Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2020-06-30, 4 turas, Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Kevinas Drungilas
FC "SUOLIUKAS" 6-2
(1-0)
FK MOSĖDIS
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Ernestas GEDMINAS
Andrej SMYSLOV
Edgar DOROGAVCEV
Šarūnas GENČIUS
Arvydas DAPKUS
Edvardas BACEVIČIUS
Tomas ŠNIAUKA
Mindaugas ŽEMAITAITIS
Albertas SAUSARYS
TOMAS PUDŽIVELIS
Mindaugas Žemaitaitis
3 min. 1-0
39 min. 1-1
Robertas Kasparas
Edgar Dorogavcev
48 min. 2-1
Mindaugas Žemaitaitis
51 min. 3-1
52 min. 3-2
Robertas Kasparas
Mindaugas Žemaitaitis
54 min. 4-2
Edgar Dorogavcev
55 min. 5-2
Šarūnas Genčius
57 min. 6-2
Mindaugas BLAGNIS
Jokūbas PAJARSKAS
Gabrielius JASAS
Herkus GULBINAS
Mantvydas BERTULIS
Tautvydas ŠLYMAS
Vaidotas BUKELEVIČIUS
Vitalijus POCIUS
Vilmantas POCIUS
Mantas DRUNGILAS
Karolis JOCYS
Robertas KASPARAS
Jokūbas VENCLAUSKAS
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Edvardas Bacevičius, Albertas Sausarys, Arvydas Dapkus, Mantas Drungilas
.

Rungtynių video:

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 4 6 6
5. BABRUNGO VETERANAI 5 -10 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015