DANĖS PERLAS
Informacija
2
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
8
TAŠKAI
22 (vid. 2.20)
ĮMUŠTA
31 (vid. 3.10)
PRALEISTA
-9
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Robertas BaltuonėVygandas BurškysRomas Stonys
5 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Robertas Baltuonė
5
0
0
  Vygandas Burškys
3
0
0
  Romas Stonys
3
0
0
  Nerijus Šliogeris
2
0
0
  Vitalis Marozas
2
0
0
  Remigijus Venckus
2
0
0
  Romualdas Žukauskas
2
0
0
  Elijus Pavlovas
1
0
0
  Darius Grigaitis
1
0
0
  Giedrius Glikmanas
1
0
0
  Marius Narušis
0
0
0
  Mindaugas Davidavičius
0
0
0
  Renardas Vaitkus
0
0
0
  Nerijus Čiuprinskas
0
0
0
  Aurimas Petraitis
0
0
0
  Elijus Vilimas
0
0
0
  Deimantas Jankauskas
0
0
0
  Pavel Truš
0
0
0
  Andrius Pancerovas
0
0
0
  Artūras Stučys
0
1
1
  Ramūnas Čekavičius
0
0
0
  Donatas Gabrėnas
0
0
0
  Valerijus Jankauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
INFO
Rezultatas
2021-06-21
1 turas
DANĖS PERLAS
1:1
MEMEL
2021-06-28
2 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:0
DANĖS PERLAS
2021-07-05
3 turas
KRUOPA-GIRULIAI
2:0
DANĖS PERLAS
2021-07-12
4 turas
DANĖS PERLAS
4:9
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
2021-07-19
5 turas
KLAIPĖDA CITY
2:2
DANĖS PERLAS
2021-08-02
6 turas
MEMEL
0:5
DANĖS PERLAS
2021-08-09
7 turas
DANĖS PERLAS
3:6
EDM STATYBA-SENDVARIS
2021-08-16
8 turas
KRUOPA-GIRULIAI
2:4
DANĖS PERLAS
2021-08-23
9 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
2:1
DANĖS PERLAS
2021-09-06
10 turas
DANĖS PERLAS
2:4
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
INFO

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
10 turas
KLAIPĖDA CITY - FK PLIUSAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
10 turas
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS - FK JONUŠAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
21.15
10 turas
PANTHERS FC - GARANT GROUP
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.30
6 turas
ŠILUTĖS VETERANAS - KRUOPA
Šilutės miesto stadionas
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 8 22 19
2. NEPTŪNAS B 6 15 16
3. KLAIPĖDOS FM B 8 3 16
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 0 10
5. MINIJA B 8 -9 8
6. FASOUL 9 -11 6
7. FK JONUŠAI 7 -15 5
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 8 34 21
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 15 21
3. GARANT GROUP 9 23 20
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 10 19
5. FK GRANATA 8 9 17
6. FC SUOLIUKAS 9 8 16
7. KLAIPĖDA CITY 9 0 13
8. FASOUL FC 9 3 12
9. TRITON LT 8 -3 11
10. DRAGŪNAI 9 -4 10
11. FK JONUŠAI 9 -12 8
12. PANTHERS FC 9 -20 7
13. FK PLIUSAS 9 -40 3
14. FK FUTERA 9 -23 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 27 23
2. DANĖS PERLAS 9 -6 16
3. NAUTICA 8 21 15
4. GEGŪNĖ-SENDVARIS 8 10 13
5. KLAIPĖDA CITY 9 1 12
6. FK PAJŪRIS 8 -12 8
7. MEMEL 9 -43 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 5 8 13
2. GARGŽDŲ VETERANAS 6 5 13
3. HBH 7 8 10
4. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -6 7
5. KRUOPA 7 -7 7
6. KLAIPĖDOS UNITED 7 -8 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015