Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - B pogrupis
2019-11-17, 1 turas.
Didžioji salė (Taikos pr. 61a),
Teisėjai: Tomas Lavrinavičius, Ernestas Kemėža
NAUTICA 5:2 EDM STATYBA-SENDVARIS
(1:0)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Gvidas Gnedojus
Osvaldas Pliuškys
Vilius Norvilas
Jonas Latakas
Tautvydas Špiegis
Kiril Čiupalov
Vladimir Gerasimov
Edmundas Gaigalas
Eduard Smirnov
Nerijus Jurkaitis
Tautvydas Špiegis
21 min. 1-0
29 min. 1-1
Karolis Tendys
Tautvydas Špiegis
30 min. 2-1
Vilius Norvilas
35 min. 3-1
42 min. 3-2
Ugnius Petrikas
Vladimir Gerasimov
47 min. 4-2
Nerijus Jurkaitis
50 min. 5-2
Tadas Jurkus
Andrius Ivanovas
Gvidas Leliukas
Nedas Kneita
Ugnius Petrikas
Vytautas Zablockis
Karolis Tendys
Robertas Gudas
Benas Alseika
Tomas Bardauskas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Vytautas Zablockis, Benas Alseika, Edmundas Gaigalas, Tomas Bardauskas.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
21.15
8 turas
NEPTŪNAS B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
12 turas
FK GRANATA - NEWLINK TRUST
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FASOUL ARTSPACE 13 20
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015