Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - A pogrupis
2019-12-20, 6 turas.
Didžioji salė (Taikos pr. 61a),
Teisėjai: Edmundas Gaigalas, Ernestas Kemėža
FK VS-JONUŠAI 4:6 KLAIPĖDA CITY
(2-0)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Mantas Šoblinskas
Matas Ilginis
Tomas Tamašauskas
Martynas Velyvis
Rokas Vitkauskas
Laurynas Gedmintas
Ignas Jurgutis
Simonas Alsys
Osvaldas Bieliauskis
Osvaldas Bieliauskis
3 min. 1-0
Laurynas Gedmintas
13 min. 2-0
33 min. 2-1
German Jezerskij
Martynas Velyvis
40 min. 3-1
45 min. 3-2
German Jezerskij
47 min. 3-3
Dovydas Zakrevskij
Matas Ilginis
48 min. 4-3
48 min. 4-4
Donatas Stankevičius
50 min. 4-5
Jurij Jeremejev
50 min. 4-6
Donatas Stankevičius
Dmitrij Jakovlev
Aleksandr Orinka
Donatas Stankevičius
Dovydas Zakrevskij
Justas Adamas
Aldas Žernys
German Jezerskij
Artiom Sizikov
Andrius Jotko
Mindaugas Bielskis
Jurij Jeremejev
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Martynas Velyvis, Ignas Jurgutis, Artiom Sizikov.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
4. MINIJA B 5 9
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 2 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 18
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. FK GRANATA 6 12
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. KFA-NEPTŪNAS 6 10
7. FK JAKAI 6 10
8. FASOUL ARTSPACE 6 9
9. FC SUOLIUKAS 6 6
10. FK FUTERA 6 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 3
13. NEWLINK TRUST 6 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 4 12
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 7
4. KRUOPA-GIRULIAI 5 6
5. DANĖS PERLAS 5 2
6. MEMEL 5 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015