FK GINTARAS
Informacija
3
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
11
TAŠKAI
26 (vid. 3.25)
ĮMUŠTA
27 (vid. 3.38)
PRALEISTA
-1
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tadas LabukasLukas BielskisVitalijus Paulauskas
9 įvarč.7 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Tadas Labukas
9
0
0
  Lukas Bielskis
7
0
0
  Vitalijus Paulauskas
4
0
0
  Marsel Balasanov
2
1
0
  Žymantas Butkus
1
1
0
  Edgar Dorogavcev
1
0
0
  Vytautas Laurinaitis
1
0
0
  Dalius Tomkevičius
1
0
0
  Robertas Baltuonė
0
1
0
  Rokas Borusas
0
4
0
  Egidijus Bucevičius
0
1
0
  Rokas Girtautas
0
0
0
  German Jezerskij
0
0
0
  Tadas Kazlauskas
0
2
0
  Paulius Lukoševičius
0
0
0
  Edgaras Makarovas
0
0
0
  Jokūbas Pajarskas
0
0
0
  Scott Palmer
0
0
0
  Ramūnas Narvilas
0
2
0
  Paulius Ruseckas
0
0
0
  Robertas Šalkauskas
0
1
1
  Mantvyas Bertulis
0
0
0
  Justas Vilavičius
0
0
0
  Donatas Žičkus
0
0
0
  Mindaugas Alksnys
0
0
0
  Gediminas Venckus
0
0
0
  Gerdas Kančelskis
0
0
0
  Martynas Draukšas
0
0
0
  Arian Balasanov
0
0
0
  Justas Adamas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Vilius Bundulas
0
0
0
  Robertas Tranas
0
0
0
  Žilvinas Praleika
0
0
0
Sužaistos rungtynės (8)
INFO
Rezultatas
2021-05-16
1 turas
FK VS-JONUŠAI
2:5
FK GINTARAS
2021-05-23
2 turas
FK GINTARAS
0:7
MINIJA B
2021-05-30
3 turas
ROSA
2:10
FK GINTARAS
2021-06-13
5 turas
FK GINTARAS
1:1
NEPTŪNAS B
2021-07-06
7 turas
FK GINTARAS
2:4
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2021-07-12
6 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
1:1
FK GINTARAS
2021-08-08
8 turas
FK GINTARAS
1:9
FK VS-JONUŠAI
2021-09-13
10 turas
FK GINTARAS
6:1
ROSA

Sekančios rungtynės
INFO
13 turas
2021-09-26
FK GINTARAS
-
EDM STATYBA-SENDVARIS
14 turas
2021-10-03
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
-
FK GINTARAS
4 turas
nukeltos
KLAIPĖDOS FM B
-
FK GINTARAS
9 turas
nukeltos
MINIJA B
-
FK GINTARAS
11 turas
nukeltos
FK GINTARAS
-
KLAIPĖDOS FM B
12 turas
nukeltos
NEPTŪNAS B
-
FK GINTARAS

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FASOUL ARTSPACE 13 20
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015