KLAIPĖDA CITY
Informacija
7
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
23
TAŠKAI
48 (vid. 3.43)
ĮMUŠTA
28 (vid. 2.00)
PRALEISTA
20
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vitalijus PaulauskasJevgenij DodonovAidas Capas
13 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Vitalijus Paulauskas
13
1
0
  Jevgenij Dodonov
6
2
0
  Aidas Capas
6
2
0
  Vadim Pinko
4
0
0
  Artiom Drozdov
4
2
0
  Dovydas Zakrevskij
3
0
0
  Roman Abrašin
2
0
0
  Rolandas Kuncė
2
1
0
  Mindaugas Zaveckas
1
0
0
  Kasparas Karalis
1
1
0
  Jonas Stonkus
1
0
0
  Stacys Dacys
0
0
0
  Dmitrij Jakovlev
0
0
0
  Anton Ananjev
0
2
0
  Vitalij Gurejev
0
1
0
  Viktor Novičenkin
0
0
0
  Marius Prišmontas
0
0
0
  Dovydas Stonys
0
0
0
  Mindaugas Jusis
0
1
0
  Andrej Srokin
0
0
0
  Viačeslav Čiumačenko
0
0
0
  Andrius Seniūnas
0
0
0
  Jevgenij Novičenkin
0
0
0
  Jurij Jeremejev
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Tomas Norkūnas
4
0
0
  Oleg Romančiuk
0
0
0
  Artiom Lysakov
0
0
0
  Aleksandr Odarčiuk
0
0
0
  Aleksandr Orinka
0
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
INFO
Rezultatas
2020-06-11
1 turas
KLAIPĖDA CITY
2:1
FK "GRANATA"
2020-06-19
2 turas
KFA-FC NEPTŪNAS
2:2
KLAIPĖDA CITY
2020-06-26
3 turas
KLAIPĖDA CITY
4:1
VAKARŲ FRONTAS
2020-07-01
4 turas
NAUTICA
0:5
KLAIPĖDA CITY
2020-07-10
5 turas
KLAIPĖDA CITY
5:1
FK PLIUSAS
2020-07-17
6 turas
FC "SUOLIUKAS"
3:1
KLAIPĖDA CITY
2020-07-23
7 turas
KLAIPĖDA CITY
2:6
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2020-08-07
8 turas
FELIŪGA
0:3
KLAIPĖDA CITY
2020-08-14
9 turas
KLAIPĖDA CITY
14:1
FK MOSĖDIS
2020-08-20
10 turas
FK "VS-JONUŠAI"
2:2
KLAIPĖDA CITY
2020-08-31
12 turas
KLAIPĖDA CITY
2:4
FK SMK
2020-09-10
13 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:1
KLAIPĖDA CITY
2020-09-17
14 turas
KLAIPĖDA CITY
2:1
NEWLINK.LT
2020-09-25
15 turas
GARANT GROUP
4:3
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
INFO

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. TAURAS 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0
14. NEWLINK.LT 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015