PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
6
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
18
TAŠKAI
74 (vid. 10.57)
ĮMUŠTA
27 (vid. 3.86)
PRALEISTA
47
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tadas LabukasRobertas VėževičiusArtūras MosejevasMarius ValskisEdgaras Jokūbaitis
23 įvarč.15 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Tadas Labukas
23
0
0
  Robertas Vėževičius
15
1
0
  Artūras Mosejevas
7
1
0
  Markas Beneta
5
0
0
  Edgaras Jokūbaitis
5
0
0
  Marius Valskis
5
2
0
  Edvinas Razutis
3
2
0
  Mindaugas Žemaitaitis
3
1
0
  Kostas Skarbalius
3
0
0
  Karolis Norvilas
2
0
0
  Gediminas Jackus
1
0
0
  Tadas Balčiūnas
0
0
0
  Dovidas Paliulis
0
0
0
  Marius Nausėdas
0
0
0
  Vacys Lekevičius
0
0
0
  Saulius Abromavičius
0
0
0
  Ernestas Razonas
0
0
0
  Deividas Peištaras
0
0
0
  Robertas Tranas
0
0
0
  Evaldas Užkuraitis
0
0
0
  Bartas Butinas
0
0
0
  Marius Komovas
0
0
0
  Irmantas Medutis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
10:4
PORT MARE
2
2019-11-25
FK ŽEBENKŠTIS
3:6
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3
2019-12-01
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:4
EDM STATYBA-SENDVARIS
4
2019-12-04
FK VIENUOLIKĖ
6:15
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
5
2019-12-12
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:2
FK GRANATA
6
2019-12-22
NAUTICA
7:6
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
7
2020-01-07
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
21:1
KLAIPĖDOS POLICIJA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
21.15
8 turas
NEPTŪNAS B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
12 turas
FK GRANATA - NEWLINK TRUST
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FASOUL ARTSPACE 13 20
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015