NEPTŪNAS B
Informacija
10
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
31
TAŠKAI
44 (vid. 3.14)
ĮMUŠTA
14 (vid. 1.00)
PRALEISTA
30
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tomas JonušasLaurynas BarsteikaAleksandr Fiodorov
6 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Tomas Jonušas
6
1
0
  Laurynas Barsteika
5
1
0
  Aleksandr Fiodorov
5
1
0
  Denis Matihin
5
1
0
  Lukas Nedzinskas
3
4
0
  Gleb Son
2
0
0
  Aurimas Barsteika
2
0
0
  Titas Mikelis
2
1
0
  Erlandas Seselskis
2
1
0
  Jevgenij Dodonov
2
1
0
  Mark Šin
1
1
0
  Dovydas Švambaris
1
0
0
  Jonas Vaitkus
1
0
0
  Aurimas Skurdelis
1
0
0
  Jonas  Latakas
1
0
1
  Neilas Urba
1
0
0
  Emilijus Golikovas
0
0
0
  Khaled Menani
0
2
0
  Evaldas Misiūnas
0
1
0
  Andrius Pakalniškis
0
0
0
  Dominykas Čiesna
0
0
0
  Donatas Gaižauskas
0
0
0
  Vadim Trefilov
0
1
0
  Rytis Statkus
0
3
0
  Edgaras Anaškin
0
0
0
  Tautvydas Špiegis
0
1
0
  Egidijus Dusevičius
0
0
1

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (14)
INFO
Rezultatas
2021-05-16
1 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
0:8
NEPTŪNAS B
2021-05-20
2 turas
NEPTŪNAS B
3:1
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2021-05-24
3 turas
FK VS-JONUŠAI
1:3
NEPTŪNAS B
2021-06-02
6 turas
NEPTŪNAS B
0:3
KLAIPĖDOS FM B
2021-06-13
5 turas
FK GINTARAS
1:1
NEPTŪNAS B
2021-07-04
7 turas
ROSA
0:3
NEPTŪNAS B
2021-07-18
4 turas
NEPTŪNAS B
0:1
MINIJA B
2021-08-23
9 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3:4
NEPTŪNAS B
2021-08-29
10 turas
NEPTŪNAS B
5:0
FK VS-JONUŠAI
2021-09-05
11 turas
MINIJA B
3:1
NEPTŪNAS B
2021-09-20
8 turas
NEPTŪNAS B
6:0
EDM STATYBA-SENDVARIS
2021-10-05
14 turas
NEPTŪNAS B
6:1
ROSA
2021-10-17
12 turas
NEPTŪNAS B
3:0
FK GINTARAS
2021-10-28
13 turas
KLAIPĖDOS FM B
0:1
NEPTŪNAS B

Sekančios rungtynės
INFO
4 turas
nukeltos
NEPTŪNAS B
-
KLAIPĖDOS FM B
8 turas
nukeltos
MINIJA B
-
NEPTŪNAS B

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
20.00
8 turas
FK JONUŠAI - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos Centrinio stadiono dirbtinės dangos futbolo aikštė
MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
8 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - DANĖS PERLAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
8 turas
MEMEL - KLAIPĖDA CITY
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 7 20 16
2. NEPTŪNAS B 6 15 16
3. KLAIPĖDOS FM B 7 5 16
4. MINIJA B 8 -9 8
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 -8 7
6. FASOUL 8 -3 6
7. FK JONUŠAI 6 -15 4
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 -5 2

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 18 21
2. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 7 29 18
3. GARANT GROUP 8 21 17
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 10 16
5. FC SUOLIUKAS 8 8 15
6. FK GRANATA 7 6 14
7. KLAIPĖDA CITY 8 0 12
8. FASOUL FC 8 3 11
9. DRAGŪNAI 7 -2 9
10. TRITON LT 7 -5 8
11. PANTHERS FC 8 -16 7
12. FK JONUŠAI 8 -16 5
13. FK PLIUSAS 8 -38 3
14. FK FUTERA 8 -18 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 21 17
2. NAUTICA 7 23 15
3. DANĖS PERLAS 7 -3 13
4. GEGŪNĖ-SENDVARIS 6 10 10
5. FK PAJŪRIS 7 -11 8
6. KLAIPĖDA CITY 7 -2 6
7. MEMEL 7 -40 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 5 8 13
2. GARGŽDŲ VETERANAS 5 4 10
3. HBH 6 8 9
4. KRUOPA 6 -6 7
5. ŠILUTĖS VETERANAS 5 -6 6
6. KLAIPĖDOS UNITED 7 -8 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015