Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2020-09-03, 12 turas, Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Tomas Lavrinavičius
FK PLIUSAS 1-4
(1-2)
VAKARŲ FRONTAS
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Aleksandras SKEIVYS
Tomas RIMKUS
Robertas DULINSKAS
Mantas DOVYDAITIS
Lukas INDRULIS
Ignas PAKALNIŠKIS
Gabrielius CBARAUSKAS
Edvinas KONDROTAS
Dovydas VASILENKO
Dalius JURJONAS
Andrius SUDEIKIS
Rokas GALINIS
10 min. 0-1
Viktor Klesčionok
Mantas Dovydaitis
13 min. 1-1
19 min. 1-2
Laurynas Kielaitis
40 min. 1-3
Viktor Klesčionok
42 min. 1-4
Liudas Šeputis
Liudvikas VALIUS
Joris KABELKA
Tomas NAVARDAUSKAS
Aldas ŽERNYS
Vytautas BALTMIŠKIS
Vaidotas JUŠKUS
Liudas ŠEPUTIS
Viktor KLESČIONOK
Osvaldas DERINGIS
Lukas ŠARKAUSKIS
Laurynas KIELAITIS
Irmantas REKAŠIUS
Dainius BUKANTAS
Oleg ROMANČIUK
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Osvaldas Deringis, Lukas Indriulis
.

Rungtynių video:

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
20.15
2 turas
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS - FK PLIUSAS-EURORENTA
FM salė (P. Komunos g.16A)
21.15
2 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
FM salė (P. Komunos g.16A)
KLAIPĖDOS REGIONO MOTERŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FC SUOLIUKAS 1 8 3
2. FASOUL FC 1 6 3
3. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 4 3
4. KRANTONA 1 3 3
5. PANTHERS FC 1 3 3
6. KLAIPĖDA CITY 1 2 3
7. DRAGŪNAI 1 0 1
8. FK JAKAI 1 0 1
9. FK JONUŠAI 1 -2 0
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -3 0
11. FK FUTERA 1 -3 0
12. LCC MOOSE 1 -4 0
13. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 -6 0
14. FK PLIUSAS 1 -8 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 2 12 6
2. KLAIPĖDA CITY 2 6 6
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 4 3
4. FK PLIUSAS-EURORENTA 1 0 1
5. GEGŪNĖ-SENDVARIS 1 0 1
6. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 0 0 0
7. DANĖS PERLAS 1 -4 0
8. KRUOPA 2 -6 0
9. MEMEL 2 -12 0

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015