Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2020-06-15, 2 turas, Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Edmundas Gaigalas
FC "SUOLIUKAS" 2-5
(2-2)
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Ernestas GEDMINAS
Andrej SMYSLOV
Sergej SMYSLOV
Žygimantas ŠAKYS
Vilius MIŠEIKA
Mindaugas ŽEMAITAITIS
Albertas SAUSARYS
TOMAS PUDŽIVELIS
Arnas VASERIS
Justas KRIŠČiūNAS
Mindaugas Žemaitaitis
2 min. 1-0
Mindaugas Žemaitaitis
7 min. 2-0
13 min. 2-1
Mindaugas Kuhlins
27 min. 2-2
Paulius Lukoševičius
41 min. 2-3
Mindaugas Kuhlins
50 min. 2-4
Karolis Kelpšas
60 min. 2-5
Karolis Kelpšas
Gediminas VENCKUS
Dominykas LIUTKUS
Karolis KELPŠAS
Robertas BALTUONĖ
Andrius PIEKUS
Egidijus BUCEVIČIUS
Mindaugas KUHLINS
Pavelas DOMAS
Andrius PUOTKALIS
Andrius GEDGAUDAS
Giedrius ZANIAUSKAS
Tomas ŽIUKAS
Paulius LUKOŠEVIČIUS
Aivaras UMANTAS
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Albertas Sausarys, Andrius Gedgaudas, Giedrius Zaniauskas, Tomas Žiukas, Robertas Baltuonė
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
21.10
7 turas
KFA-FC NEPTŪNAS - FK FUTERA
Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
20.10
8 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS - NAUTICA
Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK MAMUKAI 4 12
2. BANGA 3 3
3. FK JAKAI 2 3
4. KARYS.LT 3 3
5. LCC MOOSE FC 2 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 16
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 13
3. KRANTONA 5 9
4. KLAIPĖDA CITY 5 7
5. FK SMK 6 7
6. FK VS-JONUŠAI 6 3
7. FK BALTIJA 6 3


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 16
2. KFA-FC NEPTŪNAS 6 13
3. FC SUOLIUKAS 7 12
4. DRAGŪNAI 6 12
5. FASOUL ARTSPACE 7 12
6. FK FUTERA 6 6
7. LCC MOOSE FC 7 6
8. FK PLIUSAS 7 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 17
2. NAUTICA 6 16
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 13
4. GEGŪNĖ-SENDVARIS 6 12
5. DANĖS PERLAS 6 9
6. MEMEL 6 9
7. FK FUTERA 6 3
8. KRUOPA 5 0
9. FK PAJŪRIS 6 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015