Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2020-09-10, 13 turas, Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Ernestas Kemėža
VAKARŲ FRONTAS 5-10
(2-5)
FC "SUOLIUKAS"
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Liudvikas VALIUS
Mantas ŠUMSKIS
Joris KABELKA
Tomas NAVARDAUSKAS
Aldas ŽERNYS
Vytautas BALTMIŠKIS
Vaidotas JUŠKUS
Liudas ŠEPUTIS
Viktor KLESČIONOK
Osvaldas DERINGIS
Lukas ŠARKAUSKIS
Laurynas KIELAITIS
Irmantas REKAŠIUS
Dainius BUKANTAS
Oleg ROMANČIUK
3 min. 0-1
Mindaugas Žemaitaitis
5 min. 0-2
Vilius Mišeika
Laurynas Kielaitis
6 min. 1-2
9 min. 1-3
Mindaugas Žemaitaitis
13 min. 1-4
Mindaugas Žemaitaitis
Lukas Šarkauskis
19 min. 2-4
27 min. 2-5
Vilius Mišeika
32 min. 2-6
Vilius Mišeika
Lukas Šarkauskis
36 min. 3-6
39 min. 3-7
Vilius Mišeika
Aldas Žernys
46 min. 4-7
48 min. 4-8
Vilius Mišeika
53 min. 4-9
Mindaugas Žemaitaitis
60 min. 4-10
Edgar Dorogavcev
Irmantas Rekašius
60 min. 5-10
Andrej SMYSLOV
Edgar DOROGAVCEV
Žygimantas ŠAKYS
Vilius MIŠEIKA
Tomas ŠNIAUKA
Mindaugas ŽEMAITAITIS
Albertas SAUSARYS
Arnas VASERIS
Justas KRIŠČIŪNAS
Martynas ŠIAULYTIS
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
.
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
21.10
7 turas
KFA-FC NEPTŪNAS - FK FUTERA
Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
20.10
8 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS - NAUTICA
Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK MAMUKAI 4 12
2. BANGA 3 3
3. FK JAKAI 2 3
4. KARYS.LT 3 3
5. LCC MOOSE FC 2 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 16
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 13
3. KRANTONA 5 9
4. KLAIPĖDA CITY 5 7
5. FK SMK 6 7
6. FK VS-JONUŠAI 6 3
7. FK BALTIJA 6 3


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 16
2. KFA-FC NEPTŪNAS 6 13
3. FC SUOLIUKAS 7 12
4. DRAGŪNAI 6 12
5. FASOUL ARTSPACE 7 12
6. FK FUTERA 6 6
7. LCC MOOSE FC 7 6
8. FK PLIUSAS 7 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 17
2. NAUTICA 6 16
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 13
4. GEGŪNĖ-SENDVARIS 6 12
5. DANĖS PERLAS 6 9
6. MEMEL 6 9
7. FK FUTERA 6 3
8. KRUOPA 5 0
9. FK PAJŪRIS 6 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015