KFA-FC NEPTŪNAS
Informacija
10
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
31
TAŠKAI
72 (vid. 5.14)
ĮMUŠTA
22 (vid. 1.57)
PRALEISTA
50
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vladislav KučerovDenis MatihinAleksandr Fiodorov
14 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Vladislav Kučerov
14
1
0
  Denis Matihin
8
1
0
  Aleksandr Fiodorov
7
1
0
  Jonas Vaitkus
7
0
0
  Gleb Son
7
1
0
  Mark Šin
6
0
0
  Tautvydas Špiegis
4
0
0
  Jonas Latakas
4
0
0
  Dovydas Švambaris
4
0
0
  Nikita Kornilov
3
0
0
  Donatas Gaižauskas
2
0
0
  Benas Babenskas
1
1
0
  Vadim Trefilov
1
0
0
  Igor Kyrlan
1
0
0
  Maksim Ščerbina
1
0
0
  Emilijus Golikovas
1
0
0
  Arminas Elkimavičius
0
0
0
  Mindaugas Jusis
0
0
0
  Rytis Statkus
0
1
0
  Aleksej Lyskov
0
0
0
  Dominykas Čiesna
0
0
0
  Mindaugas Mickus
0
0
0
  Oskaras Lubys
0
0
0
  Edgaras Anaškin
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (14)
INFO
Rezultatas
2020-06-10
1 turas
FK "VS-JONUŠAI"
2:1
KFA-FC NEPTŪNAS
2020-06-19
2 turas
KFA-FC NEPTŪNAS
2:2
KLAIPĖDA CITY
2020-06-24
3 turas
FK SMK
0:6
KFA-FC NEPTŪNAS
2020-07-01
4 turas
KFA-FC NEPTŪNAS
2:1
EDM STATYBA-SENDVARIS
2020-07-13
5 turas
NEWLINK.LT
1:5
KFA-FC NEPTŪNAS
2020-07-15
6 turas
KFA-FC NEPTŪNAS
5:1
GARANT GROUP
2020-07-20
7 turas
FK "GRANATA"
3:6
KFA-FC NEPTŪNAS
2020-08-19
10 turas
NAUTICA
1:7
KFA-FC NEPTŪNAS
2020-08-27
11 turas
KFA-FC NEPTŪNAS
12:1
FK PLIUSAS
2020-09-03
12 turas
FC "SUOLIUKAS"
3:9
KFA-FC NEPTŪNAS
2020-09-09
13 turas
KFA-FC NEPTŪNAS
1:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2020-09-17
14 turas
KFA-FC NEPTŪNAS
1:3
VAKARŲ FRONTAS
2020-09-21
14 turas
FELIŪGA
2:5
KFA-FC NEPTŪNAS
2020-09-22
15 turas
KFA-FC NEPTŪNAS
10:0
FK MOSĖDIS

Sekančios rungtynės
INFO

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
19.00
14 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS FM B
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 13 30
2. MINIJA B 13 28
3. NEPTŪNAS B 13 28
4. FK VS-JONUŠAI 14 19
5. KLAIPĖDOS FM B 11 18
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 16
7. FK GINTARAS 13 11
8. ROSA 14 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FK GRANATA 13 21
8. FASOUL ARTSPACE 13 20
9. FK JAKAI 13 16
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 13
11. FK FUTERA 13 12
12. TRITON LT 13 12
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 13 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015