KLAIPĖDA UNITED
Informacija
0
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
0
TAŠKAI
6 (vid. 1.50)
ĮMUŠTA
14 (vid. 3.50)
PRALEISTA
-8
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Valera AliakinVilmantas NarvilasAleksandr Jermolovič
3 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Valera Aliakin
3
1
0
  Vilmantas Narvilas
2
0
0
  Aleksandr Jermolovič
1
0
0
  Jevgenij Stork
0
0
0
  Stanislav Krupelnikov
0
0
0
  Vitalij Čerkesas
0
0
0
  Andrej Vorobjov
0
0
0
  Vladimir Bileckij
0
0
0
  Aleksandr Lebedev
0
0
0
  Dmitrij Budarov
0
0
0
  Dmitrij Flegontov
0
0
0
  Eduard Garšanov
0
0
0
  Aleksandr Voronenko
0
0
0
  Žydrūnas Černeckis
0
0
0
  Erikas Mockus
0
0
0
  Valerijus Jankauskas
0
0
0
  Jevgenij Juškov
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (4)
INFO
Rezultatas
2021-07-28
1 turas
FK JAKAI
2:1
KLAIPĖDA UNITED
2021-08-04
2 turas
KLAIPĖDA UNITED
2:3
KLAIPĖDOS VETERANAI
2021-08-26
4 turas
KLAIPĖDOS VETERANAI
7:3
KLAIPĖDA UNITED
2021-09-09
6 turas
KLAIPĖDA UNITED
0:2
FK JAKAI

Sekančios rungtynės
INFO

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FASOUL ARTSPACE 13 20
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015