Informacija apie LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybes
Pirmadienį įvyko LFF III lygos Klaipėdos regiono komandų vadovų susirinkimas. 2016 m. varžybose dalyvaus 7 komandos Klaipėdos Sarema, Klaipėdos Baltai, Plikių Sakuona-Plikiai, Kretingos KKT, Klaipėdos EMD Statyba-Sendvaris, Šilalės FK Šilalė ir Mažeikių FA Mažeikiai.
Pirmenybės startuos gegužės mėnesio pradžioje ir komandos sužais tris ratus (po 18 rungtynių kiekviena komanda). Nuspręsta, kad pirmoje sezono pusėje bus sužaista 10 iš 21 turų, o antroje pusėje - likę 11 turų.
Pateikiame visų trijų ratų turų eigą, kuri paaiškėjo ištraukus burtus:
I RATAS 1 TURAS
Balandžio 30 d. Gegužės 6 d.
1. FK Šilalė - Sarema
2. Sakuona-Plikiai - Baltai
3. KKT - EMD Statyba-Sendvaris
2 TURAS
Gegužės 7 d. Gegužės 13 d.
4. Baltai - KKT
5. Sarema - Sakuona-Plikiai
6. FA Mažeikiai - FK Šilalė
3 TURAS
Gegužės 14 d. Gegužės 20 d.
7. Sakuona-Plikiai - FA Mažeikiai
8. KKT - Sarema
9. EMD Statyba-Sendvaris - Baltai
4 TURAS
Gegužės 21 d. Gegužės 27 d.
10. Sarema - EMD Statyba-Sendvaris
11. FA Mažeikiai - KKT
12. FK Šilalė - Sakuona-Plikiai
5 TURAS
Gegužės 28 d. Birželio 3 d.
13. KKT - FK Šilalė
14. EMD Statyba-Sendvaris - FA Mažeikiai
15. Baltai - Sarema
6 TURAS
Birželio 4 d. Birželio 10 d.
16. FA Mažeikiai - Baltai
17. FK Šilalė - EMD Statyba-Sendvaris
18. Sakuona-Plikiai - KKT
7 TURAS
Birželio 11 d. Birželio 17 d.
19. EMD Statyba-Sendvaris - Sakuona-Plikiai
20. Baltai - FK Šilalė
21. Sarema - FA Mažeikiai
II RATAS 8 TURAS
Birželio 18 d. Birželio 24 d.
22. Sarema - FK Šilalė
23. Baltai - Sakuona-Plikiai
24. EMD Statyba-Sendvaris - KKT
9 TURAS
Birželio 25 d. Liepos 1 d.
25. KKT - Baltai
26. Sakuona-Plikiai - Sarema
27. FK Šilalė - FA Mažeikiai
10 TURAS
Liepos 2 d. Liepos 8 d.
28. FA Mažeikiai - Sakuona-Plikiai
29. Sarema- KKT
30. Baltai- EMD Statyba-Sendvaris
Sezono pertrauka.
11 TURAS
Rugpjūčio 6 d. Rugpjūčio 12 d.
31. EMD Statyba-Sendvaris - Sarema
32. KKT - FA Mažeikiai
33. Sakuona-Plikiai - FK Šilalė
12 TURAS
Rugpjūčio 13 d. Rugpjūčio 19 d.
34. FK Šilalė - KKT
35. FA Mažeikiai - EMD Statyba-Sendvaris
36. Sarema - Baltai
13 TURAS
Rugpjūčio 20 d. Rugpjūčio 26 d.
37. Baltai - FA Mažeikiai
38. EMD Statyba-Sendvaris - FK Šilalė
39. KKT - Sakuona-Plikiai
14 TURAS
Rugpjūčio 27 d. Rugsėjo 2 d.
40. Sakuona-Plikiai - EMD Statyba-Sendvaris
41. FK Šilalė - Baltai
42. FA Mažeikiai - Sarema
III RATAS 15 TURAS
Rugsėjo 3 d. Rugsėjo 9 d.
43. FK Šilalė - Sarema
44. Sakuona-Plikiai - Baltai
45. KKT - EMD Statyba-Sendvaris
16 TURAS
Rugsėjo 10 d. Rugsėjo 16 d.
46. Baltai - KKT
47. Sarema - Sakuona-Plikiai
48. FA Mažeikiai - FK Šilalė
17 TURAS
Rugsėjo 17 d. Rugsėjo 19 d.
49. Sakuona-Plikiai - FA Mažeikiai
50. KKT - Sarema
51. EMD Statyba-Sendvaris - Baltai
18 TURAS
Rugsėjo 24 d. Rugsėjo 30 d.
52. Sarema - EMD Statyba-Sendvaris
53. FA Mažeikiai - KKT
54. FK Šilalė - Sakuona-Plikiai
19 TURAS
Spalio 1 d. Spalio 7 d.
55. KKT - FK Šilalė
56. EMD Statyba-Sendvaris - FA Mažeikiai
57. Baltai - Sarema
20 TURAS
Spalio 8 d. Spalio 14 d.
58. FA Mažeikiai - Baltai
59. FK Šilalė - EMD Statyba-Sendvaris
60. Sakuona-Plikiai - KKT
21 TURAS
Spalio 15 d. Spalio 21 d.
61. EMD Statyba-Sendvaris - Sakuona-Plikiai
62. Baltai - FK Šilalė
63. Sarema - FA Mažeikiai