GARANT GROUP
Informacija
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
0
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
4 (vid. 4.00)
ĮMUŠTA
2 (vid. 2.00)
PRALEISTA
2
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Žilvinas KymantasKarolis IntaŽymantas Butkus
1 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Žilvinas Kymantas
1
0
0
  Karolis Inta
1
0
0
  Žymantas Butkus
1
0
0
  Orestas Abramavičius
1
0
0
  Audrius Vitkauskas
0
0
0
  Tadas Gudauskas
0
0
0
  Edgaras Voitechovskis
0
0
0
  Gerdas Kančelskis
0
0
0
  Kazimieras Žutautas
0
0
0
  Robertas Šalkauskas
0
0
0
  Paulius Ruseckas
0
0
0
  Andrius Pancerovas
0
0
0
  Edvinas Razutis
0
0
0
  Saulius Varkalis
0
0
0
  Jurijus Kurbangalijevas
0
0
0
  Robertas Tranas
0
0
0
  Žydrūnas Karpis
0
0
0
  Tadas Jaugelavičius
0
0
0
  Rokas Borusas
0
0
0
  Vytautas Laurinaitis
0
0
0
  Justas Vainikaitis
0
0
0
  Aivaras Lukošius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (1)
INFO
Rezultatas
2021-06-16
1 turas
FC SUOLIUKAS
2:4
GARANT GROUP

Sekančios rungtynės
INFO
2 turas
2021-06-22
21.15
GARANT GROUP
-
FK GRANATA

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 5 10
2. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 9
4. FK GINTARAS 4 7
5. MINIJA B 3 6
6. KLAIPĖDOS FM B 2 3
7. FK VS-JONUŠAI 5 3
8. ROSA 4 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. JŪRA 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
2. FASOUL ARTSPACE 1 3
3. KFA-NEPTŪNAS 1 3
4. GARANT GROUP 1 3
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
6. FK GRANATA 1 3
7. FK JAKAI 1 3
8. KLAIPĖDA CITY 1 0
9. FK VS-JONUŠAI 1 0
10. FK FUTERA 1 0
11. FC SUOLIUKAS 1 0
12. TRITON LT 1 0
13. NEWLINK TRUST 1 0
14. FK PLIUSAS 1 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. DANĖS PERLAS 0 0
3. MEMEL 0 0
4. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
5. KLAIPĖDA CITY 0 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015