DŽIUGIETĖS
Informacija
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
0
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
14 (vid. 3.50)
ĮMUŠTA
2 (vid. 0.50)
PRALEISTA
12
SANTYKIS
Rezultatyviausios komandos žaidėjos
Karolina ZelbaitėKarolina BliutaitėAugustė Girdvainytė
7 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėja
  Karolina Zelbaitė
7
0
0
  Karolina Bliutaitė
2
0
0
  Augustė Girdvainytė
2
0
0
  Darija Mikuckytė
1
0
0
  Edilija Petkutė
1
0
0
  Laura Radžiutė
1
0
0
  Enrika Brasaitė
0
0
0
  Elinga Gechtė
0
0
0
  Kornelija Kačenauskaitė
0
0
0
  Giedra Klovaitė
0
0
0
  Aušra Mažonaitė
0
0
0
  Liucija Zakarauskaitė
0
0
0
  Marija Stasiulytė
0
0
0
  Severina Vaitkevičiūtė
0
0
0
  Urtė zakarauskaitė
0
0
0
  Emilė Zakarauskaitė
0
0
0

Buvusios komandos žaidėjos
  Žaidėja
Sužaistos rungtynės (4)
INFO
Rezultatas
2021-06-26
1 turas
DŽIUGIETĖS
6:1
FF JŪRA
2021-06-26
3 turas
BABRUNGO UOGOS
0:4
DŽIUGIETĖS
2021-07-04
3 turas
DŽIUGIETĖS
1:0
TRIUMFAS
2021-07-04
4 turas
FK MAMUKAI
1:3
DŽIUGIETĖS

Sekančios rungtynės
INFO
5 turas
2021-08-07
12.00
DŽIUGIETĖS
-
KARYS.LT
6 turas
2021-08-07
13.00
DŽIUGIETĖS
-
FK JAKAI

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
21.00
7 turas
KLAIPĖDOS FM B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
7 turas
FASOUL ARTSPACE - KLAIPĖDA CITY
Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. MINIJA B 6 12
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 3 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 7 21
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 21
3. FK VS-JONUŠAI 7 18
4. KFA-NEPTŪNAS 7 13
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. FK GRANATA 7 12
7. FK JAKAI 7 10
8. FC SUOLIUKAS 7 9
9. FASOUL ARTSPACE 6 9
10. FK FUTERA 7 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 3
13. NEWLINK TRUST 7 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 12
4. KRUOPA-GIRULIAI 6 6
5. DANĖS PERLAS 6 5
6. MEMEL 6 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 1 3
2. FK JAKAI 1 3
3. KLAIPĖDA UNITED 2 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015