FK GINTARAS
Informacija
3
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
11
TAŠKAI
28 (vid. 2.00)
ĮMUŠTA
48 (vid. 3.43)
PRALEISTA
-20
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tadas LabukasLukas BielskisVitalijus Paulauskas
10 įvarč.7 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Tadas Labukas
10
0
0
  Lukas Bielskis
7
0
0
  Vitalijus Paulauskas
4
0
0
  Marsel Balasanov
2
2
0
  Vytautas Laurinaitis
2
0
0
  Žymantas Butkus
1
1
0
  Edgar Dorogavcev
1
0
0
  Dalius Tomkevičius
1
0
0
  Robertas Baltuonė
0
1
0
  Rokas Borusas
0
4
0
  Egidijus Bucevičius
0
1
0
  Rokas Girtautas
0
0
0
  German Jezerskij
0
0
0
  Tadas Kazlauskas
0
2
0
  Paulius Lukoševičius
0
0
0
  Edgaras Makarovas
0
0
0
  Jokūbas Pajarskas
0
0
0
  Scott Palmer
0
0
0
  Ramūnas Narvilas
0
2
0
  Paulius Ruseckas
0
0
0
  Robertas Šalkauskas
0
1
1
  Mantvyas Bertulis
0
0
0
  Justas Vilavičius
0
0
0
  Donatas Žičkus
0
0
0
  Mindaugas Alksnys
0
0
0
  Gediminas Venckus
0
0
0
  Gerdas Kančelskis
0
0
0
  Martynas Draukšas
0
0
0
  Arian Balasanov
0
0
0
  Justas Adamas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Vilius Bundulas
0
0
0
  Robertas Tranas
0
0
0
  Žilvinas Praleika
0
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
INFO
Rezultatas
2021-05-16
1 turas
FK VS-JONUŠAI
2:5
FK GINTARAS
2021-05-23
2 turas
FK GINTARAS
0:7
MINIJA B
2021-05-30
3 turas
ROSA
2:10
FK GINTARAS
2021-06-13
5 turas
FK GINTARAS
1:1
NEPTŪNAS B
2021-07-06
7 turas
FK GINTARAS
2:4
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2021-07-12
6 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
1:1
FK GINTARAS
2021-08-08
8 turas
FK GINTARAS
1:9
FK VS-JONUŠAI
2021-09-13
10 turas
FK GINTARAS
6:1
ROSA
2021-09-27
13 turas
FK GINTARAS
0:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
2021-09-30
4 turas
KLAIPĖDOS FM B
5:1
FK GINTARAS
2021-10-04
14 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
5:1
FK GINTARAS
2021-10-17
12 turas
NEPTŪNAS B
3:0
FK GINTARAS
2021-10-14
9 turas
MINIJA B
3:0
FK GINTARAS
2021-10-26
11 turas
FK GINTARAS
0:3
KLAIPĖDOS FM B

Sekančios rungtynės
INFO

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
10 turas
KLAIPĖDA CITY - FK PLIUSAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
10 turas
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS - FK JONUŠAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
21.15
10 turas
PANTHERS FC - GARANT GROUP
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.30
6 turas
ŠILUTĖS VETERANAS - KRUOPA
Šilutės miesto stadionas
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 8 22 19
2. NEPTŪNAS B 6 15 16
3. KLAIPĖDOS FM B 8 3 16
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 0 10
5. MINIJA B 8 -9 8
6. FASOUL 9 -11 6
7. FK JONUŠAI 7 -15 5
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 8 34 21
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 15 21
3. GARANT GROUP 9 23 20
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 10 19
5. FK GRANATA 8 9 17
6. FC SUOLIUKAS 9 8 16
7. KLAIPĖDA CITY 9 0 13
8. FASOUL FC 9 3 12
9. TRITON LT 8 -3 11
10. DRAGŪNAI 9 -4 10
11. FK JONUŠAI 9 -12 8
12. PANTHERS FC 9 -20 7
13. FK PLIUSAS 9 -40 3
14. FK FUTERA 9 -23 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 27 23
2. DANĖS PERLAS 9 -6 16
3. NAUTICA 8 21 15
4. GEGŪNĖ-SENDVARIS 8 10 13
5. KLAIPĖDA CITY 9 1 12
6. FK PAJŪRIS 8 -12 8
7. MEMEL 9 -43 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 5 8 13
2. GARGŽDŲ VETERANAS 6 5 13
3. HBH 7 8 10
4. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -6 7
5. KRUOPA 7 -7 7
6. KLAIPĖDOS UNITED 7 -8 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015