Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2020-08-19, 10 turas, Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Ernestas Kemėža
FK PLIUSAS 0-11
(0-4)
FK "GRANATA"
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Aleksandras SKEIVYS
Tauras JAKAITIS
Robertas DAMBRAUSKAS
Mantas DOVYDAITIS
Lukas KRASAUSKAS
Lukas INDRULIS
Edvinas KONDROTAS
Dovydas VASILENKO
Dalius JURJONAS
Andrius SUDEIKIS
Rokas GALINIS
5 min. 0-1
Titas Mikelis
Įvartis į savo vartus
12 min. 0-2
15 min. 0-3
Mantas Perepliotovas
30 min. 0-4
Tomas Jonušas
31 min. 0-5
Artūras Kumpis
35 min. 0-6
Tomas Jonušas
40 min. 0-7
Artūras Kumpis
43 min. 0-8
Tomas Jonušas
44 min. 0-9
Tomas Jonušas
48 min. 0-10
Artūras Kumpis
55 min. 0-11
Artūras Kumpis
Linas KOKANSKAS
Titas MIKELIS
Andrius RAKAUSKAS
Mantas PEREPLIOTOVAS
Artūras JAKOVENKA
Artūras KUMPIS
Tomas JONUŠAS
Vaidotas GEDVILAS
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
.
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK MAMUKAI 4 12
2. BANGA 3 3
3. FK JAKAI 2 3
4. KARYS.LT 3 3
5. LCC MOOSE FC 2 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 16
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 13
3. KRANTONA 5 9
4. KLAIPĖDA CITY 5 7
5. FK SMK 6 7
6. FK VS-JONUŠAI 6 3
7. FK BALTIJA 6 3


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 16
3. DRAGŪNAI 7 15
4. FC SUOLIUKAS 7 12
5. FASOUL ARTSPACE 7 12
6. LCC MOOSE FC 7 6
7. FK FUTERA 7 6
8. FK PLIUSAS 7 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 19
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 17
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 13
4. GEGŪNĖ-SENDVARIS 7 12
5. DANĖS PERLAS 6 9
6. MEMEL 6 9
7. FK FUTERA 6 3
8. KRUOPA 5 0
9. FK PAJŪRIS 6 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015