TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Informacija
9
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
28
TAŠKAI
35 (vid. 2.69)
ĮMUŠTA
20 (vid. 1.54)
PRALEISTA
15
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Robertas PoškusKarolis KelpšasAndrius Gedgaudas
11 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Robertas Poškus
11
1
0
  Karolis Kelpšas
5
1
0
  Andrius Gedgaudas
4
4
0
  Paulius Lukoševičius
2
2
0
  Mykolas Kaveckas
2
3
0
  Pavelas Domas
2
0
0
  Giedrius Zaniauskas
2
4
0
  Tomas Žiukas
1
0
0
  Andrius Piekus
1
0
0
  Edgaras Jokubaitis
1
1
0
  Žilvinas Kelpšas
1
0
0
  Aivaras Umantas
0
0
0
  Gediminas Venckus
0
0
0
  Arvydas Urbonas
0
0
0
  Andrius Puotkalis
0
0
0
  Ramūnas Bacys
0
0
0
  Dainius Sodis
0
0
0
  Tadas Karinauskas
0
0
0
  Egidijus Bucevičius
0
1
0
  Mindaugas Kuhlins
0
0
0
  Robertas Baltuonė
0
1
0
  Edmundas Gaigalas
0
0
0
  Tomas Danilevičius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Vitalijus Paulauskas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (13)
INFO
Rezultatas
2021-06-17
1 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
3:2
KLAIPĖDA CITY
2021-06-25
2 turas
TRITON LT
0:3
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2021-06-30
3 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
3:1
EDM STATYBA-SENDVARIS
2021-07-08
4 turas
NEWLINK TRUST
0:4
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2021-07-13
5 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
3:0
FC SUOLIUKAS
2021-07-20
6 turas
FK JAKAI
1:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2021-08-03
7 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
3:0
FK GRANATA
2021-08-11
8 turas
FK VS-JONUŠAI
2:1
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2021-08-18
9 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
3:1
FK FUTERA
2021-08-30
10 turas
GARANT GROUP
4:0
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2021-09-02
11 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
3:8
KFA-NEPTŪNAS
2021-09-09
12 turas
FK PLIUSAS
0:6
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2021-09-16
13 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1:1
FASOUL ARTSPACE

Sekančios rungtynės
INFO

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FASOUL ARTSPACE 13 20
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015