pertraukos nuo sekančių vilniečių atakų dar pavyko atsilaikyti, tai antrajame kėlinyje "Klaipėdos FM" auklėtinių gynyba buvo įveikta dar triskart ir "Žalgirio" dubleriams pralaimėta rezultatu 0-4.

"Minijos" ir "Neptūno" nesėkmingas savaitgalis
LFF I lyga
5 turas
Kretingos "MINIJA" - "KAUNO ŽALGIRIS B" 3-4 (0-2) VIDEO
Kretingoje LFF I lygos pirmenybių rungtynėse šeštadienį buvo tikras „įvarčių lietus“. Tiesa, iki pertraukos įvarčiais pasižymėjo tik „Kauno Žalgirio“ dubleriai ir įgijo dviejų įvarčių persvarą (2-0). Antroje rungtynių pusėje „Minija“ gerokai pagerino žaidimą ir greitai sušvelnino atsilikimą (1-2), bet varžovai ilgai netruko atsakyti tiksliu tolimu smūgiu (1-3). Rankų nenuleidusi „Minija“ dvejais įvarčiais sugebėjo išlyginti rezultatą (3-3), bet lemiamas buvo tikslus varžovų baudos smūgis iš baudos aikštelės prieigų ir jis nulėmė „Minijos“ pralaimėjimą rezultatu 3-4.

Plungės "BABRUNGAS" - Klaipėdos "NEPTŪNAS" 5-1 (4-0) VIDEO
Į Plungę šeštadienį LFF I lygos pirmenybių dvikovai nuvykusiam Klaipėdos „Neptūnui“ pirmajame kėlinyje gynyboje nepavyko išvengti apmaudžių klaidų ir „Babrungo“ komandos persvara augo nuo pat rungtynių pradžios. Iki pertraukos „Babrungas“ net keturis kartus pasiuntė kamuolį į klaipėdiečių vartus (4-0).
Šeimininkai neleido „Neptūnui“ perimti iniciatyvos ir antrajame kėlinyje, o dar po vienos rezultatyvios atakos ir padidino persvarą (5-0). „Neptūnui“ įmušti įvartį pavyko tik nuo 11 metrų atžymos, kai nuo jos tikslų smūgį atliko Marius Papšys.

Kaune šeštadienį "Banga" pasiekė antrąją pergalę paeiliui
Optibet A lyga
8 turas
Kauno raj.'HEGELMANN LITAUEN" - Gargždų "BANGA" 0-1 (0-1) VIDEO
LFF A lygos 8-ojo turo rungtynes Gargždų "Banga" šeštadienį žaidė Kaune ir jos varžovas buvo "Hegelman Litauen". Po pirmųjų nesėkmingų keturių turų su pirmaujančio ketverto komandomis, dabar "Banga" pasiekė antrąją pergalę paeiliui, Kaune laimėdama rezultatu 1-0. Vienintelio įvarčio autorius Ernestas Stočkūnas.

2021 m. LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybėms ruošiasi 7 komandos
Klaipėdos regiono mėgėjų futbolo komandos jau lūkuriuoja kada bus leista pradėti 2021 m. LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybes. Prie šių varžybų starto linijos jau išsirikiavusios 7 komandos. Prie ankstesniais metais dalyvavusių komandų Klaipėdos „Neptūnas B“, „Klaipėdos „EDM Statyba-Sendvaris“, „Klaipėdos „Rosa“, Plikių „Sakuona-Rūgpienių kaimas“, Klaipėdos rajono FK „VS-Jonušai“, šiemet turėtų prisijungti Palangos „Gintaras“ ir Kretingos „Minija B“.
Šiuo metu planuojama, kad pirmenybės vyks dviejų ratų sistema, tad komandos sužais po 12 rungtynių.

Prieš pirmenybes planuojama vykdyti tradicinį „A. Fokino atminimo Taurės turnyrą“, kuriame turėtų dalyvauti dauguma šių komandų.

