Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - Pagrindinis pogrupis
2020-03-08, 17 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Tomas Lavrinavičius, Simas Kaušas
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 9:5 KRUOPA
(3-3)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Edvinas Razutis
Dovidas Paliulis
Edgaras Jokūbaitis
Kostas Skarbalius
Ernestas Razonas
Mindaugas Žemaitaitis
Irmantas Medutis
Artūras Mosejevas
Artūras Mosejevas
1 min. 1-0
4 min. 1-1
Martynas Jankauskas
Edgaras Jokūbaitis
14 min. 2-1
19 min. 2-2
Martynas Jankauskas
20 min. 3-2
Įvartis į savo vartus
20 min. 3-3
Martynas Jankauskas
Ernestas Razonas
38 min. 4-3
Irmantas Medutis
43 min. 5-3
44 min. 5-4
Andrejus Konovalov
Irmantas Medutis
44 min. 6-4
Artūras Mosejevas
45 min. 7-4
46 min. 7-5
Martynas Jankauskas
Ernestas Razonas
47 min. 8-5
Dovidas Paliulis
49 min. 9-5
Eugenijus Davidonis
Andrej Konovalov
Ramūnas Narvilas
Scott Palmer
Arūnas Arbatauskas
Eduardas Davidonis
Martynas Jankauskas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
21.15
8 turas
NEPTŪNAS B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
12 turas
FK GRANATA - NEWLINK TRUST
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FASOUL ARTSPACE 13 20
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015