Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2020-06-12, 1 turas, Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Simas Kaušas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 10-3
(3-1)
FK PLIUSAS
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Gediminas VENCKUS
Dominykas LIUTKUS
Karolis KELPŠAS
Robertas BALTUONĖ
Andrius PIEKUS
Egidijus BUCEVIČIUS
Mindaugas KUHLINS
Pavelas DOMAS
Andrius PUOTKALIS
Andrius GEDGAUDAS
Giedrius ZANIAUSKAS
Tomas ŽIUKAS
Paulius LUKOŠEVIČIUS
Aivaras UMANTAS
2 min. 0-1
Robertas Dulinskas
Giedrius Zaniauskas
6 min. 1-1
Egidijus Bucevičius
11 min. 2-1
Paulius Lukoševičius
15 min. 3-1
Pavelas Domas
34 min. 4-1
Giedrius Zaniauskas
35 min. 5-1
36 min. 5-2
Robertas Dulinskas
Mindaugas Kuhlins
41 min. 6-2
Robertas Baltuonė
43 min. 7-2
Egidijus Bucevičius
46 min. 8-2
Robertas Baltuonė
57 min. 9-2
Mindaugas Kuhlins
60 min. 10-2
60 min. 10-3
Lukas Krasauskas
Gabrielius K. CIBARAUSKAS
Aleksandras SKEIVYS
Tomas RIMKUS
Tauras JAKAITIS
Robertas DULINSKAS
Robertas DAMBRAUSKAS
Paulius BARANAUSKAS
Marius GADLIAUSKAS
Mantas DOVYDAITIS
Lukas KRASAUSKAS
Lukas INDRIULIS
Ignas PAKALNIŠKIS
Edvinas KUNDROTAS
Dovydas IMBRASAS
Dalius JURJONAS
Andrius SUDEIKIS
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Dalius Jurjonas
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
21.10
7 turas
KFA-FC NEPTŪNAS - FK FUTERA
Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
20.10
8 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS - NAUTICA
Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK MAMUKAI 4 12
2. BANGA 3 3
3. FK JAKAI 2 3
4. KARYS.LT 3 3
5. LCC MOOSE FC 2 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 16
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 13
3. KRANTONA 5 9
4. KLAIPĖDA CITY 5 7
5. FK SMK 6 7
6. FK VS-JONUŠAI 6 3
7. FK BALTIJA 6 3


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 16
2. KFA-FC NEPTŪNAS 6 13
3. FC SUOLIUKAS 7 12
4. DRAGŪNAI 6 12
5. FASOUL ARTSPACE 7 12
6. FK FUTERA 6 6
7. LCC MOOSE FC 7 6
8. FK PLIUSAS 7 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 17
2. NAUTICA 6 16
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 13
4. GEGŪNĖ-SENDVARIS 6 12
5. DANĖS PERLAS 6 9
6. MEMEL 6 9
7. FK FUTERA 6 3
8. KRUOPA 5 0
9. FK PAJŪRIS 6 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015