Trečiadienį "Bangos" dubleriai taip pat džiaugėsi pirmąja pergale šiame sezone
LFF I lyga
Nukeltos iš 2 turo
Balandžio 14 d.
Gargždų "BANGA B" - Panevėžio FK "PANEVĖŽYS B" 2-0 (1-0)
Gargždų "Bangos" dubleriai pasekė pagrindinės komandos pavyzdžiu ir pasiekė pirmąją pergalę šiame sezone 2-0 (1-0) įveikdami "Panevėžio" dublerius. Prie pirmosios pergalės įvarčiais prisidėjo Edgaras Anulis ir Karolis Pliuškys.
"Banga B" per pirmas trejas rungtynes pasiekė vieną pergalę, kartą pralaimėjo ir kartą sužaidė lygiosiomis bei surinkusi 4 taškus rikiuojasi aštuntoje vietoje.

Pirmąją pergalę Gargždų "Banga" pasiekė prieš Alytaus "Dainavą"
Balandžio 13 d.
7 turas
Gargždų "BANGA" - Alytaus "DAINAVA" 2-0 (1-0) VIDEO
Pagaliau pirmosios pergalės šios sezono LFF A lygoje sulaukė ir Gargždų „Banga“. Penktose savo šių metų rungtynėse Gargždų komanda savame stadione stojo prieš Alytaus „Dainavą“. Pirmoje rungtynių pusėje „Banga“ į priekį išsiveržė po Skirmanto Rakausko įvarčio (1-0), o antrajame kėlinyje gargždiškių pranašumą padvigubino jaunasis Ignas Venckus (2-0)
Pirmieji trys taškai leido „Bangai“ tarp dešimties komandų pakilti į aštuntąją vietą.

Trečioji "Šilutės" komandos pergalė sezono starte, "Klaipėdos FM" auklėtiniai nusileido Kybartų "Sveikatai"
LFF II lyga
3 turas
Balandžio 10 d.
Joniškio "SANED" - Šilutės FK "ŠILUTĖ" 0-1 (0-1)
Šeštadienį Žagarėje LFF II lygos pirmenybėse Šilutės FK "Šilutė" minimalia persvara 1-0 (1-0) nugalėjo Joniškio "Saned" komandą. Vienintelio įvarčio, įmušto pirmojo kėlinio pabaigoje, autorius Ernestas Mickevičius.
Tai buvo trečioji Šilutės komandos pergalė paeiliui ir kartu su Panevėžio "Ekranu" lyderiauja LFF II lygoje.

"Klaipėdos FM" - Kybartų "Sveikata" 2-4 (0-1)
Sekmadienį Klaipėdoje trečiojo turo rungtynėse "Klaipėdos FM" kovojo su Kybartų "Sveikatą" vienuolike. Pirmoji rungtynių pusė nebuvo rezultatyvi ir įpusėjus kėliniui svečiai išsiveržė į priekį (0-1).
Pagal žaidimą daug atviresniame antrajame kėlinyje buvo įmušta žymiai daugiau įvarčių - iki kėlinio vidurio "Sveikata" dvejais įvarčiais padidino savo persvarą (0-3). Ilgai netrukus "Klaipėdos FM" sudėtyje rungtyniaujantis patyręs Donatas Navikas sušvelnino atsilikimą (1-3), bet varžovai jau sekančioje atakoje vėl atsakė tiksliu smūgiu į vartus (1-4). Vis drąsiau puolime žaidę "Klaipėdos FM" auklėtiniai, Eimanto Labženčio įvarčiu, dar kartą sumažino varžovų persvarą, bet tai nesutrukdė "Sveikatos" komandai pasiekti pirmąją pergalę (4-2).

