Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2020-06-11, 1 turas, Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Ernestas Kemėža
FELIŪGA 1-2
(1-1)
NAUTICA
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Vygandas JURKAITIS
Aidas VIRŠILAS
Mantas PAKALNIŠKIS
Aivaras KUBILIUS
Vaidas MAZILIAUSKAS
Jurgis PETRAUSKAS
Tadas SURBLYS
Petras JOKUŠIS
Vitalij SOKOLOV
Aleksej VOROVSKIJ
Domininkas MATUTIS
Justas RUPEIKA
Karolis JUNDULAS
Darius GRITKUS
Aidas Viršilas
13 min. 1-0
30 min. 1-1
Vladimir Gerasimov
46 min. 1-2
(9 m.)
Artūras Mosejevas
Gvidas GNEDOJUS
Giedrius KŠANAS
Arnas ŠIMKEVIČIUS
Arnoldas NAUSĖDAS
Artūras MOSEJEVAS
Vilius NORVILAS
Osvaldas PLIUŠKYS
Armandas KARČIAUSKAS
Lukas KEREIŠIS
Timur CYVANIUK
Kazimieras GNEDOJUS
Vladimir GERASIMOV
Jonas BUTKEVIČIUS
Igor METELICA
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Aleksej Vorovskij, Osvaldas Pliuškys
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
21.10
7 turas
KFA-FC NEPTŪNAS - FK FUTERA
Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
20.10
8 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS - NAUTICA
Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK MAMUKAI 4 12
2. BANGA 3 3
3. FK JAKAI 2 3
4. KARYS.LT 3 3
5. LCC MOOSE FC 2 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 16
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 13
3. KRANTONA 5 9
4. KLAIPĖDA CITY 5 7
5. FK SMK 6 7
6. FK VS-JONUŠAI 6 3
7. FK BALTIJA 6 3


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 16
2. KFA-FC NEPTŪNAS 6 13
3. FC SUOLIUKAS 7 12
4. DRAGŪNAI 6 12
5. FASOUL ARTSPACE 7 12
6. FK FUTERA 6 6
7. LCC MOOSE FC 7 6
8. FK PLIUSAS 7 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 17
2. NAUTICA 6 16
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 13
4. GEGŪNĖ-SENDVARIS 6 12
5. DANĖS PERLAS 6 9
6. MEMEL 6 9
7. FK FUTERA 6 3
8. KRUOPA 5 0
9. FK PAJŪRIS 6 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015