MEMEL
Informacija
1
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
4
TAŠKAI
15 (vid. 1.50)
ĮMUŠTA
45 (vid. 4.50)
PRALEISTA
-30
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vidas BukauskasIvan KrivkoMaksim Alilujev
6 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Vidas Bukauskas
6
0
0
  Ivan Krivko
2
0
0
  Maksim Alilujev
2
0
0
  Jurij Miruta
2
0
0
  Henrikas Bočkus
1
2
0
  Aleksandr Lebedev
1
0
0
  Romualdas Rulevičius
1
0
0
  Valera Aliakin
0
3
0
  Viktor Kukšinov
0
0
0
  Vitalij Čerkesas
0
0
0
  Raimondas Varnas
0
0
0
  Stanislav Krupelnikov
0
1
0
  Denis Budajev
0
0
0
  Roman Fokin
0
0
0
  Artur Ustinov
0
0
0
  Andrej Briaunys
0
0
0
  Vladimir Bileckij
0
1
0
  Vitalij Liubarskij
0
0
0
  Romanas Gudlekis
0
0
0
  Mindaugas Mickus
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
INFO
Rezultatas
2021-06-21
1 turas
DANĖS PERLAS
1:1
MEMEL
2021-06-28
2 turas
MEMEL
3:4
KRUOPA-GIRULIAI
2021-07-05
3 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
6:0
MEMEL
2021-07-12
4 turas
MEMEL
0:1
KLAIPĖDA CITY
2021-07-19
5 turas
MEMEL
2:5
EDM STATYBA-SENDVARIS
2021-08-02
6 turas
MEMEL
0:5
DANĖS PERLAS
2021-08-09
7 turas
KRUOPA-GIRULIAI
1:3
MEMEL
2021-08-16
8 turas
MEMEL
2:6
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
2021-08-23
9 turas
KLAIPĖDA CITY
8:0
MEMEL
2021-09-03
10 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
8:4
MEMEL

Sekančios rungtynės
INFO
4 turas
2024-05-27
19.00
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
-
MEMEL

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
19.30
3 turas
Gargždų FK PEMPININKAI - Plikių SAKUONA
Gargždų miesto stadionas
MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
4 turas
NAUTICA - MEMEL
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
4 turas
PVM-21 - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 2 8 6
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 1 2 3
3. Plungės BABRUNGAS B 0 0 0
4. Gargždų FK BANGA C 0 0 0
5. Plikių SAKUONA 1 -2 0
6. Palangos FK MELNO 1 -4 0
7. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -4 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 2 4 3
4. MINIJOS FA 2 -4 3
5. BABRUNGO UOGOS 2 -5 0
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 2 10 6
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 6 6
3. FK JONUŠAI 3 4 6
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 2 6
5. SIGROUP 2 0 3
6. SK PLIKIAI 3 -2 3
7. FC SUOLIUKAS 3 -8 3
8. FK DITUVA 3 -8 3
9. FK PLIUSAS 3 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 3 14 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 13 9
3. DANĖS PERLAS 3 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3 6
5. FK PLIUSAS 3 -1 3
6. NAUTICA 3 -4 1
7. PVM-21 3 -12 1
8. MEMEL 3 -19 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. HBH (Kretinga) 1 2 3
3. BABRUNGO VETERANAI 1 1 3
4. GARGŽDŲ VETERANAS 0 0 0
5. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
6. ŠILUTĖS VETERANAS 2 -4 0
7. MEMEL 2 -6 0


KLFF.lt - 2015