Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2020-09-03, 12 turas, Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Tomas Lavrinavičius
FC "SUOLIUKAS" 3-9
(2-7)
KFA-FC NEPTŪNAS
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Andrej SMYSLOV
Edgar DOROGAVCEV
Sergej SMYSLOV
Žygimantas ŠAKYS
Tadas BARONAS
Vilius MIŠEIKA
Mindaugas ŽEMAITAITIS
Albertas SAUSARYS
Martynas ŠIAULYTIS
Įvartis į savo vartus
2 min. 0-1
3 min. 0-2
Vladislav Kučerov
Martynas Šiaulytis
4 min. 1-2
8 min. 1-3
Aleksandr Fiodorov
9 min. 1-4
Vladislav Kučerov
10 min. 1-5
Tautvydas Špiegis
13 min. 1-6
Tautvydas Špiegis
Mindaugas Žemaitaitis
17 min. 2-6
30 min. 2-7
Gleb Son
33 min. 2-8
Vladislav Kučerov
Tadas Baronas
37 min. 3-8
47 min. 3-9
Vladislav Kučerov
Vadim TREFILOV
Edgaras ANAŠKIN
Vladislav KUČEROV
Aleksandr FIODOROV
Tautvydas ŠPEIGIS
Jonas LATAKAS
Mark ŠIN
Gleb SON
Denis MATIHIN
Nikita KORNILOV
Aleksey LYSKOV
Emilijus GOLIKOVAS
Donatas GAIŽAUSKAS
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
.
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
21.10
1 turas
KRANTONA - FK BALTIJA
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
20.10
1 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS - FK PAJŪRIS
Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 0 0
2. FK MAMUKAI 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. LCC MOOSE FC 0 0
5. KARYS.LT 0 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 3
2. FK VS-JONUŠAI 0 0
3. FK BALTIJA 0 0
4. KFA-FC NEPTŪNAS 0 0
5. FK SMK 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. KRANTONA 0 0
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KFA-FC NEPTŪNAS B 0 0
2. FK PLIUSAS 0 0
3. DRAGŪNAI 0 0
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
5. FK FUTERA 0 0
6. LCC MOOSE FC 0 0
7. FASOUL ARTSPACE 0 0
8. FC SUOLIUKAS 0 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
3. FK FUTERA 0 0
4. FK PAJŪRIS 0 0
5. NAUTICA 0 0
6. MEMEL 0 0
7. GEGŪNĖ-SENDVARIS 0 0
8. DANĖS PERLAS 0 0
9. KRUOPA 1 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015