FK GRANATA
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
42 (vid. 6.00)
ĮMUŠTA
45 (vid. 6.43)
PRALEISTA
-3
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Edvinas GirdenisTitas MikelisArtūras KumpisDonatas AnužisŽilvinas Lukošius
11 įvarč.8 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Edvinas Girdenis
11
1
0
  Titas Mikelis
8
1
0
  Artūras Kumpis
5
2
0
  Donatas Anužis
4
0
0
  Artūras Jakovenka
2
0
0
  Žilvinas Lukošius
2
0
0
  Tomas Jonušas
1
0
0
  Paulius Kriščiūnas
1
0
0
  Nerijus Paulauskas
1
0
0
  Modestas Arys
1
0
0
  Deividas Gedvilas
1
0
0
  Martynas Agintas
1
0
0
  Vaidotas Gedvilas
1
0
0
  Andrius Jokšas
0
0
0
  Artūras Anužis
0
0
0
  Andrius Alunderis
0
0
0
  Darius Petrošius
0
0
0
  Evaldas Karpavičius
0
0
0
  Andrius Rakauskas
0
0
0
  Aurimas Tamkevičius
0
0
0
  Edgaras Barkus
0
0
0
  Egidijus Martinkus
0
0
0
  Linas Kokanskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Kęstutis Ivaškevičius
0
0
0
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
FK GRANATA
4:6
FK VIENUOLIKĖ
2
2019-11-24
PORT MARE
6:2
FK GRANATA
3
2019-11-28
NAUTICA
10:13
FK GRANATA
4
2019-12-06
FK GRANATA
11:2
KLAIPĖDOS POLICIJA
5
2019-12-12
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:2
FK GRANATA
6
2019-12-19
FK GRANATA
2:8
FK ŽEBENKŠTIS
7
2020-01-10
EDM STATYBA-SENDVARIS
5:8
FK GRANATA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
21.15
8 turas
NEPTŪNAS B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
12 turas
FK GRANATA - NEWLINK TRUST
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FASOUL ARTSPACE 13 20
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015