Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2019-08-01, 12 turas.
Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Ernestas Kemėža
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 3:9 FC "SUOLIUKAS"
(1:4)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Mantas Bertašius
Valentinas Rumiancevas
Vilius Zaleckis
Bronius Jašinskas
Tomas Zubė
Almantas Eidėjus
Arnas Vismantas
Darius Šaulys
Kęstutis Igaris
Sergėjus Bačko
3 min. 0:1
Arvydas Dapkus
6 min. 0:2
Andrej Smyslov
10 min. 0:3
Andrej Smyslov
Almantas Eidėjus
11 min. 1:3
18 min. 1:4
Andrej Smyslov
34 min. 1:5
Arvydas Dapkus
42 min. 1:6
Arvydas Dapkus
49 min. 1:7
Edgar Dorogavcev
50 min. 1:8
Andrej Smyslov
51 min. 1:9
Šarūnas Genčius
Almantas Eidėjus
52 min. 2:9
Sergėjus Bačko
58 min. 3:9
Ernestas Gedminas
Andrej Smyslov
Sergej Smyslov
Šarūnas Genčius
Edgar Dorogavcev
Žygimantas Šakys
Arvydas Dapkus
Viktor Zujev
Tadas Baronas
Tomas Pudživėlis
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
4. MINIJA B 5 9
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 2 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 18
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. FK GRANATA 6 12
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. KFA-NEPTŪNAS 6 10
7. FK JAKAI 6 10
8. FASOUL ARTSPACE 6 9
9. FC SUOLIUKAS 6 6
10. FK FUTERA 6 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 3
13. NEWLINK TRUST 6 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 4 12
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 7
4. KRUOPA-GIRULIAI 5 6
5. DANĖS PERLAS 5 2
6. MEMEL 5 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015