BABRUNGO UOGOS
Informacija
0
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
1
TAŠKAI
1 (vid. 0.25)
ĮMUŠTA
11 (vid. 2.75)
PRALEISTA
-10
SANTYKIS
Rezultatyviausios komandos žaidėjos
Neda RumšaitėAudronė AndriusevičiūtėVaida Borumienė
1 įvarč.0 įvarč.0 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėja
  Neda Rumšaitė
1
0
0
  Audronė Andriusevičiūtė
0
0
0
  Vaida Borumienė
0
0
0
  Inga Gailienė
0
0
0
  Daiva Gintalienė
0
0
0
  Loreta Grauslienė
0
0
0
  Aušra Meškauskienė
0
0
0
  Nidija Mikalauskienė
0
0
0
  Birutė Pakalniškienė
0
0
0
  Inga Puidokienė
0
0
0
  Monika Raminienė
0
0
0
  Veronika Rimkienė
0
0
0
  Renata Šlekonienė
0
0
0
  Kristina Vaškienė
0
0
0

Buvusios komandos žaidėjos
  Žaidėja
Sužaistos rungtynės (4)
INFO
Rezultatas
2021-06-26
2 turas
FF JŪRA
1:1
BABRUNGO UOGOS
2021-06-26
3 turas
BABRUNGO UOGOS
0:4
DŽIUGIETĖS
2021-07-04
3 turas
FK JAKAI
3:0
BABRUNGO UOGOS
2021-07-04
5 turas
BABRUNGO UOGOS
0:3
KARYS.LT

Sekančios rungtynės
INFO
5 turas
2021-08-07
15.00
BABRUNGO UOGOS
-
FK MAMUKAI
7 turas
2021-08-07
17.00
TRIUMFAS
-
BABRUNGO UOGOS

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
21.00
7 turas
KLAIPĖDOS FM B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
7 turas
FASOUL ARTSPACE - KLAIPĖDA CITY
Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. MINIJA B 6 12
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 3 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 7 21
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 21
3. FK VS-JONUŠAI 7 18
4. KFA-NEPTŪNAS 7 13
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. FK GRANATA 7 12
7. FK JAKAI 7 10
8. FC SUOLIUKAS 7 9
9. FASOUL ARTSPACE 6 9
10. FK FUTERA 7 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 3
13. NEWLINK TRUST 7 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 12
4. KRUOPA-GIRULIAI 6 6
5. DANĖS PERLAS 6 5
6. MEMEL 6 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 1 3
2. FK JAKAI 1 3
3. KLAIPĖDA UNITED 2 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015