NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
Informacija
8
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
25
TAŠKAI
56 (vid. 5.60)
ĮMUŠTA
23 (vid. 2.30)
PRALEISTA
33
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mantas ZubavičiusMarius ValskisTadas Labukas
11 įvarč.11 įvarč.7 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Mantas Zubavičius
11
0
0
  Marius Valskis
11
0
0
  Tadas Labukas
7
0
0
  Robertas Poškus
5
0
0
  Giedrius Kšanas
4
1
0
  Mindaugas Kinčius
4
0
0
  Saulius Mikalajūnas
2
0
0
  German Michno
2
1
0
  Genadij Loginovič
2
0
0
  Tomas Žiukas
2
2
0
  Audrius Tolis
2
0
0
  Artūras Ščerbakovas
1
0
0
  Andrej Višnevskij
1
0
0
  Algis Tolutis
1
0
0
  Marius Stoukus
0
0
0
  Marius Ežerskis
0
0
0
  Tadas Gudauskas
0
0
0
  Igor Metelica
0
0
0
  Edmundas Gaigalas
0
1
0
  Maksim Alilujev
0
0
0
  Armandas Pocius
0
0
0
  Aleksandr Orinka
0
0
0
  Constantin Wunder
0
0
0
  Renat Mosejevas
0
0
0
  Sigitas Kulikauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
INFO
Rezultatas
2020-06-09
1 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
1:1
EDM STATYBA-SENDVARIS
2020-06-18
2 turas
KRUOPA
2:3
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
2020-06-23
3 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
3:6
FK SOKERIS
2020-06-30
4 turas
MEMEL
0:6
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
2020-07-07
5 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
8:1
DANĖS PERLAS
2020-08-04
6 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
1:5
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
2020-08-11
7 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
6:2
KRUOPA
2020-08-18
8 turas
FK SOKERIS
2:8
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
2020-08-25
9 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
10:3
MEMEL
2020-09-04
10 turas
DANĖS PERLAS
5:6
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
16.00
1 turas
BABRUNGO UOGOS - MINIJOS FA
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
16.00
1 turas
RIETAVO LIŪTĖS - FC NEPTŪNAS-KU
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
16.00
1 turas
FK KARYS - TAURAGĖS SC-MFK
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
FC NEPTŪNAS-KU - BABRUNGO UOGOS
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
RIETAVO LIŪTĖS - FK KARYS
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
TAURAGĖS SC-MFK - MINIJOS FA
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 2 8 6
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 1 2 3
3. Plungės BABRUNGAS B 0 0 0
4. Gargždų FK BANGA C 0 0 0
5. Plikių SAKUONA 1 -2 0
6. Palangos FK MELNO 1 -4 0
7. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -4 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. RIETAVO LIŪTĖS 0 0 0
2. FK KARYS 0 0 0
3. MINIJOS FA 0 0 0
4. FC NEPTŪNAS-KU 0 0 0
5. TAURAGĖS SC-MFK 0 0 0
6. BABRUNGO UOGOS 0 0 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 2 10 6
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 6 6
3. FK JONUŠAI 3 4 6
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 2 6
5. SIGROUP 2 0 3
6. SK PLIKIAI 3 -2 3
7. FC SUOLIUKAS 3 -8 3
8. FK DITUVA 3 -8 3
9. FK PLIUSAS 3 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 3 14 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 13 9
3. DANĖS PERLAS 3 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3 6
5. FK PLIUSAS 3 -1 3
6. NAUTICA 3 -4 1
7. PVM-21 3 -12 1
8. MEMEL 3 -19 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. HBH (Kretinga) 1 2 3
3. BABRUNGO VETERANAI 1 1 3
4. GARGŽDŲ VETERANAS 0 0 0
5. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
6. ŠILUTĖS VETERANAS 2 -4 0
7. MEMEL 2 -6 0


KLFF.lt - 2015