KLAIPĖDA CITY
Informacija
6
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
19
TAŠKAI
30 (vid. 3.00)
ĮMUŠTA
18 (vid. 1.80)
PRALEISTA
12
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Viktor KlesčionokEdgaras JokubaitisRuslan Kochergin
8 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Viktor Klesčionok
8
1
0
  Edgaras Jokubaitis
4
0
0
  Ruslan Kochergin
4
0
0
  Arūnas Beinartas
3
1
0
  Kęstutis Deveika
2
0
0
  Aleksandras Šeremetjevas
1
0
0
  Vaidotas Juškus
1
1
1
  Julius Merkelis
1
0
0
  Marsel Balasanov
1
0
0
  Dmitrij Jakovlev
1
1
0
  Aleksandr Odarčiuk
1
0
0
  Abdo Zein Al Abedeen
1
0
0
  Egidijus Bucevičius
1
0
0
  Nerijus Dumša
1
0
0
  Mantas Šumskis
0
0
0
  Tadas Petrauskas
0
0
0
  Viačeslav Čiumačenko
0
0
0
  Andrius Petreikis
0
0
0
  Oleg Romančiuk
0
1
0
  Arsen Babaiants
0
0
0
  Aleksej Morozov
0
0
0
  Tadas Dirgėlas
0
1
0
  Scott Palmer
0
0
0
  Sergej Chilaj
0
0
0
  Jevgenij Terešonok
0
1
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Aleksandr Fiodorov
0
0
0
  Dainius Bukantas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (10)
INFO
Rezultatas
2021-06-21
1 turas
KRUOPA-GIRULIAI
2:4
KLAIPĖDA CITY
2021-06-28
2 turas
KLAIPĖDA CITY
1:4
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
2021-07-12
4 turas
MEMEL
0:1
KLAIPĖDA CITY
2021-07-19
5 turas
KLAIPĖDA CITY
2:2
DANĖS PERLAS
2021-07-29
3 turas
KLAIPĖDA CITY
4:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
2021-08-03
6 turas
KLAIPĖDA CITY
5:0
KRUOPA-GIRULIAI
2021-08-09
7 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
3:1
KLAIPĖDA CITY
2021-08-16
8 turas
KLAIPĖDA CITY
0:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
2021-08-23
9 turas
KLAIPĖDA CITY
8:0
MEMEL
2021-09-06
10 turas
DANĖS PERLAS
2:4
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
INFO
8 turas
2024-07-29
19.00
DANĖS PERLAS
-
KLAIPĖDA CITY

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 5 7 9
5. BABRUNGO VETERANAI 6 -11 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015