"Minija" pralaimėjo Mažeikiuose, "Banga B" savoje aikštėje nusileido lyderei FC "Jonavai", "Neptūnas" pasiekė antrąją pergalę
LFF I lyga
4 turas
Balandžio 9 d.
Mažeikių ÄTMOSFERA" - Kretingos "MINIJA" 3-1 (1-1) VIDEO
Penktadienį Mažeikiuose trečiąsias LFf I lygos pirmenybių rungtynes žaidusi Kretingos „Minija“ bandė nutraukti „Atmosferos“ nepralaimėtų rungtynių seriją. Idealią progą išsiveržti į priekį rungtynių pradžioje turėjusi „Minija“, pirmojo kėlinio viduryje po rezultatyvios šeimininkų atakos pati turėjo traukti kamuolį iš savo vartų tinklo (1-0). Per pirmojo kėlinio pridėtą laiką Kretingos komandai pavyko išlyginti rezultatą - po pakelto kampinio ir patogiai atšokusį kamuolį Deividas Šiuša pasiuntė į vartų kampą (1-1).
Antrojo kėlinio viduryje „Atmosferos“ legionierius tolimu smūgiu pasiuntė kamuolį į „Minijos“ vartų "devyniukę" ir kretingiškių vartininkas, nors ir pirštų galais lietęs kamuolį, neišgelbėjo komandos nuo antrojo įvarčio (2-1).
Rungtynėms slenkant į pabaigą „Minija“ bandė aktyviau kurti atakas, kad pasiektų bent išlyginamąjį įvartį, tačiau „Atmosfera“ surengė rezultatyvią kontrataką ir įtvirtino savo pergalę rezultatu 3-1.

Gargždų "BANGA B" - Jonavos FC "JONAVA" 1-2 (0-1) VIDEO
Pirmąsias šio sezono rungtynes žaidusi savoje aikštėje Gargždų "Banga B" bandė pasipriešinti LFF I lygoje pirmaujančiai FC "Jonava" komandai. Vis gi lygos lyderiais pavyko įrodyti savo pranašumą ir abiejų kėlinių eigoje įmušė po įvartį į gargždiškių vartus, tuo tarpu "Banga B" atsakė tik Pauliaus Lotužio įvarčiu pačioje rungtynių pabaigoje (1-2).

Klaipėdos "Neptūnas" - Marijampolės "Sūduva B" 2-0 (1-0) VIDEO
LFF I lygos pirmenybėse Klaipėdos „Neptūnas“ pasiekė antrąją pergalę, 2-0 įveikęs Marijampolės „Sūduvos“ dublerius. Klaipėdiečius į priekį įpusėjus pirmajam kėliniui išvedė Jonas Bičkus (1-0), į vartus pasiuntęs kamuolį, kuris jam atšoko varžovų vartininkui nesėkmingai atrėmus Mariaus Papšio smūgį į vartus. Po kelių minučių persvarą galėjo padvigubinti Marius Papšys, nuo 11 metrų atžymos, tačiau „Sūduvos B“ komandos vartininkas atrėmė ir šį Mariaus smūgį.
Pergalę rezultatu 2-0 „Neptūnui“ pavyko įtvirtinti likus kiek daugiau nei dešimt minučių iki rungtynių pabaigos, kai po perdavimo iš aikštės krašto, varžovai nukreipė kamuolį į savo vartus. Tad antroji pergalė „Neptūnui“ leido pakilti į šeštąją vietą.

Iš pirmaujančio ketvertuko komandų pirmajame rate "Bangai" taškų atimti nepavyko
Balandžio 7 d.
6 turas
Vilniaus FK "ŽALGIRIS" - Gargždų "BANGA" 2-0 (0-0) VIDEO
Gargždų "Bangai" ir ketvirtose šio sezono rungtynėse nepavyko nutraukti pralaimėjimų serijos - šį kartą Vilniuje rezultatu 0-2 (0-0) pralaimėta Vilniaus "Žalgiriui".
"Bangai" pavyko atsilaikyti nuo varžovų atakų iki pertraukos, tačiau antrajame kėlinyje po pakeltų kampinių Karolis Užėla dukart nukreipė kamuolį į gargždiškių vartus ir privertė "Bangą" patirti dar vieną pralaimėjimą.
Sužaidusi su visais keturiais A lygos čempionate pirmaujančiais varžovais, kitą savaitę stos prieš kiek palankesnį varžovą - Alytaus "Dainavą".