Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2020-07-22, 7 turas, Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Simas Kaušas
GARANT GROUP 13-0
(3-0)
VAKARŲ FRONTAS
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Edvinas RAZUTIS
Žilvinas KYMANTAS
Artūras KURBANGALIJEVAS
Gerdas KANČELSKIS
Marius VALSKIS
Robertas TRANAS
Kazimieras ŽUTAUTAS
Justas VAINIKAITIS
Edgaras VOITECHOVSKIS
Simonas JUŠKA
Paulius RUSECKAS
Dovidas PALIULIS
Gerdas Kančelskis
14 min. 1-0
Justas Vainikaitis
19 min. 2-0
Simonas Juška
21 min. 3-0
Marius Valskis
34 min. 4-0
Justas Vainikaitis
35 min. 5-0
Simonas Juška
39 min. 6-0
Simonas Juška
40 min. 7-0
Edgaras Voitechovskis
42 min. 8-0
44 min. 9-0
Įvartis į savo vartus
Marius Valskis
46 min. 10-0
Justas Vainikaitis
47 min. 11-0
Justas Vainikaitis
58 min. 12-0
Simonas Juška
60 min. 13-0
Mantas ŠUMSKIS
Virginijus LAPINSKAS
Vaidotas JUŠKUS
Liudas ŠEPUTIS
Lukas ŠARKAUSKIS
Arnas VISMANTAS
Irmantas REKAŠIUS
Dainius BUKANTAS
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
.
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
21.10
7 turas
KFA-FC NEPTŪNAS - FK FUTERA
Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
20.10
8 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS - NAUTICA
Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK MAMUKAI 4 12
2. BANGA 3 3
3. FK JAKAI 2 3
4. KARYS.LT 3 3
5. LCC MOOSE FC 2 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 16
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 13
3. KRANTONA 5 9
4. KLAIPĖDA CITY 5 7
5. FK SMK 6 7
6. FK VS-JONUŠAI 6 3
7. FK BALTIJA 6 3


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 16
2. KFA-FC NEPTŪNAS 6 13
3. FC SUOLIUKAS 7 12
4. DRAGŪNAI 6 12
5. FASOUL ARTSPACE 7 12
6. FK FUTERA 6 6
7. LCC MOOSE FC 7 6
8. FK PLIUSAS 7 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 17
2. NAUTICA 6 16
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 13
4. GEGŪNĖ-SENDVARIS 6 12
5. DANĖS PERLAS 6 9
6. MEMEL 6 9
7. FK FUTERA 6 3
8. KRUOPA 5 0
9. FK PAJŪRIS 6 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015