FC "SUOLIUKAS"
Informacija
5
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
18
TAŠKAI
60 (vid. 4.29)
ĮMUŠTA
47 (vid. 3.36)
PRALEISTA
13
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mindaugas ŽemaitaitisEdgar DorogavcevVilius Mišeika
31 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Mindaugas Žemaitaitis
31
0
0
  Edgar Dorogavcev
6
3
0
  Vilius Mišeika
6
0
0
  Martynas Šiaulytis
6
0
0
  Šarūnas Genčius
4
1
0
  Tadas Baronas
2
1
0
  Tomas Šniauka
2
0
0
  Arvydas Dapkus
1
2
0
  Albertas Sausarys
1
2
0
  Andrej Smyslov
0
0
0
  Sergej Smyslov
0
0
0
  Ernestas Gedminas
0
0
0
  Žygimantas Šakys
0
0
0
  Donatas Žičkus
0
0
0
  Viktor Zujev
0
0
0
  Edvardas Bacevičius
0
1
0
  Tomas Pudživelis
0
0
0
  Arnas Vaseris
0
0
0
  Justas Kriščiūnas
0
0
0
  Gediminas Jackus
0
0
0
  Sergej Bondarev
0
0
0
  Nikita Bondarev
0
0
0
  Danila Bondarev
0
0
0
  Martynas Bučas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (14)
INFO
Rezultatas
2020-06-15
2 turas
FC "SUOLIUKAS"
2:5
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2020-06-25
3 turas
FELIŪGA
0:5
FC "SUOLIUKAS"
2020-06-30
4 turas
FC "SUOLIUKAS"
6:2
FK MOSĖDIS
2020-07-09
5 turas
FK "VS-JONUŠAI"
5:5
FC "SUOLIUKAS"
2020-07-17
6 turas
FC "SUOLIUKAS"
3:1
KLAIPĖDA CITY
2020-07-23
7 turas
FK SMK
4:1
FC "SUOLIUKAS"
2020-08-04
6 turas
FC "SUOLIUKAS"
3:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
2020-08-11
9 turas
NEWLINK.LT
3:2
FC "SUOLIUKAS"
2020-08-18
10 turas
FC "SUOLIUKAS"
0:0
GARANT GROUP
2020-08-27
11 turas
FK "GRANATA"
4:2
FC "SUOLIUKAS"
2020-09-03
12 turas
FC "SUOLIUKAS"
3:9
KFA-FC NEPTŪNAS
2020-09-10
13 turas
VAKARŲ FRONTAS
5:10
FC "SUOLIUKAS"
2020-09-16
14 turas
FC "SUOLIUKAS"
5:6
NAUTICA
2020-09-22
15 turas
FK PLIUSAS
0:13
FC "SUOLIUKAS"

Sekančios rungtynės
INFO

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 11 38 28
2. NEPTŪNAS B 10 28 28
3. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 12 19
4. KLAIPĖDOS FM B 9 2 16
5. MINIJA B 10 -8 11
6. FK JONUŠAI 11 -28 8
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 -19 6
8. FASOUL 14 -25 6

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 9 19 21
2. KARYS.LT 9 4 16
3. FK JAKAI 9 8 16
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 9 -31 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 42 32
2. FK GRANATA 13 40 32
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28 31
4. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 13 34 30
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 10 22
6. KLAIPĖDA CITY 13 2 20
7. FC SUOLIUKAS 13 2 19
8. FK JONUŠAI 13 -1 17
9. FASOUL FC 13 -3 16
10. TRITON LT 13 -19 14
11. DRAGŪNAI 13 -11 13
12. PANTHERS FC 13 -36 7
13. FK FUTERA 13 -19 6
14. FK PLIUSAS 13 -69 3

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 12 37 30
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 12 23 25
3. NAUTICA 12 32 22
4. KLAIPĖDA CITY 12 4 18
5. DANĖS PERLAS 12 -19 16
6. FK PAJŪRIS 12 -28 9
7. MEMEL 12 -51 1

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 8 12 19
2. HBH 9 11 16
3. GARGŽDŲ VETERANAS 9 3 16
4. ŠILUTĖS VETERANAS 10 -6 13
5. KLAIPĖDOS UNITED 10 -7 9
6. KRUOPA 10 -13 7

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015