FASOUL ARTSPACE
Informacija
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
0
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
5 (vid. 5.00)
ĮMUŠTA
1 (vid. 1.00)
PRALEISTA
4
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Manuchim OgunduKonstantin AndrijenkoDaniel Okenwa
3 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Manuchim Ogundu
3
0
0
  Konstantin Andrijenko
1
0
0
  Daniel Okenwa
1
0
0
  Povilas Mikalauskis
0
0
0
  Yunus Anar
0
0
0
  Denis Demereckas
0
0
0
  Aleksey Lyskov
0
0
0
  Aleksandr Marinič
0
0
0
  Aleksandr Ševelkov
0
0
0
  Dmitrij Karelov
0
0
0
  Ivan Gorniakov
0
0
0
  Kiril Iovov
0
0
0
  Kiril Čiupalov
0
0
0
  Neilas Valantinas
0
0
0
  Nikas Klimas
0
0
0
  Nikita Abramov
0
0
0
  Norbertas Šneideris
0
0
0
  Oleg Zinovjev
0
0
0
  Roman Kuzmičiov
0
0
0
  Dmitrij Ryndin
0
0
0
  Sergej Pavlov
0
0
0
  Jevgenij Bulbenkov
0
0
0
  Titas Staupelis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (1)
INFO
Rezultatas
2021-06-17
1 turas
FASOUL ARTSPACE
5:1
TRITON LT

Sekančios rungtynės
INFO
2 turas
2021-06-23
21.15
NEWLINK TRUST
-
FASOUL ARTSPACE

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 5 10
2. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 9
4. FK GINTARAS 4 7
5. MINIJA B 3 6
6. KLAIPĖDOS FM B 2 3
7. FK VS-JONUŠAI 5 3
8. ROSA 4 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. JŪRA 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
2. FASOUL ARTSPACE 1 3
3. KFA-NEPTŪNAS 1 3
4. GARANT GROUP 1 3
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
6. FK GRANATA 1 3
7. FK JAKAI 1 3
8. KLAIPĖDA CITY 1 0
9. FK VS-JONUŠAI 1 0
10. FK FUTERA 1 0
11. FC SUOLIUKAS 1 0
12. TRITON LT 1 0
13. NEWLINK TRUST 1 0
14. FK PLIUSAS 1 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. DANĖS PERLAS 0 0
3. MEMEL 0 0
4. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
5. KLAIPĖDA CITY 0 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015