Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2020-08-31, 12 turas, Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Edmundas Gaigalas
KLAIPĖDA CITY 2-4
(2-3)
FK SMK
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Dmitrij JAKOVLEV
Anton ANANJEV
Viktor NOVIČENKIN
Marius PRIŠMONTAS
Dovydas ZAKREVSKIJ
Mindaugas ZAVECKAS
Artiom DROZDOV
Mindaugas JUSIS
Rolandas KUNCĖ
Jevgenij DODONOV
Vitalijus PAULAUSKAS
Jevgenij NOVIČENKIN
Aidas CAPAS
Aidas Capas
7 min. 1-0
12 min. 1-1
Deividas Gibėža
Rolandas Kuncė
13 min. 2-1
22 min. 2-2
Laurynas Barsteika
27 min. 2-3
Erlandas Seselskis
45 min. 2-4
Ignas Bertašius
Khaled MENANI
Nedas RUPŠYS
Mantas RAZONAS
Aurimas BARSTEIKA
Ignas BERTAŠIUS
Deividas GIBĖŽA
Dalius PINSKAS
Bronius JAŠINSKAS
Laurynas BARSTEIKA
Erlandas SESELSKIS
Gvidas KUBILIUS
Antanas NAVICKAS
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Antanas Navickas, Mantas Razonas, Aurimas Barsteika
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK MAMUKAI 4 12
2. BANGA 3 3
3. FK JAKAI 2 3
4. KARYS.LT 3 3
5. LCC MOOSE FC 2 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 16
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 13
3. KRANTONA 5 9
4. KLAIPĖDA CITY 5 7
5. FK SMK 6 7
6. FK VS-JONUŠAI 6 3
7. FK BALTIJA 6 3


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 16
3. DRAGŪNAI 7 15
4. FC SUOLIUKAS 7 12
5. FASOUL ARTSPACE 7 12
6. LCC MOOSE FC 7 6
7. FK FUTERA 7 6
8. FK PLIUSAS 7 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 19
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 17
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 13
4. GEGŪNĖ-SENDVARIS 7 12
5. DANĖS PERLAS 6 9
6. MEMEL 6 9
7. FK FUTERA 6 3
8. KRUOPA 5 0
9. FK PAJŪRIS 6 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015